[18. recenzija] - Balkan Community RolePlay

Započeo ArminT, Mart 12, 2016, 19:37:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balkan Community - RolePlay - 1 Mjesec postojanja !

Pocetak igranja

Pozdrav ljudi svima , kao sto vidite mi postojimo vec jedan mjesec i dostigli smo ogroman uspon , 37 igraca rekord mozda je nekima to malo , ili tako nesto ali nama je drago sto smo uspijeli svaki dan je tu 25+ igraca doseg 30 ..
Kao pocetnik imate pri registraciji Tuturijal RolePlay pravila pricekate par minuta , i slede RP pravila pogadanja , odradite to i stvorite se na spawnu , ostavicu vam galeriju pa cete vidjeti gdje je spawn.. Idemo dalje , kao sto sam rekao dok ste logovani kucate komandu /Pocetnik , ali morate imati 1 sat igre kako bi je koristili zatim dobijate 6 level i 100.000$ radi ogromnih pocetnih problema morali smo podignuti malo pocetni inace je bio 50.000$ & 3 level .. To bi bilo to pri registraciji ..

Sistemi

Balkan Community server raspolaže sljedećim sistemima: sistem firmi, kuca, vozila, vozilo2,mo2,vikendica!
Takoder , imamo usavrsen war sistem i radimo na sistemu teritorij izmedu bandi uskoro!
Siroka mogucnost spremanje vasih stvari: droga,oruzije, i ostalo ..


Poslovi

Kao pocetnik najbolje bi vam pristojao posao farmer ili cak vrtlar, naravno zaigrajte jos danas kod nas jer pocetnicki ce se smanjiti , povecan je radi problema kao sto sam naveo , imamo 15+ razlicitih poslova da vam nebi sirio sada mozete pogledati na nasem serveru...


Nas rekord

Rekord smo oborili prije par dana dostigli smo uspon do 38 igraca kada smo izvrsili Big update igraci su vidjeli da su kod nas sedmicni update-ovi svakog petka , od mini pa nadalje .. Pokusavamo sto vise rijesiti Bugove ma da je ostalo jos par sitnica da se rijesi i pocinju se unikatne stvari praviti ..

Info

IP adresa SAMP: 51.254.32.37:7789
Slike servera: http://imgur.com/a/IsdRj
Video servera: https://www.youtube.com/watch?v=VEszCCpABq8
TeamSpeak3 IP: ts.unity-hosting.biz:9905
Forum: novi u izradi !

[/center]
Poslednja Izmena: Mart 12, 2016, 19:44:33 POSLE PODNE od ArminT
Armin Talić - New Western Community

www.nwrpcommunity.info
SAMP IP: 5.196.171.87:7777


Hahaha bratko moj <3 !
Armin Talić - New Western Community

www.nwrpcommunity.info
SAMP IP: 5.196.171.87:7777

Dobar mod :))

Samo da hoces posvetiti se vise unikatnosti da pravis neke svoje stvarti ostavi se ba YuBa i BCa uzmi nesto svoje pravi i prije sam ti to govorio barem mjenjaj boje! I ajde na FB poslo sam ti poruku!