[DEV] Chat

Započeo #Kasperzi, Mart 28, 2017, 19:10:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

**MODERATORI OVO ĆE SE UBRO UKLONITI**

Zanima me da li hoćete onako neke tutorijale da pravim ? Neke nagradne igre, pa da i vi učestvujete, da malo podignemo ovaj PDF, drago mi je prvenstveno što sam postavljen na mjesto Moderatora ovog PDF i sto sam za tako kratko vremena mnogima pomogao i "dao" zelje/volje za rad.. Ako tako mogu reci :)

Zanima me vase misljenje :)

P.S. Hvala svima koji me podrzavaju i kojima se svidjaju i ne svidjaju radovi !!



Pokreni veliki plus imas :D
samo rejv i debele zene

Slazem se da pravis neke tutorijale, a nagradne igre kad PDF postane dosta aktivan ako oces..  ;)

Citat: anDroâ,,¢ ãƒ,, poslato Mart 28, 2017, 19:14:12 POSLE PODNE
Slazem se da pravis neke tutorijale, a nagradne igre kad PDF postane dosta aktivan ako oces..  ;)
Tako nekako sam i planirao :) Hvala braca


Po mn bi dobro dosli tutoriali za HTML CSS BOOTSRTAP itd
+

Citat: Harexe Seljak poslato Mart 28, 2017, 19:19:42 POSLE PODNE
Po mn bi dobro dosli tutoriali za HTML CSS BOOTSRTAP itd
+
Tako nešto i planiram :)


Slazem se sa svima vama, jer bukvalno postoji ljudi (kao ja) koji ne znaju ni preko kog programa se prave smf theme, moze mi neko reci?
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Za tutorijale + a ovo ostalo ni procito nisam ;D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: SejnurHD poslato Mart 28, 2017, 19:28:08 POSLE PODNE
Slazem se sa svima vama, jer bukvalno postoji ljudi (kao ja) koji ne znaju ni preko kog programa se prave smf theme, moze mi neko reci?
Nemas program, notepad jednostavno


Nemoj skloniti ovaj chat, neka ga nek neko potrazi pomoc oko foruma i toga, da ne otvara nove teme za DZ  ;)
samo rejv i debele zene

Citat: ANDRIJEVICãƒ,, poslato Mart 28, 2017, 19:51:30 POSLE PODNE
Nemoj skloniti ovaj chat, neka ga nek neko potrazi pomoc oko foruma i toga, da ne otvara nove teme za DZ  ;)
Napravit cu nesto bolje sa formularom



always(nisu ulosci nemoj se brinut)
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Jeste li spremni za novu prezentaciju  8) ?