Na smartu se ne pokazuje kursor na google

Započeo SanelPandzic, Novembar 09, 2019, 15:53:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koristim VOX Electronics smart tv imam problem a to je kad udjem na google ne pokazuje mi se uopste kursor ili ti ona strelica. Molim vas zna li ko da rijesi ovaj problem?


Citat: SanelPandzic poslato Novembar 09, 2019, 15:53:37 POSLE PODNE
Koristim VOX Electronics smart tv imam problem a to je kad udjem na google ne pokazuje mi se uopste kursor ili ti ona strelica. Molim vas zna li ko da rijesi ovaj problem?
tema premestena u "Nauka i tehnika"
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: @ndro poslato Novembar 09, 2019, 15:55:26 POSLE PODNE
zar uopste treba da se prikazuje? xd
Da u mog brata ima strelica on koristi Grunding, ja zelim da gledam filmove i serije a ne mogu uc na stranicu jer nema kursora

Citat: SanelPandzic poslato Novembar 09, 2019, 15:58:11 POSLE PODNE
Da u mog brata ima strelica on koristi Grunding, ja zelim da gledam filmove i serije a ne mogu uc na stranicu jer nema kursora
Potrebna ti je Smart TV tastatura, ili pogledaj u opcijama da li imas opciju za kursor.
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Vasic poslato Novembar 09, 2019, 16:55:47 POSLE PODNE
Potrebna ti je Smart TV tastatura, ili pogledaj u opcijama da li imas opciju za kursor.
Aha, ne znam da li mislis na tastaturu ko na mobitelu da tu tastaturu imam, samo eto kursor se ne pojavljuje. Sad sam provjerio u opcijama nemam opciju za kursor.


ja na daljinskom imam dugme Mouse i izadje mi kursor, sto kod tb nema da ga jbm


Citat: SanelPandzic poslato Novembar 09, 2019, 17:09:55 POSLE PODNE
Aha, ne znam da li mislis na tastaturu ko na mobitelu da tu tastaturu imam, samo eto kursor se ne pojavljuje. Sad sam provjerio u opcijama nemam opciju za kursor.
Pokušaj guglati malo, pa ako vaš ništa nema, zovi Vox servis, valjda si dobio njihov kontakt broj.
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast