Vatra iz Auspuha

Započeo PabloK, Maj 12, 2020, 20:59:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Kreativno
- Znate ono kada ljudi na instagramu stavljaju neke mudre poruke u biografiji?
E pa ja cu isto. -


"Kad zatvorim oci, ne vidim nista."

odlicno je
klizim po mahali skrolam instagram

dosta dobro, možda iskoristim za neki sistem :D
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Dobra stvarcica, ali ja sam vec to radio xD  :D samo u mom smislu je bilo da toku noci gori auto zato sto mi se server zvao grad duhova (ghost town) pa je tako to bilo  :D :D :D
INACE FINO

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: Nodze poslato Avgust 12, 2020, 20:13:58 POSLE PODNE
Dobra stvarcica, ali ja sam vec to radio xD  :D samo u mom smislu je bilo da toku noci gori auto zato sto mi se server zvao grad duhova (ghost town) pa je tako to bilo  :D :D :D
INACE FINO
Hvala, da se objekat zameniti i nečim boljim, tipa neki smoke i staviš crvenu teksturu ili tako nesto

Nema smisla da cijelo vrijeme izlazi vatra iz auspuha, treba da izlazi samo na par sekundi u velikim obrtajima ako bi radio realno ali i ovo je dobro samo sto je nerealno..

Citat: andr00- poslato Avgust 12, 2020, 22:07:24 POSLE PODNE
Nema smisla da cijelo vrijeme izlazi vatra iz auspuha, treba da izlazi samo na par sekundi u velikim obrtajima ako bi radio realno ali i ovo je dobro samo sto je nerealno..
Dodato je kao detalj za FUN/DRIFT server...
I ne izlazi stalno, imaš tajmer, tek ako drži W duže od 2 sekunde izađe, lako se da povećati da ako baš dugo vozi... :D
Citat: XunderNebitno koliko god bio dobar i sa tobom Makenzi, Vedranom, Ziletom, Lanijem i ko se vec sve tu proziva moram se sloziti sa Krampom.
Umjesto toga sto se prozivate, ovaj forum bi mogao biti mnogo ljepse mjesto za pocetnike kada bi vi iskusniji usli u normalnu raspravu - podijelite svoj kod i napisite zasto je bolji od koda koji je neko drugi podijelio.


Pa... Hajde da probamo?



Citat: N.D poslato Avgust 13, 2020, 11:33:38 PRE PODNE
Gotiva  8)
Ako je u vezi auta, Neno je tu da te pogura. :D <3
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

N.D

*

Citat: zealot poslato Avgust 13, 2020, 12:28:47 POSLE PODNE
Ako je u vezi auta, Neno je tu da te pogura. :D <3

Ja dao otkaz , muzika je moj zivot <3  8)