◄ iOS (Apple mobilni uredjaji) ►

Započeo SlavicBeast, April 26, 2019, 14:23:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radi lakše preglednosti ovde možete postavljati pitanja kao i sve ostalo što vas bude interesovalo (specifikacije, cene, nedoumice, misljenja, problemi i sl.) o svim uredjajima baziranim na iOS sistemu (Apple - Iphone- Ipad ... i slično )
Poslednja Izmena: Oktobar 09, 2019, 15:49:23 POSLE PODNE od SLAVICBEAST
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Perfekcija xF
MacBook Air 13" Retina 128GB SSD
Radi perfektno , bateriju mi drzi oko 9h Full RekordBox DJ softwera , odlican stvarno!




Give Honor To The One Who Deserve It






da li je neko radio bypass i ako jeste je l' ima 100% sigurna metoda za to da radi sve u fullu?

Citat: ERROR 401 Unauthorized poslato Septembar 24, 2019, 09:51:58 PRE PODNE
Laganini sam uzeo iPhone 11 sa official sajta 8)
Koristio sam iPhone X i prebacio se na 11... Nije toliko drasticna razlika, ali nikako ne mogu da se naviknem na tastaturu ;D
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Ja sam na 13ku presao ima poprilicno, malo nakon sto je izasla, mjera telefon, ne mogu da mu nadjem manu

Citat: Slade poslato Jun 18, 2022, 23:50:59 POSLE PODNE
Ja sam na 13ku presao ima poprilicno, malo nakon sto je izasla, mjera telefon, ne mogu da mu nadjem manu
13 je vrh vrheva  ;D
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Mislljenje o nadolazecem iPhone 14 Pro modelu i uklanjanju 'i' shape izgleda ?
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Citat: fouxthelegend poslato Septembar 04, 2022, 02:57:36 PRE PODNE
Mislljenje o nadolazecem iPhone 14 Pro modelu i uklanjanju 'i' shape izgleda ?

Iskreno dosta se razlikuje od modela 12 tako sa cu ga vrv kupiti. Sa Apple nema greske, secam se za notch sto su hate pa svi koriste, tako da  ;)

Citat: Nikolas poslato Septembar 05, 2022, 09:57:34 PRE PODNE
Iskreno dosta se razlikuje od modela 12 tako sa cu ga vrv kupiti. Sa Apple nema greske, secam se za notch sto su hate pa svi koriste, tako da  ;)
X je ubjedljivo najbolji ajfon koji je ikada izasao.
Bio je drugacije i postavio je neki novi svijet za ove danasnje generacije (11,12 i 13 modele), na to se odnosi taj njihov 'notch.'
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Citat: fouxthelegend poslato Septembar 04, 2022, 02:57:36 PRE PODNE
Mislljenje o nadolazecem iPhone 14 Pro modelu i uklanjanju 'i' shape izgleda ?
Misljenje o nadolazecem iPhone 14 Pro? Apple ko apple...Na redu je da se izbaci prednja kamera posto zadnja je dovoljna da se slika sta jedes, pijes i pusis. Takodje za slike i video se prelazi na prepaid, uplatis 10eu, dobijes 100 jabuka. Jedna slika u soft definiciji 1 jabuka, i u 4k 10 jabuka. Jedan sekund videa je takodje 10 jabuka. Moci ce i da se nadogradi sa Pro verzije na Ultra Giga Pro uz mesecnu predplatu od samo 99.9$ na kojoj cete moci ne samo da slikate i snimate nego i da pregledate to sto ste slikali/snimili.

Eto naj iskrenije misljenje o iphonu i apple generalno. A ako cemo realno, hardver brutalan, i sjebace ga iOS kao i uvek. Za nekoga ko visi po face, youtube, tiktok, igrama i ostalim sranjima kao telefon previse posto isto to mogu na bilo kojem kinezu sa 5000mah baterijom za 3x manje para. A za one koji se bave necim bitnijim i nekad im treba telefon da otvore pdf, dwg ili nesto slicno sto treba CPU i RAM, opet beskorisno bas zbog iOS i toga da se svaka korisna sitnica placa. A opet za pare za koje se uzme iPhone, uzme se telefon koji vise odgovara potrebama i to u vecini slucajeva za manje para.

Po meni, jedini razlog zasto se iPhone moze uzeti donekle opravdano je kamera. Ako se neko profesionalno bavi fotografijom i voli tako nesto pa je voljan da baci pare to je i razumljuvo. Ali opet, ima Sony Experia koja bas gleda takve ljude sto se bave fotografijom i u tome je uspesna bas zbog kamere.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Septembar 05, 2022, 22:23:13 POSLE PODNE
Misljenje o nadolazecem iPhone 14 Pro? Apple ko apple...Na redu je da se izbaci prednja kamera posto zadnja je dovoljna da se slika sta jedes, pijes i pusis. Takodje za slike i video se prelazi na prepaid, uplatis 10eu, dobijes 100 jabuka. Jedna slika u soft definiciji 1 jabuka, i u 4k 10 jabuka. Jedan sekund videa je takodje 10 jabuka. Moci ce i da se nadogradi sa Pro verzije na Ultra Giga Pro uz mesecnu predplatu od samo 99.9$ na kojoj cete moci ne samo da slikate i snimate nego i da pregledate to sto ste slikali/snimili.

Eto naj iskrenije misljenje o iphonu i apple generalno. A ako cemo realno, hardver brutalan, i sjebace ga iOS kao i uvek. Za nekoga ko visi po face, youtube, tiktok, igrama i ostalim sranjima kao telefon previse posto isto to mogu na bilo kojem kinezu sa 5000mah baterijom za 3x manje para. A za one koji se bave necim bitnijim i nekad im treba telefon da otvore pdf, dwg ili nesto slicno sto treba CPU i RAM, opet beskorisno bas zbog iOS i toga da se svaka korisna sitnica placa. A opet za pare za koje se uzme iPhone, uzme se telefon koji vise odgovara potrebama i to u vecini slucajeva za manje para.

Po meni, jedini razlog zasto se iPhone moze uzeti donekle opravdano je kamera. Ako se neko profesionalno bavi fotografijom i voli tako nesto pa je voljan da baci pare to je i razumljuvo. Ali opet, ima Sony Experia koja bas gleda takve ljude sto se bave fotografijom i u tome je uspesna bas zbog kamere.
Meni kod ajfona se svidja jedino ios sistem ostalo meh moze se uzet jeftinije samsung a02s s 5000mah baterijom solidnom kamerom i dobrim radom telefona za one koji nemaju u planu da igraju gta v na telefonu ako ikad izadje. Najvise me odbija ta njihova cena u uporedjivanju s jeftinijm telefonima koji imaju bolje baterije a jebo ja kameru bila ona i sa 3000px sta ce mi ako se moze uzet jeftiniji telefon sa boljom baterijom
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2022, 20:20:56 POSLE PODNE od xsar.p
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Deleted User poslato Septembar 05, 2022, 22:23:13 POSLE PODNE
Misljenje o nadolazecem iPhone 14 Pro? Apple ko apple...Na redu je da se izbaci prednja kamera posto zadnja je dovoljna da se slika sta jedes, pijes i pusis. Takodje za slike i video se prelazi na prepaid, uplatis 10eu, dobijes 100 jabuka. Jedna slika u soft definiciji 1 jabuka, i u 4k 10 jabuka. Jedan sekund videa je takodje 10 jabuka. Moci ce i da se nadogradi sa Pro verzije na Ultra Giga Pro uz mesecnu predplatu od samo 99.9$ na kojoj cete moci ne samo da slikate i snimate nego i da pregledate to sto ste slikali/snimili.

Eto naj iskrenije misljenje o iphonu i apple generalno. A ako cemo realno, hardver brutalan, i sjebace ga iOS kao i uvek. Za nekoga ko visi po face, youtube, tiktok, igrama i ostalim sranjima kao telefon previse posto isto to mogu na bilo kojem kinezu sa 5000mah baterijom za 3x manje para. A za one koji se bave necim bitnijim i nekad im treba telefon da otvore pdf, dwg ili nesto slicno sto treba CPU i RAM, opet beskorisno bas zbog iOS i toga da se svaka korisna sitnica placa. A opet za pare za koje se uzme iPhone, uzme se telefon koji vise odgovara potrebama i to u vecini slucajeva za manje para.

Po meni, jedini razlog zasto se iPhone moze uzeti donekle opravdano je kamera. Ako se neko profesionalno bavi fotografijom i voli tako nesto pa je voljan da baci pare to je i razumljuvo. Ali opet, ima Sony Experia koja bas gleda takve ljude sto se bave fotografijom i u tome je uspesna bas zbog kamere.
btw ram usage na iphone telefonima je manji nego na androidima
ja se 4gb rama pokrecem npr COD bez ikakvog stekanja dok moj drug na Samsungu vec ima borbu sa lagom
ali eto lijepo je cuti necije misljenje koje je drugacije
slazem se da ima telefona za manje para, ali ako cu se ja plasit da ce mi za godinu pocet stekat i nece dobijat softverske nadogradnje barem 5y+ i ne treba mi takav fon
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Posto uzimam,iphone x zanima me dali je neko korstio?
Posto sam korstio sve do 8 Pa sada kad cu x zanima me Mane i Prednosti hvala unapred..

Citat: Sablje poslato Septembar 10, 2022, 05:03:50 PRE PODNE
Posto uzimam,iphone x zanima me dali je neko korstio?
Posto sam korstio sve do 8 Pa sada kad cu x zanima me Mane i Prednosti hvala unapred..
Brat mi ima iPhone X
Nisam sad nesto cackao po telefonu ali nije los, samo punjaci nekad stvaraju problem, ako ne punis na originalnom punjacu onda ti se sjebe baterija, dosta manje traje i sl.

Ram dovoljan pa tako i sam prostor, telefon kao telefon nije los
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama