Vrpg - Valyria RolePlayGaming 2018

Započeo White.., Januar 06, 2018, 16:49:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.







[•] Osnivac Zajednice & Vlasnik : White
[•] Vlasnik Zajednice : Kingston
[•] Skripteri Zajednice : Lanmy & Zixon
[•] Maperi Zajednice : White & Haris
[•] Direktori Zajednice : Hai & Bronson
[•] Menadzer Zajednice : Brown & Bandula
[•] Zahvale : Dimi
[•] VRPG RISE OF GREEN DRAGON
Takodje ovo je prva zajednica koju ja pokusavam da realizujem i prva koja cu licno ja otvoriti sa svojim imenom i svojom ekipom.





Valyria RolePlayGaming je zajednica koja je nastala oktobra 2017 godine ime servera je nastalo po jednoj od najgledanijih serija danasnjice Game Of Thrones pa je i cela zajednica osmisljena tako da ima neke zanimljive i unikatne stvari po seriji sto znaci da je prica servera bazirana na osnovnu SA:MP pricu sa nekim delovima koji bi podsecali na seriju Game Of Thrones u te delove ubrajamo nase unikatne systeme i ideje sa vrhunskom realizacijom kao sto su Zauzimanje Kraljevstva,Dragon Stone,Dragon Egg i mnostvo drugih stvari koje cu objasniti u nastavku ovog teksta. Prednost naseg gamemoda jeste to sto je ceo mod dinamican sto znaci da se sve radi u igrici sve sto zamislimo kreiramo u igrici tacnije in game na tome mozemo zahvaliti korisniku ovog foruma takodje jednom od boljih skriptera danasnjice Dimi  na izradi Athlone moda koji smo mi uzeli kao izvorni mod ali ga sredili optimizovali i napunili ga nasim unikatnim idejama i systemima,takodje ovaj gamemode smo uzeli za izradu jer sam ja kao osnivac ove zajednice bio Vlasnik nekadasnjeg athlone servera takodje i maper pa znam kako i sta funkcionise u modu,eh sad da vam objasnim par stvari sa naseg servera krenucemo od Zauzimanja Kraljevstva ovaj system je pored Gang zona osmisnjen da bi spojio pricu serije i osnovnu SA:MP pricu znaci kraljevstvo se moze zauzimati isto kao i gang zona samo sto zauzimanjem kraljevstva dobijate umesto novca Gold,Dragon Stone je u prevodu Zmajev Kamen zmajev kamen je baziran na vama dobro poznatoj banderi srece nista posebno vlasnik servera aktivira kamen igraci imaju odredjeno vreme da stignu do njega kako bi dobili novac od njega takodje u narednim unapredjivanju naseg game moda zmajev kamen postace takodje zmajeva pecinja gde ce biti izmapan lavirint u kome ce se traziti Dragon Egg ili u prevodu Zmajevo Jaje takodje Zmajevo Jaje cete dobijati na odredjenoj satnici igranja tipa na svakih 150h igranja vi dobijete jedno zmajevo jaje ta jaja ce sluziti za kupovinu nekih stvari na serveru kao sto su leveli , pare , vip paketi i slicno zmajevo jaje mocicite da potrosite iskljucivo u Dragon Store ili u prevodu Zmajeva Prodavnica pored ovih stvari nas gamemode sadrzi vise zlatari i banki na serveru.Sada je vreme da vas upoznam sa jos nekim systemima koji ce se nalaziti na serveru jedan od tih systema je Rankovanje igraca po levelima rankove igraca sam uzeo sa ovog foruma nadam se da ne smeta rankovi se krecu isto kao i ovde po broju postova samo sto je kod nas po broju levela :D   hehe znaci na svakih 10 levela vi dobijate novi rank na serveru kao igrac  sa tim rankovima imate vece privilegije u igrici kao sto su vise novca na platu vise golda na  poslu vise exp na plati i slicno ovaj system je osmisljen kako bi se svaki igrac razlikovao od drugog i  kako bi igrac mogao da ima vise stvari na serveru a najvaznije osmisljen je kako bi se prica servera razlikovala od drugih pored toga nudimo vam dosta unikatnih poslova koji su drugacije osmisljeni i razlikuju se od poslova na koje ste vi navikli poslove predstavljamo iskljucivo u prezentacijama za sada imamo 2 prezentacije koje cete moci da vidite dole kao i neke slike servera koje smo do sada spremili za predstavljanje nase zajednice,za sada je ovo samo mali uvod u nasu zajednicu temu cu redovno odrzavati tako da cu vam svaki system predstaviti kad bude izradjen a sada cu vam predstaviti neke od slika koje smo pripremili za pocetak nadam se da vam se prica servera kao i uvod u nasu zajednicu svidja i nadam se da cete nam pruziti podrsku za jos vecu motivaciju.





SA:MP server je jos u izradi tako da sadrzimo samo nas test server ip oficionalnog servera bice objavljen u temi kada se server zavrsi u potpunosti.





TeamSpeak 3 server je zavrsen i sredjen tako da ip naseg ts3 servera je 87.98.146.155:9988 tako da nasu administraciju mozete naci na tom ip-u i pitati ih sta vas zanima u vezi zajednice.





Forum WWW.VALYRIA-OGC.COM je u izradi tako da ga jos ne posedujemo jer nam jos nije potreban.





Kao sto sam rekao u uvodu servera sada cu vam predstaviti neke od slika sa naseg servera koje smo do sada pripremili ali kao sto sam rekao redovno cu odrzavati ovu temu i predstavljati vam sve stvari sa servera.


OPSTINA White







Policija Servera Haris







OLD BANK (jedna od nasih banki) White







REGISTER TEXTDRAWOWI White


Na slikama stoje imena jos nekih ljudi koji vise nisu na zajednici tako da zanemarite to



SERVER TEXTDRAWOWI White





SPAWN Haris







DRAGON STONE WHITE







SRUSENI ZAMKOVI ZA ZAUZIMANJE - White








NAPOMENA : OVO SU DVA RAZLICITA ZAMKA I BICE IH JOS TAKODJE JE OVO I FREE ZONA ZA PUCANJE


PREZENTACIJE











Hvala svima koji su procitali ovaj text uskoro vise slika takodje i prezentacija ovo je samo bio mali uvod u zajednicu da znate sta vas ocekuje vidimo se uskoro takodje su potrebni ozbiljni ljudi za zajednicu kao i jos jedan maper zajednici ko je zainteresovan moze mi se javiti na PM ovde na forumu!! :) ili se mozete javiti na nasu oficionalnu fb stranicu https://www.facebook.com/ValyriaOGC2018/










Sretno,valjde nece zavrsit ko BN :D
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Citat: King2 poslato Januar 06, 2018, 18:25:31 POSLE PODNE
Sretno,valjde nece zavrsit ko BN :D
Nece sa tim da ja prvi put pokusavam nesto sa svojim imenom :D

JAOOO KAKVE MAPEE... SVAKA CAST MAPERU OVO MI SE MNOGO SVIDJA WOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW 1000000/10 dolazim na open!!
/\

Hvala @KSHM Nicky  nije ni cudo kad neko mapa od 2012 godine hehe :)