0.3 RC6-1 16 Slot(Za Testiranje)

Započeo קlเשค, Septembar 02, 2009, 11:25:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Testiranje 0.3 RC6-1

Ovo je pre-puštanje inačici SA-MP 0,3 klijent / server. To je server ograničena na najviše 16 igrača, a što je pušten, tako da 0.2X server vlasnici mogu početi testiranje svoje skripte na 0,3 i dati povratnu informaciju o bilo kojem problemu.

Napominjemo: SA-MP 0,3 je joÅ¡ uvijek u beta fazi. Postoji joÅ¡ mnogo stvari koje trebaju biti popravljene prije nego Å¡to će biti objavljeni. Mnogo novih skripti funkcije su takoÄ'er joÅ¡ nije dokumentirana. Potpuni popis promjena pogodan za vanjske razvoj joÅ¡ nije proizvedena. Ako su vam potrebne ove informacije molimo da čekate da se klient potpuno zavrsi!

Velike promjene potrebne za 0.2X skripte:

  • Brava za vozila se moze primijeniti jedino za streamed-in vozilima. Molimo vidi dno rivershell.pwn ako vaÅ¡a skripta koristi SetVehicleParamsForPlayer.
  • CreatePickup ima novi parametar-virtual world. To neće zahtijevati bilo kakve izmjene na skriptu, iako će trebati barem rekompiliranje sa 0,3 uključen.
  • SetDisabledWeapons je uklonjen.
  • Naredbe klijent / h / TPM i poslužitelja callbacks se uklanjaju OnPlayerPrivMsg i OnPlayerTeamPrivMsg. Ako vam je potrebna zamjena / pm naredbu pogledajte base.pwn filterscripti.
  • Multi-car vlakova može samo biti kreiran s AddStaticVehicle / Ex. Nemojte koristiti CreateVehicle.
  • Nove granice od 0,3 može se naći na ovoj stranici: http://wiki.sa-mp.com/wiki/Limits
  • Iako granica modela vozila na 0,3 je neograničen, ako koristite velike količine vozila modela, vi mozete primijetiti dijelove svog način postaju framey kao i vozila su dinamički učitava / istovarena. Držanje broj vozila modela ispod 150 je dobra ideja.

Trenutna RC scripting verzija je:RC6-1

Prethodna RC izdanja su bila korištena za beta testiranje i zatvorena privatne testiranja. Provjerite ovu temu opet za update nove verzije.

* sa-mp-0.3-RC3-2_beta_client.zip - 0.3 RC6-1 Client Installer
* samp03svr_RC3-2_win32.zip - 0.3 RC3-2 Windows Server and Pawn Compiler/Includes
* samp03svr_RC3-2.tar.gz - 0.3 RC3-2 Linux Server

                                                                                                     
Za prevod sam koristio translator zbog veceg dijela teksta,sturo pregledano i ispravljeno!
Poslednja Izmena: Septembar 20, 2009, 19:43:51 POSLE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno



MrBaff

bas mi je drago radi ovoh /tpm sranja xD

nego jel ko primjetio hebote kad izlazis i auta i drzis SPACE izadjes iz auta a auto samo krene jedno 10-ak metara naprijed i kamera ono prati auto i kad auto stane vrati se kamera na lika?




PS: mocan im mod onaj sto dodje nastiman pogotovo kad uzmes skin onaj na rolama xD

Citat: ...::|N|-MrBaff-|G|::... poslato Septembar 02, 2009, 11:44:21 PRE PODNE
bas mi je drago radi ovoh /tpm sranja xD

nego jel ko primjetio hebote kad izlazis i auta i drzis SPACE izadjes iz auta a auto samo krene jedno 10-ak metara naprijed i kamera ono prati auto i kad auto stane vrati se kamera na lika?




PS: mocan im mod onaj sto dodje nastiman pogotovo kad uzmes skin onaj na rolama xD


Da to sa Autom je istina..Haha ja izadjem i jos ga vozim haha..

MrBaff

Citat: Juka... poslato Septembar 02, 2009, 11:45:32 PRE PODNE
Citat: ...::|N|-MrBaff-|G|::... poslato Septembar 02, 2009, 11:44:21 PRE PODNE
bas mi je drago radi ovoh /tpm sranja xD

nego jel ko primjetio hebote kad izlazis i auta i drzis SPACE izadjes iz auta a auto samo krene jedno 10-ak metara naprijed i kamera ono prati auto i kad auto stane vrati se kamera na lika?




PS: mocan im mod onaj sto dodje nastiman pogotovo kad uzmes skin onaj na rolama xD
Da to sa Autom je istina..Haha ja izadjem i jos ga vozim haha..
xD ma bolest ziva...evo ja sad napravio botove da skacu po zgradama ko spiderman xD ali samo je glupo sto treba pola sata da 1 bota napravis jer treba dosta fajlova jebavat tamo vamo :S

Correlli

Već od jutra probavam funkcije za PAWN, nije loše, za sad sam zadovoljan. :)

Chrome

meni nesto sa YSI-em ne valja tj. sa citanjem lang fileova .. a vec sam probao debugat al ne znam sta je  :-X
kontakirao sam y_less.a pa cu vidjet  ::)

edit: a na 02x mi normalno radilo  :(
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2009, 15:49:15 POSLE PODNE od Chrome

Correlli

Citat: Chrome poslato Septembar 02, 2009, 15:48:52 POSLE PODNE
meni nesto sa YSI-em ne valja tj. sa citanjem lang fileova .. a vec sam probao debugat al ne znam sta je  :-X
kontakirao sam y_less.a pa cu vidjet  ::)

edit: a na 02x mi normalno radilo  :(

YSI još nije kompatibilan za 0.3 verziju.

Citat: Chrome poslato Septembar 02, 2009, 15:48:52 POSLE PODNE
meni nesto sa YSI-em ne valja tj. sa citanjem lang fileova .. a vec sam probao debugat al ne znam sta je  :-X
kontakirao sam y_less.a pa cu vidjet  ::)

edit: a na 02x mi normalno radilo  :(
Cita  sa:mp forum,neki su se vec na to skretali pozornost,ali mislim da sam negdije procito da yless kaze da ce uskoro raditi i na 0.3

a trentuno pokusavam radit s
Create3DTextLabel
CreatePlayer3DTextLabel
Attach3DTextLabelToPlayer
Attach3DTextLabelToVehicle

nekako me interesira,iako sam vecinu funkcija vec isprobao jutros
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2009, 20:31:52 POSLE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Pazi mene lika ispobavao,i posle ocu na CH a ono nemoze xD ja se posle setim moram da reinstal samp  :D

moze neko da upload plz nece da mi ide da skinem ovu novu verziju thx undapred

Citat: Trajkec poslato Septembar 02, 2009, 21:18:24 POSLE PODNE
moze neko da upload plz nece da mi ide da skinem ovu novu verziju thx undapred


i meni :D izgleda da su je makli  ,moze netko upload?


MrBaff

haha evo popravio je onaj bolesni bug xD


ajde neko nek otvori balkans a-mp ovaj 0.3 server da se svi mi mozemo zajebavat pomalo :D

ja bi ali mrsko mi xD inace serverffs daje free hostinge za 0.3 verziju mjesec dana ce to hostovat :P

Citat: ...::|N|-MrBaff-|G|::... poslato Septembar 02, 2009, 22:29:25 POSLE PODNE
haha evo popravio je onaj bolesni bug xD


ajde neko nek otvori balkans a-mp ovaj 0.3 server da se svi mi mozemo zajebavat pomalo :D

ja bi ali mrsko mi xD inace serverffs daje free hostinge za 0.3 verziju mjesec dana ce to hostovat :P
velik lag,a bolje testat na kucnom

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno