[Pomoc]Problem sa przenjem muzike za automobil

Započeo King2, Avgust 20, 2016, 23:08:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako danas sam kupio jedno 4 komada obicnih cd-ova i sprzio nesto muzike za auto.
Sad kako sam sprizio muziku prije istim postupkom kao sad jedan cd radi koji sam ranije sprzio tacnije nekoliko dana prije ovih dok ovi od sad ne rade ako moze ko da pomogne bio bih mu zahvalan.
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

@[BK]BuReK Koliko sam razumeo od svog ovog silnog przenja ti si narezao muziku na CD-ove i jedan radi a ostali ne? Jel to?



Preko cega przis?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Ubacim cd ocita idem Burn Audio otvori Win Mediu Player i stavim pjesme na Burn listu i idem burn
A megatron dobro si shvatio ali taj jedan radi od prije 2 dana.
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

@[BK]BuReK A ovi sto nece da rade, da li si probao preko kompa da ih pustis?



Preko kompa rade ali u auto nece msm ide ono ocitava kad kliknem Play 1 i sad ono pici 00:01 00:02 itd al nista ne pjeva ja do kraja pojacam i nista
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER