◄ Škola ►

Započeo [CH]Lenon, Oktobar 06, 2015, 08:40:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: gonss poslato Decembar 07, 2015, 13:07:53 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato Decembar 05, 2015, 22:07:56 POSLE PODNE
Elektrotehnicki fakultet, racunarska tehnika i informatika, prva godina :)
Koji je to faks, tj gde se nalazi?

Tek sad sam ovo video :D Faks je Panevropski univerzitet Apeiron, Banja Luka

Elektrotehnicka skola Tehnicar Mehatronike 3 godina ;)

Maturanti sta planirate upisati? :D

Citat: MadDogâ,,¢ poslato Maj 15, 2016, 08:46:15 PRE PODNE
Maturanti sta planirate upisati? :D
Pokusao sam da upisem Vojnu Akademiju ali nisam upao zbog malo jace matematike. Jer jednostavno matematika koju sam imao u srednjoj(ekonomskoj) i koja se radi za prijemni na akademiji nije ista. Takodje mozda upisem i VIPOS, smer Poslovna Informatika. Isto tako zainteresovan sam za IT.
Poslednja Izmena: Maj 15, 2016, 09:26:45 PRE PODNE od MegatroNâ„¢



Uz to treba napomenuti da Vojna Akademija ima dosta smerova i da je matematika prilagodjena jacini istih. Najjaci smer na VA ima znatno tezi prijemni nego na ETF-u sto se tice matematike. I jos jedna napomena: Vojna Akademija je pre nekoliko godina potpisala ugovor da nije u obavezi da daje posao onima koji je zavrse, sto je veliki minus, a inace to mnogi ne znaju pa se ubiju uceci kako za prijemni, tako i kroz skolovanje.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Imal ovde gimnazijalaca haha
BALKAN ELITE - MAPPER

kako napreduje junski rok narode? :D

Citat: Marko Salvatore poslato Jun 11, 2016, 03:37:10 PRE PODNE
kako napreduje junski rok narode? :D
Rade se maturski ispiti(iako niko ne vrednuje tu ocenu).... Juce sam radio jedan deo maturskog ispita koji obuhvata Psihologiju, Pravo, Knjigovodstvo, Ekonomiju i Kancelarijsko poslovanje... A u sredu sam radio maturski rad iz srpskog(sastav). Sad u ponedeljak radi praktican deo matuskog to jest, sastavljam Gantogram, kucam resenja(o godisnjem odmoru, porodiljskom odsustvu...), odluke takodje kucam i poslovo pismo na engleskom, i na kraju tog dana imam usmenu odbranu tog rada. Tacnije ja sam kao dobio zadatak od sefa da izaberem napovoljniju ponudu od pristiglih, vezano je za organizovanje nekih proslava preduzeca, poslovna putovanja.
Naveo sam iznad da sam pokusao Vojnu Akademiju ali nisam uspeo. Dalje nastavljam VIPOS(Visoka poslovna skola strukovnih studija) u Valjevu, smer Poslovna Informatika.



Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Jun 11, 2016, 11:01:25 PRE PODNE
Citat: Marko Salvatore poslato Jun 11, 2016, 03:37:10 PRE PODNE
kako napreduje junski rok narode? :D
Rade se maturski ispiti(iako niko ne vrednuje tu ocenu).... Juce sam radio jedan deo maturskog ispita koji obuhvata Psihologiju, Pravo, Knjigovodstvo, Ekonomiju i Kancelarijsko poslovanje... A u sredu sam radio maturski rad iz srpskog(sastav). Sad u ponedeljak radi praktican deo matuskog to jest, sastavljam Gantogram, kucam resenja(o godisnjem odmoru, porodiljskom odsustvu...), odluke takodje kucam i poslovo pismo na engleskom, i na kraju tog dana imam usmenu odbranu tog rada. Tacnije ja sam kao dobio zadatak od sefa da izaberem napovoljniju ponudu od pristiglih, vezano je za organizovanje nekih proslava preduzeca, poslovna putovanja.
Naveo sam iznad da sam pokusao Vojnu Akademiju ali nisam uspeo. Dalje nastavljam VIPOS(Visoka poslovna skola strukovnih studija) u Valjevu, smer Poslovna Informatika.

Srecno! :)

Fakultet : Informatika smijer Administrator mreza
Prosjek : 4.2-4.4


Idem u hemijsku školu u Novom Sadu, druga godina tj. bio sad odo u treću, 3.50.

Da podelim sa vama jednu za mene lepu vest. Od danas i zvanicno budzetski student medicine! :)

Da li je neko nesto polagao? Je l su stigli rezultati?
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Aussie poslato Jun 30, 2016, 13:25:16 POSLE PODNE
Da podelim sa vama jednu za mene lepu vest. Od danas i zvanicno budzetski student medicine! :)


ÄŒestitam! :)