[FS] Kupovina Oruzja

Započeo [AG] N1n0, Jul 29, 2010, 21:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

                                                                                             Najnovija verzija Kupovine Oruzja:

*OPIS*

Oruzije mozete kupiti samo u Los Santos Prodavnici Oruzja, ispred se nalazi 3Dtext:



Kada udjete unutra, imate jos jedan 3Dtext:



Ako niste u Prodavnici Oruzja izbaci vam se text "Moras biti u Los Santos Prodavnici Oruzja!", a kada ste u prodavnici oruzja i kucate /oruzje izbaci se "-Vase Ime- je kucao /oruzje".

Kada kucate /oruzje izbaci vam se Dialog sa listom oruzja:



Izabrali ste oruzije i kliknuli na njega, izbaci vam se GameText na kojem pise "Cestitamo -Vase Ime,kupio si (naprimer) pancir!", da vam bude jasnije evo slike:



Zaboravio sam reci jos jednu stvar a to je:

Kada se igrac konektuje na server izbaci mu se text "***Zelite oruzja? Odite u Los Santos Prodavnicu Oruzja i kupite! (/oruzje)***"

DOWNLOAD:

Klikni ovde!

INFORMACIJE O DOWNLOAD-U:

Download Pack dolazi u .rar fajlu trebate imati Winrar kako bi ste raspakovali/otvorili fajl.
Unutra se nalazi .pwn i .amx file...

PAR RECI OD MENE:

Skripta je veoma jednostavna, i verovali ili ne duze mi je trebalo da napravim ovaj post, nego da iskriptam celu skriptu!  :)
Nigde nisam stavljao creditse, jer mi nije mnogo vazno, svakako cete izbrisati.  :)  ;)
Komentirajte i nadam se da ce ova skripta nekome pomoci, ja sam je naskriptao od srca!  :)


The End! (NAPOKON) :D





Nice... Odličan rad za početnika.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

odlicna FS samo nekontam stace ti to kada ima onaj npc koji prodaje xD

Da mozes kontrolirati cijene i da mozes kupiti sto hoces ne samo neke stvari.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Odlican FS 

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

a ja kad ubacim ovu fs udjem u prodanicu i kucam /oruzje pise da nisam u prodavnici kako to da rjesim?

Citat: sampzone poslato April 10, 2011, 20:26:27 POSLE PODNE
a ja kad ubacim ovu fs udjem u prodanicu i kucam /oruzje pise da nisam u prodavnici kako to da rjesim?
LoL ova tema je stara skoro godinu dana :D

btw proveri da li su kordinate dobro postavljene ;)


evo ja sam sve napravio i pojavi mi se spisak oruzja ali kad oznacim oruzje koje da kupim nece da kupi, kako to da rjesim?

poznaticovik

Citat: sampzone poslato April 11, 2011, 15:00:02 POSLE PODNE
evo ja sam sve napravio i pojavi mi se spisak oruzja ali kad oznacim oruzje koje da kupim nece da kupi, kako to da rjesim?

Možda si nešto prčkao pa ti ne valja. Ako ti i dalje ne radi uzmi moj FS ako hoćeš.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21566.0