[GM]Raven's Roleplay 2.7 !!!!

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Jul 20, 2010, 11:13:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: Pika Mika poslato Avgust 27, 2010, 14:37:18 POSLE PODNE
trebam pomoc .....svaki put kada probam kompajlat (sredio sam streamer i sve to), ali kaze da ne moze ocitat streamer. inc

pls pomozite...


C:\DOCUME~1\ADMINI~1\Desktop\RAVENR~1\SER0~1.3\GAMEMO~1\larp.pwn(456) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.



ako imas vec stremaer include onda odes na pawno nades to pa otvoris ga,pa onda kliknes ikonu onu za otvaranje modova i nades raven pa uradis compile,a ako nemas streamer inc onda mozes naci ovdje http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

Citat: Zlatan_Ibrahimovic poslato Avgust 27, 2010, 14:47:49 POSLE PODNE
Citat: Pika Mika poslato Avgust 27, 2010, 14:37:18 POSLE PODNE
trebam pomoc .....svaki put kada probam kompajlat (sredio sam streamer i sve to), ali kaze da ne moze ocitat streamer. inc

pls pomozite...


C:\DOCUME~1\ADMINI~1\Desktop\RAVENR~1\SER0~1.3\GAMEMO~1\larp.pwn(456) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.



ako imas vec stremaer include onda odes na pawno nades to pa otvoris ga,pa onda kliknes ikonu onu za otvaranje modova i nades raven pa uradis compile,a ako nemas streamer inc onda mozes naci ovdje http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

imam streamer, ali kada komajliram, pise mi kao da nemam :S

Zlatan_Ibrahimovic

Pa odi nadi gdje stoji pawno tu udes pa kliknes ikonicu open i onda kad to kliknes trazis gdje bude taj tvoj mod otvoris ga i onda compile uradis.

Citat: Zlatan_Ibrahimovic poslato Avgust 27, 2010, 15:49:22 POSLE PODNE
Pa odi nadi gdje stoji pawno tu udes pa kliknes ikonicu open i onda kad to kliknes trazis gdje bude taj tvoj mod otvoris ga i onda compile uradis.

aha skonto sam to i thx, ali sada kada otvorim kucni server i probam uci, kaze ono the server didnt respound...???...ocitava ga normalno (ping i sl.) ali jednostavno ne mogu igrati ???

Citat: Zlatan_Ibrahimovic poslato Avgust 27, 2010, 09:22:49 PRE PODNE
Govori ti da je [cenzura] mod a kad ga editujes i sve uredis vidjet ces kakav je mod pa ce svi koristiti.
ja ostajem pri svojoj misli...  8)

Zlatan_Ibrahimovic

ako si skinuo 2.8.-2 to je vFinal2 verzija,znaci da je taj mod u 0.3b samp verziji,ako hoces da ti je u 0.3a onda moras imati ono samp0.3aserver za windows/linux kako vec i u njega stavis mod i izbirises sve sto pise ispred filterscripts nek ostaje prazno i kopiras streamer plugin stavis i inc :D...eto

thx :D skonto sve xD
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2010, 21:20:39 POSLE PODNE od Pika Mika

GBL

*

Mod ima bug ..
Bilo koja rabota da ja zemes koga ke napravis pari odis da gi stavis u banka nemozes.



Samo farmer rabotata cini i plus ovoj anticheat sto go ima ne go biva za nisto.

Tebe ja ništa nisam razumeo. Ako ne znaš Srpski/Hrvatski koristi Google Translate. :)


Jedino Å¡to sam razumeo jeste:

Citat: GBL poslato Avgust 29, 2010, 13:06:28 POSLE PODNE
Mod ima bug ..

Citat: mikec poslato Avgust 29, 2010, 19:34:43 POSLE PODNE
Tebe ja ništa nisam razumeo. Ako ne znaš Srpski/Hrvatski koristi Google Translate. :)


Jedino Å¡to sam razumeo jeste:

Citat: GBL poslato Avgust 29, 2010, 13:06:28 POSLE PODNE
Mod ima bug ..

Zeli da kaze da mof ima bug sa anticheatom....znaci kada dobijes pare od bilo kojeg posla (osim od farmera), te pare ne mozes koristiti....jednostavno treba skloniti ovaj anticheat i ubaciti junkbuster ;)

Postoje dva rešenja, ovaj tri:

- Izbaciti ceo anticheat, baš kako si rekao
- Isključiti money anticheat unutar njega
- Ispraviti bagove :)

Citat: mikec poslato Avgust 29, 2010, 19:53:00 POSLE PODNE
Postoje dva rešenja, ovaj tri:

- Izbaciti ceo anticheat, baš kako si rekao
- Isključiti money anticheat unutar njega
- Ispraviti bagove :)

konto sam vec duze vrijeme ali nikako ne mogu skontat kako to ispraviti (uskladiti sa anticheatom).....

mikec...moze pomoc :)....ja sam to uradio tako sto sam izbriso citav anticheat i ubacio junkbuster, ali da mi je ono...ispraviti bugove :D

Imas opciju admin da upalis i ugasis neke anti citove siguran sam jer sam ja neke sredio

Citat: David Guetta poslato Avgust 29, 2010, 20:29:39 POSLE PODNE
Imas opciju admin da upalis i ugasis neke anti citove siguran sam jer sam ja neke sredio


vidio sam samo da imas opciju da upalis/ugasis bh

jer moze neko da mi da link za download ali da taj link radi ?  :) :)