pawn-lang.pdf

Započeo Crownshot, Avgust 21, 2023, 09:13:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Dextazy poslato Avgust 30, 2023, 23:26:41 POSLE PODNE
jedan se jednom prilagovanja i njegove odgovore da ne ispadne debil i da ga postuje ovaj drugi bas bas tuzno sta se radi  :'( :'( :'(
Bajo men je ovo zajebancija ja sma sa znanjem za vas doktor
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?


Citat: Detth poslato Avgust 30, 2023, 23:31:00 POSLE PODNE
Bajo men je ovo zajebancija ja sma sa znanjem za vas doktor
Gramatika sedi 1.

koje ti znanje imas? sta si ti sad neki pametan covek sto znas da iskriptas samp server,nemoj me zajebavat.

A vidim ti si mnogo opasan decko :D  8)
Sancy!


Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
Gramatika sedi 1.

koje ti znanje imas? sta si ti sad neki pametan covek sto znas da iskriptas samp server,nemoj me zajebavat.
a bajo ja da diskutujem sa nekim diplomatom mozda bi i primjenjivao gramatiku :), ovkao nema potrebe.

Python, reactjs, nodejs, ruby sam poceo uciti i typescript znam dosta toga ali nije to jos uvjek nauceno eh i naravno small-c
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 31, 2023, 20:39:55 POSLE PODNE
a bajo ja da diskutujem sa nekim diplomatom mozda bi i primjenjivao gramatiku :), ovkao nema potrebe.

Python, reactjs, nodejs, ruby sam poceo uciti i typescript znam dosta toga ali nije to jos uvjek nauceno eh i naravno small-c
Bravo, oces nagradu neku ?

"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?



Posto vidim da nemate nista pametno vise da kazete, lockacu ovo, neka mi se javi @Crownshot.