YouTuber rank mali erorrcici {HITNO}

Započeo #Adi, Septembar 03, 2017, 00:47:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:UnderPoint :D
Detaljan opis problema: Napravio sam YT rank i sve normalno odradio samo ova 2 jbna erorra mi dosla, nzm ni zasto... Sve sam lepo uradio, ako neko ima predstavu neka pomogne hitno je :D
Dio skripte: [pawn]C:\Users\hp\Desktop\BEAdi GameMode\gamemodes\BERP.pwn(30140) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\hp\Desktop\BEAdi GameMode\gamemodes\BERP.pwn(30146) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\hp\Desktop\BEAdi GameMode\gamemodes\BERP.pwn(74667) : warning 203: symbol is never used: "youtuber"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.[/pawn]
Ovaj warrning ni ne postoji zato sto ima 74666 linija nzm ni kako je tu xd

LINIJE:
[pawn]if (PI[playerid][pYouTuber] >= 1)            --- Ovo je linija (30140)
{
strcat(info, ""BELA"- "COL_BERP"YouTuber "BELA"-\n/count /fixveh /port /g /objekti\n", sizeof(info));
}
SPD(playerid, PHELP_DIALOG, DSM, ""COL_BERP"YouTuber komande", info, "OK", "");
}
return true;                                                       --- Ovo je linija (30146)
}[/pawn]
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): Gore imate sve

Poslednja Izmena: Septembar 03, 2017, 00:52:38 PRE PODNE od #Adi

Edituj temu imas pravilo gore, stavit ce ti lock na temu.. poz

Citat: EnoCorelli poslato Septembar 03, 2017, 00:48:58 PRE PODNE
Edituj temu imas pravilo gore, stavit ce ti lock na temu.. poz
xD, nemoj me uciti molim te, sad ce neko odg normalan i fixacu ovo za sec jer su ovo sve sitni errori :) Tako da ne treba duze od 10-tak min(MAX) ovo da se resi

Da si znao ne bih postavljao temu...
Mesto PI upisi PlayerInfo
nisi ga definirao valjda


Citat: EnoCorelli poslato Septembar 03, 2017, 00:53:57 PRE PODNE
Da si znao ne bih postavljao temu...
Mesto PI upisi PlayerInfo
nisi ga definirao valjda

Bio sam u velikoj zurbi i nisam nikako mogao staviti, samo sam nabrzaka nabrbljao, a nije PlayerInfo Jer je PI definisan, evo ti kako je na promotera to odradjeno  ;)

[pawn]if (PI[playerid][pPromoter] >= 1)
{
strcat(info, ""BELA"- "COL_BERP"Promoter "BELA"-\n/count /fixveh /port /g /objekti\n", sizeof(info));
}
SPD(playerid, PHELP_DIALOG, DSM, ""COL_BERP"Promoter komande", info, "OK", "");
}
return true;
}[/pawn]



[pawno]if (PI[playerid][pYouTuber] >= 1)
{
strcat(info, ""BELA"- "COL_BERP"YouTuber "BELA"-\n/count /fixveh /port /g /objekti\n", sizeof(info));
}[/pawno]

Ajde probaj ovako,i je li treba kada ukucas komandu /komande da ti ovo izbaci ili?

Au znam sta sam sjebao, ja nisam stavio cmd jbt au, koja sam ja budala xd trebao sam staviti /ythelp :P Niss, lock, hvala vam