◄ Glavni razgovor #45 ►

Započeo SlavicBeast, April 07, 2020, 21:43:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Dobro jutro dobri narode,a i onima malo gorim!

Citat: Mumi. poslato Maj 27, 2020, 23:58:12 POSLE PODNE

Ako je u idle tolika temperatura definitivno nešto nije dobro, da je starija grafička pa i hajde, ali koliko vidim nije nešto stara.
Kod mene u idle ne prelazi 30.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato Maj 28, 2020, 09:40:06 PRE PODNE
Ako je u idle tolika temperatura definitivno nešto nije dobro, da je starija grafička pa i hajde, ali koliko vidim nije nešto stara.
Kod mene u idle ne prelazi 30.
10 sati laptop radio bez prestanka :D

Citat: Mumi. poslato Maj 28, 2020, 09:45:39 PRE PODNE
10 sati laptop radio bez prestanka :D
Dobro pošto je laptop, možda je malo slabiji protok vazduha ali opet je malo viša temperatura nego što bi trebalo biti. I ja skoro ne gasim računar ali opet ne prelazi 30-35 stepeni.
Na laptopima se često dešava da se kanal za vazduh "začepi" od prašine i ostalih stvari. Provjeri to.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato Maj 28, 2020, 09:48:02 PRE PODNE
Dobro pošto je laptop, možda je malo slabiji protok vazduha ali opet je malo viša temperatura nego što bi trebalo biti. I ja skoro ne gasim računar ali opet ne prelazi 30-35 stepeni.
Na laptopima se često dešava da se kanal za vazduh "začepi" od prašine i ostalih stvari. Provjeri to.
Budem, hvala ti braca moj :D

Dobar dan momci, kako je? :D

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


zna l' ko šta sam navukao, kad pokrenem samp client otvori se 2x pretraživač, udjem na server opet se otvore, compilujem mod i opet se otvore xd
                                                                                 
Legacy Gaming Since 2017 ©

Scripter and Founder
Scripting 3+ Years
https://www.facebook.com/LegacyGamingOGC/ (FB Stranica)
https://www.facebook.com/nikolaa.jovicic (FB Nalog)

                                                                                 

Citat: .варнинг poslato Maj 28, 2020, 13:14:39 POSLE PODNE
zna l' ko šta sam navukao, kad pokrenem samp client otvori se 2x pretraživač, udjem na server opet se otvore, compilujem mod i opet se otvore xd
Bojim se da si dobio sidu :(

Šalim se, vjerovatno je neki virus, mislim da sam imao nekad sličan problem
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK





#A.J.

Al' kad mi kazu foxe hahaha...
Stavit cu avatar 'Ne radim td-ove, nemam komp.'...

Citat: .foux poslato Maj 28, 2020, 20:36:08 POSLE PODNE
Al' kad mi kazu foxe hahaha...
Stavit cu avatar 'Ne radim td-ove, nemam komp.'...
daj mi 5 minuta i gledaj privatni  :D

Citat: .foux poslato Maj 28, 2020, 20:36:08 POSLE PODNE
Al' kad mi kazu foxe hahaha...
Stavit cu avatar 'Ne radim td-ove, nemam komp.'...
ne žali se zovu me dejdiiii