[GM] Las Venturas Balkan Party Server

Započeo nastoe, Mart 13, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nastoe

Evo cijeloo jutro sam radio ovaj mode pa sada mi vi recite sta mislite, budite sretni jer sam cijeeeelu admin skriptu preveo i uredio popravio sve bugove i jos mode vam napravio XD zato molim vas da mi rad ne propadne bar ga probajte, razlog zas sam ga napravio je jer je previse RP servera na balkanu a premalo fun servera ovaj se radi u LV ne u LS tako da komajte probajte bla bla bla XD

EVO VIDEO! nisam sve pokazao ali eto: i zaboravio sam upalit admin system da bude ono register i to: SVE U DIALOGU

Las Venturas Balkan Party

DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/T314

Komande: /anims /tele /admins /pravila /pm /info /ubise /oruzja /noc /dan /padobran /bg /prekinibg /ocisti /kuca /premium /ducan /web /prijavi
Tele komande: /dm /naselje /lokal /garaza /party1 /okupljaliste /skok1 /pocetak /baza /stunt1 /terasa /skok2 /skok3 /skok4 /party2 /utrka /skok5 /cj /skok6 /sumo /selo /mol /stunt2 /terasa2 /terasa3 /piramida
Poslednja Izmena: Mart 13, 2010, 17:15:47 POSLE PODNE od ExtremePower

nastoe

Video je jos u procesu pa malo pricekajte  :(

EDIT: Evo videa :)
Poslednja Izmena: Mart 13, 2010, 17:18:00 POSLE PODNE od ExtremePower

Bravo, nije loše.


~ CH Member Since; Jun 2009 ~

Judgements prevent us from seeing the good that lies beyond appearances.


nastoe


Svaka Cast.Dobro ti ide vidi se da volis te FUN servere  ;)

Svaka ti dala, prejebeno nadam se da je tvoje ovo xD


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Dobro si to slozio....fora sve te stvari a samo na LV aeru :) jedino mi se ne svida /utrka jer je malo prekratko :)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

M-Gun

Citat: ExtremePower poslato Mart 13, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE
Evo cijeloo jutro sam radio ovaj mode pa sada mi vi recite sta mislite, budite sretni jer sam cijeeeelu admin skriptu preveo i uredio popravio sve bugove i jos mode vam napravio XD zato molim vas da mi rad ne propadne bar ga probajte, razlog zas sam ga napravio je jer je previse RP servera na balkanu a premalo fun servera ovaj se radi u LV ne u LS tako da komajte probajte bla bla bla XD

EVO VIDEO! nisam sve pokazao ali eto: i zaboravio sam upalit admin system da bude ono register i to: SVE U DIALOGU

Las Venturas Balkan Party

DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/T314

Komande: /anims /tele /admins /pravila /pm /info /ubise /oruzja /noc /dan /padobran /bg /prekinibg /ocisti /kuca /premium /ducan /web /prijavi
Tele komande: /dm /naselje /lokal /garaza /party1 /okupljaliste /skok1 /pocetak /baza /stunt1 /terasa /skok2 /skok3 /skok4 /party2 /utrka /skok5 /cj /skok6 /sumo /selo /mol /stunt2 /terasa2 /terasa3 /piramida

cini mi se predobro...kako se zove ova pjesma u pozadini ?

nastoe

Citat: [DN] Baja poslato Mart 13, 2010, 18:19:46 POSLE PODNE
Svaka ti dala, prejebeno nadam se da je tvoje ovo xD
Normalno  da je moje ako nades bilo kakav slican mode ko ovaj javi mi i osramoti me pred svima ;) i napustam ovaj forum ;)

da utrka je kratka ali sta ces to sam radio tek tolko da neko iskoristi ovaj mode i da se otvori neki fun server, a ne svi RP :D hvala svima na komentarima i pohvalama ;)


nastoe





Izgleda odlično....
Sve pohvale....
Ex CroHerze DM HEAD Administrator