◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 15:09:42 POSLE PODNEZakinuli ste me u ovim zahvalnicama, tolike godine se ja uvlacio da sad budem na pocetku opet  :D
sad cu ja redom da ti lajkujem postove
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Koliko vidim, profil od Mume nije obrisan, a nema ga na top listi?

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 15:14:03 POSLE PODNEKoliko vidim, profil od Mume nije obrisan, a nema ga na top listi?
opljacko ga cadilab
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

@Vasic nemoj barem spamati igre dok se ne ukloni sa pocetne strane  :D
@CADILAB mozes to iskljuciti, da se forumske igre ne pojavljuju na pocetnoj?

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 15:51:48 POSLE PODNE@Vasic nemoj barem spamati igre dok se ne ukloni sa pocetne strane  :D
@CADILAB mozes to iskljuciti, da se forumske igre ne pojavljuju na pocetnoj?
A tek sam se zagrejao za Vanguard rank ::)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Maj 09, 2024, 15:52:21 POSLE PODNEA tek sam se zagrejao za Vanguard rank ::)
Kasnije cemo se ćerat, ne mogu ja dopustit da ti budes veci spamer od mene  >:(

Citat: Mateja Brat poslato Maj 08, 2024, 21:24:01 POSLE PODNEMTA je zahtevniji od sampa , igrači prosto više igraju samp jelte većina igrača ima slabije konfiguracije ali mogu reći da i meni ne radi bajno MTA.

Sve se da srediti, ja sam na dual core procesoru sa 4GB ram-a i GT 210 grafom tjer'o MTA na dosta servera i smooth je islo (jeste mozda da ti stavis settings na low i tako to, ali boze moj fercera), ali da zahtjevniji je tu i tamo
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 15:53:29 POSLE PODNEKasnije cemo se ćerat, ne mogu ja dopustit da ti budes veci spamer od mene  >:(
E videcemo!! :-*
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Muma ima problem sa profilom nije se mogao ulogovati trazio je nekoliko puta od Zmaja da mu resetuje mail al logicno nikad nije odgovor dobio

Citat: Mateja Brat poslato Maj 08, 2024, 21:24:01 POSLE PODNEMTA je zahtevniji od sampa , igrači prosto više igraju samp jelte većina igrača ima slabije konfiguracije ali mogu reći da i meni ne radi bajno MTA.

To si u pravu, ali danas moze se fino za 100-200e dobar pc nac...
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Citat: xKristijan poslato Maj 09, 2024, 16:58:09 POSLE PODNEMuma ima problem sa profilom nije se mogao ulogovati trazio je nekoliko puta od Zmaja da mu resetuje mail al logicno nikad nije odgovor dobio

Nek mi posalje neko link do tog profila koji se treba resetovati

mozete sad covere uploadovati, nisam skontao da je iskljuceno..


Citat: CADILAB poslato Maj 09, 2024, 19:04:19 POSLE PODNENek mi posalje neko link do tog profila koji se treba resetovati

Poslao ti je Muma

bas autisticno imati 30 godina i drkati bsamp  :'(
BIGDOG ENTERTAINMENT