"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Za kuce i stanove imas razne Filterskripte ovde, evo ti jedan koji ti ja preporucujem http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=56259.0;topicseen , a za bande nisam siguran da moze.

za ovo prvo GivePlayerMoney(playerid, 6000); to stavis na zadnjem publicu za posao, a za ove zastave, posto vidim da su ti uradjene, samo zamenis boje, na crveno plavo i belo, sve ih imas vec tu...

Citat: Eduardo B poslato Decembar 03, 2012, 20:51:13 POSLE PODNE
Molim vas da mi probate pronaći kodove za ovu bazu jer super je a i nekome ce drugome posluzit    http://www.youtube.com/watch?v=xme_PztrvxM
Imas mali milion ovakvih FS po ovom i po SAMP forumu, potrazi malo.

Citat: Scofieldâ,,¢ poslato Decembar 04, 2012, 23:50:45 POSLE PODNE
Ovako.. trebam filterskripte za Stan System, House system, vikendica system, bizz system... al' zelim sve od jednog proizvodjaca filterskripte znaci ne zelim razlicite proizvodjace ovih filterskripti !
A zelite li pitu sirnicu sa lukom ili crnim lukom? http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=56259.0;topicseen

Citat: Scofieldâ,,¢ poslato Decembar 04, 2012, 23:53:14 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Decembar 04, 2012, 23:51:34 POSLE PODNE
Citat: Scofieldâ,,¢ poslato Decembar 04, 2012, 23:50:45 POSLE PODNE
Ovako.. trebam filterskripte za Stan System, House system, vikendica system, bizz system... al' zelim sve od jednog proizvodjaca filterskripte znaci ne zelim razlicite proizvodjace ovih filterskripti !
A zelite li pitu sirnicu sa lukom ili crnim lukom? http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=56259.0;topicseen
Necu samo house system -.-"
Epa ja nisam stvoren da te mazim i pazim, ja sam ti dao house system, ti ako umes da ga koristis ,mozes od njega da napravis cudo.






Citat: ConnorS poslato Decembar 05, 2012, 12:22:46 POSLE PODNE
Ali kako da nadjem to neznam :S
Brate to ne nalazis, nego napravis textdraw, kako sam ti rekao i to je to

[quote author=[B E]Levu_Zero link=topic=51045.msg438027#msg438027 date=1354715794]
Treba mi komanda /switchkeys  KOmanda sluzi da bi ja na primer dao nekom igracu kljuc mog auta da moze i on da ga vozi
[/quote] To moras praviti sam, sve to zavisi od tebe i tvojih varijabli i procesora komandi koji ti koristis, ali da ti malo pomognem, napravis komandu i onda kada je uradis dodas da se igracu koji je dao skida kljud, a da se ovom dodaje, primer PlayerInfo[giveplayerid][pVarijabla_ZaKljuc] = PlayerInfo[playerid][pVarijabla_Za_Kljuc];
    PlayerInfo[playerid][pVarijabla_Za_Kljuc] = 999;
tako nekako ide za gf, nadam se da sam ti pomogao

Citat: Bojan_Blagojevic poslato Decembar 10, 2012, 14:11:52 POSLE PODNE
Pozzz
Treba mi neki gamemod RolePlay da nista nije radjeno na njemu znaci nista sam onapravljen i da radi pa cu ja sam posle da pravim ili moze neki da je nesto uradjeno  da ne bude uradjen ceo nego nesto tek poceto da se pravi i onda ste batalili necete da pravite e to meni treba pa cu ja sam od toga da napravim neki mod !!! Ako neko ima na PM nek mi posalje link !!!
Takvu potraznju nikad neces zavrsiti , razlozi su sto niko nije zaceo Gm, pa ga objavio , zato ti dajem preporuku da krenes GM od 0, imas dosta tutova ovde kako to uraditi, a imas i na oficijalnom SAMP forumu, tako da ti vidi.

Koristi onda Pacinov DM, to ti je takoreci Osnovni DM, u njemu imas dosta dobrih primera da naskriptas nesto, taj mod ce ti preporuciti svako veruj mi, jer osnovni RP neces nigde naci...

Citat: kristijan250 poslato Decembar 10, 2012, 21:55:02 POSLE PODNE
Trebam cuff i arrest za pd
Probaj na ovaj fazon nesto CMD:arrest(playerid, params[])
{
new string[128];
new sendername[MAX_PLAYER_NAME];
new giveplayer[MAX_PLAYER_NAME];
new cijenah, minuta, jamcevina, cijenajamcevine, razlog[128];
if(sscanf(params, "idiis[128]", cijenah, minuta, jamcevina, cijenajamcevine, razlog))
{
SCM(playerid, COLOR_GRAD2, "{168BFF}INFO: {959561} /arrest [cijena] [vrijeme (minute)] [jamcevina (0=ne 1=da)] [cijena jamcevine] [razlog]");
SCM(playerid, WHITE, "{168BFF}Razlog mora biti vazeci!");
}
else
if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 10.0, tvoje koordirnate))
{
if(IsACop(playerid))
{
if(OnDuty[playerid] == 0) SCM(playerid, COLOR_GREY, "   Nisi na duznosti!");
if(cijenah > 5000 || cijenah < 1) return SCM(playerid, GREY, "Cijena hapsenja ne moze biti preko 5000$ i ispod 1$!");
if(minuta > 31 || minuta < 6) return SCM(playerid, GREY, "Vrijeme pritvora ne moze biti preko 30 minuta i ispod 5 minuta!");
if(jamcevina < 0 || jamcevina > 1) return SCM(playerid, GREY, "Jamcevina mora biti 1(Da) ili 0 (Ne)!");
if(cijenajamcevine > 100000 || cijenajamcevine < 1) return SCM(playerid, GREY, "Cijena jamcevine mora biti izmedju 1$ i 100000$!");
new suspect = GetClosestPlayer(playerid);
if(GetDistanceBetweenPlayers(playerid,suspect) < 5)
{
GetPlayerName(suspect, giveplayer, sizeof(giveplayer));
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
if(WantedLevel[suspect] < 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Igrac mora imati barem Wanted Level 1 !");
format(string, sizeof(string), "{198CC6}* Uhapsio si %s | Razlog: %s", giveplayer, razlog);
SCM(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, string);
GivePlayerCash(suspect, -cijenah);
format(string, sizeof(string), "Uhapsio te %s ~n~ za $%d", sendername, moneys);
GameTextForPlayer(suspect, string, 5000, 5);
ResetPlayerWeapons(suspect);
if(PlayerInfo[playerid][pMember]==1||PlayerInfo[playerid][pLeader]==1)
{
format(string, sizeof(string), "{198CC6}Policajac %s je uhapsio osumnjicenog %s | Razlog: {FF0E0E}%s", sendername, giveplayer, razlog);
OOCNews(COLOR_LIGHTRED, string);
}
else if(PlayerInfo[playerid][pMember]==2||PlayerInfo[playerid][pLeader]==2)
{
format(string, sizeof(string), "{198CC6}FBI Agent %s je uhapsio osumnjicenog %s | Razlog: {FF0E0E}%s", sendername, giveplayer, razlog);
OOCNews(COLOR_LIGHTRED, string);
}
else if(PlayerInfo[playerid][pMember]==3||PlayerInfo[playerid][pLeader]==3)
{
format(string, sizeof(string), "{198CC6}Specijalac %s je uhapsio osumnjicenog %s | Razlog: {FF0E0E}%s", sendername, giveplayer, razlog);
OOCNews(COLOR_LIGHTRED, string);
}
new rand = random(sizeof(gRandomJailSpawns));
SetPlayerPos(suspect, gRandomJailSpawns[rand][0], gRandomJailSpawns[rand][1], gRandomJailSpawns[rand][2]);
PlayerInfo[suspect][pJailTime] = minuta * 60;
//SetPlayerWorldBounds(playerid, 1573.528, 1489.865, -1089.701, -1164.708);
if(jamcevina == 1)
{
JailPrice[suspect] = cijenajamcevine;
format(string, sizeof(string), "{198CC6}Pritvoren si na %d sekundi.   Jamcevina: $%d | Razlog: {FF0E0E}%s", PlayerInfo[suspect][pJailTime], JailPrice[suspect], razlog);
SendClientMessage(suspect, COLOR_LIGHTBLUE, string);
}
else
{
    JailPrice[suspect] = 0;
format(string, sizeof(string), "{198CC6}Pritvoren si na %d sekundi.   Jamcevina: Nedostupna | Razlog: {FF0E0E}%s", PlayerInfo[suspect][pJailTime], razlog);
SendClientMessage(suspect, COLOR_LIGHTBLUE, string);
}
PlayerInfo[suspect][pJailed] = 1;
        PlayerInfo[suspect][pArrested] += 1;
SetPlayerFree(suspect,playerid, "Uhapsen");
WantedPoints[suspect] = 0;
WantedLevel[suspect] = 0;
WantLawyer[suspect] = 1;
}
else SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Nema nikoga u blizini koga bi mogao uhapsiti.");
}
else SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Nisi dio izvrsnih vlasti !");
}
else SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Nisi kod zatvora !");
return 1;
}