[ZP:RPG] :: ZeroProject RPG ~ www.zerorpg.info

Započeo Bašovski, Jun 20, 2019, 14:42:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.








Pozdrav svima, nakon skoro godinu dana naÅ¡a zajednica se vraća na SA:MP scenu i smatramo da je vrijeme da ponovno nastavimo sa razvojem novih inovativnih i do sada, joÅ¡ uvijek neviÄ'enih sistema i mogućnosti koji se baziraju na redizajnu i eksploatisanju postojećih funkcionalnosti i mehanizama GTA:SA i SA-MP-a. Spremni smo i puni inovacija koje ćemo implementirati već i prije velikog otvorenja servera u subotu, 22. juna u 20:00, a na koncu i poslije samog otvorenja kroz razne update-e koji vas čekaju.




Sigurni smo da je većina vas čulo za Zero Project, vjerovatno nekolicina vas je i aktivno igrala na našoj zajednici što nas čini jako ponosnim.
Server je doživio najveći procvat proÅ¡le godine, upravo u mjesecu junu u kojem je dvije sedmice uzastopno imao svakodnevno preko 100 igrača dnevno.Tog mjeseca smo oborili i rekord broja igrača koji je iznosio 130 igrača, meÄ'utim ta brojka ne predstavlja niÅ¡ta u odnosu na broj registrovanih korisnika (10200+ naloga).





Bitno je naglasiti da smo promijenili domen, odnosno samo TLD ekstenziju; www.zerorpg.info
Do sada, naÅ¡a zajednica je pored SA-MP servera uvijek imala Teamspeak 3 server pored da omogući svojim igračima bolju komunikaciju i bolju saradnju unutar igre, meÄ'utim kako gaming evolvira, i Zero Project je evolvirao i migrirao na Discord koji se čini mnogo boljim i jednostavnijim za upotrebu od strane igrača: discord.zerorpg.info (https://discordapp.com/invite/m7JhJjN).





Ovdje ćemo vam prikazati trailer od našeg do sada najvećeg update-a koji je releasan i pušten u rad 17. avgusta prošle godine:





Opšte je poznato da smo uvijek korak ispred, a uskoro vam spremamo nezaboravan i svakako prepoznatljiv novi princip rada User Control Panela (UCP)-a koji je još uvijek u razvoju, a čije se testiranje planira u septembru ove godine. ucp.zerorpg.info
















samp.zerorpg.info
www.zerorpg.info
discord.zerorpg.info
Poslednja Izmena: Jun 20, 2019, 14:47:57 POSLE PODNE od Bašovski


bilo je lijepo dok je trajalo.


Ovo obećava  ;D,svaka čast momci,samo naprijed!


Ja sam SAMP off , ali dolazim da podrzim jer znam koliko je truda i rada ulozneo.

Ps. Spremi DJa za mene  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Mister Naithan poslato Jun 20, 2019, 15:00:21 POSLE PODNE
Ja sam SAMP off , ali dolazim da podrzim jer znam koliko je truda i rada ulozneo.

Ps. Spremi DJa za mene  8)
eto, mozes kod mene u nightclubu :D

Citat: Hurkacz poslato Jun 20, 2019, 15:11:44 POSLE PODNE
eto, mozes kod mene u nightclubu :D

Zalim , ti nisi "BaÅ¡ovski"  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Odlican rad i trud. Skidam kapu, posecujem i mozda ostanem aktivan.
EDIT: ovo forum nije otvoren il je meni do neta pa nece ucita.. LOADING preko ekrana nonstop xD
Poslednja Izmena: Jun 20, 2019, 15:34:55 POSLE PODNE od Vasic
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: mus4. poslato Jun 20, 2019, 14:54:17 POSLE PODNE
Sretno na openu, možda posjetim.
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Hvala svima, nadam se da ćete nas posjetiti :)

@Mister Naithan čeka te DJ hahaha
@Vasic nismo jos portal/forum pustili u rad, vidjecu veceras sa Kasperzijem, dosta je bilo cekanja xD

Da napomenem, otvorenje je u subotu u 20:00


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Jun 20, 2019, 17:30:45 POSLE PODNE
Hvala svima, nadam se da ćete nas posjetiti :)

@Mister Naithan čeka te DJ hahaha
@Vasic nismo jos portal/forum pustili u rad, vidjecu veceras sa Kasperzijem, dosta je bilo cekanja xD

Da napomenem, otvorenje je u subotu u 20:00

Deal Is Deal  8)

Gledamo se na Openu   8)




Give Honor To The One Who Deserve It







Stizem, btw bio sam na beta testu  8)  ;D
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Citat: [][] Foxy 2k19 [][] poslato Jun 20, 2019, 18:43:21 POSLE PODNE
Stizem, btw bio sam na beta testu  8)  ;D
ko je bio na beta testu zna Å¡ta se sprema na openu :D


bilo je lijepo dok je trajalo.