Zatrazite Tutorijal

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 08, 2015, 05:03:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime Tutorijala kog Trazite: Logovi
Detaljniji opis: automatsko kreiranje logova svakih 24h ako je moguce to, primer command_8042022 pa onda command_8052022  command_8062022 i tako da svakih 24h napravi novi log za komande vidjao sam da neki serveri to imaju pa bih zeleo i ja napraviti.
Nesto da dodate (nije obavezno): Hvala unapred ako neko posalje ??

Citat: Goku ^ poslato Avgust 18, 2022, 08:10:12 PRE PODNE
Ime Tutorijala kog Trazite: Logovi
Detaljniji opis: automatsko kreiranje logova svakih 24h ako je moguce to, primer command_8042022 pa onda command_8052022  command_8062022 i tako da svakih 24h napravi novi log za komande vidjao sam da neki serveri to imaju pa bih zeleo i ja napraviti.
Nesto da dodate (nije obavezno): Hvala unapred ako neko posalje ??
To imaš u ATH modu i izvadi iz njega to

Ime Tutorijala kog Trazite: Pomoc u vezi imena na serveru
Detaljniji opis: Znam da je verovatno jednostavan odgovor na moje pitanje, ali kako da napravim da kada igrac udje na moj server a ime mu nije u formatu Ime_Prezime, da ga kicka? Ali da ako je neki admin setao nekome spec nick ili se promeni u scriptfiles da ga pusti da udje.
Nesto da dodate (nije obavezno): Ne zamerite, nov sam u skriptanju.

Citat: Sparta_ poslato Avgust 27, 2023, 02:19:47 PRE PODNE
Ime Tutorijala kog Trazite: Pomoc u vezi imena na serveru
Detaljniji opis: Znam da je verovatno jednostavan odgovor na moje pitanje, ali kako da napravim da kada igrac udje na moj server a ime mu nije u formatu Ime_Prezime, da ga kicka? Ali da ako je neki admin setao nekome spec nick ili se promeni u scriptfiles da ga pusti da udje.
Nesto da dodate (nije obavezno): Ne zamerite, nov sam u skriptanju.
https://github.com/katursis/Pawn.Regex
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Jel ima neki server sa R5 verzijom ?