[Konkurs] Frontend and Backend developer

Započeo Denis_Lapi, Jul 02, 2015, 19:02:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime konkursa: Frontend and Backend developer
Opis konkura: Potrebno mi je gore navedeno radi kreiranja tima za udruzeno poslovanje. Naime, potrebna mi je osoba koja odlicno poznaje vestine za razvoj web-a (JS,php + mysql,css,html,jquery, bootstrap). Ja kao dizajner imam jako puno posla, ne mogu da postignem sve, da dizajniram temu i na kraju da je kodiram. Takodje mnoge teme su mi otisle u "korpu" jer nemam toliko znanja da ih razvijem onako kako to treba. Meni je potreban neko ko poznaje gore navedene vestine za online poslovanje i online prodaju tema.
Mi bismo bili tim koji se bavi prodajom tema (Bootstrap, WP, Joomla...)
Cilj bi nam bio da se zajedno kao tim probijemo na trziste. Prodavali bismo teme na raznim emarket-ima i od toga sticali profit.
Nagrada: Procenat od prodaje
Rok za izradu: Do daljenjeg
Nacin razmene: Licno
Komentar i prateci materijal: Javljate se developeri, pa da osvojimo trziste.
Poslednja Izmena: Jul 07, 2015, 17:49:44 POSLE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Ja bih mogao da radim sa HTML, CSS, Bootstrap-om.



Citat: Deci poslato Jul 03, 2015, 16:11:39 POSLE PODNE
Ja bih mogao da radim sa HTML, CSS, Bootstrap-om.
Salji mi sajtove koje si radio ili teme koje si razvio. Takodje potreban mi je developer sa gore navedenim vestinama. Ne parcijalno znanje, vec potpuno, ona koja sam naveo.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

BUMP! Ajmo ljudi javljate se, da li je moguce da vam pare ne trebaju.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com


Citat: á´ ÊŸá´€á´...o poslato Jul 07, 2015, 20:22:58 POSLE PODNE
Kad bi znao onsove HTML-a  :'(
Osnove HTML-a su nista u odnosu na ono sto meni treba. HTML je samo jedan mali pocetak, ni priblizno znanju za web development. Svakako je potrebno znati HTML, ali i mnogo drugih stvari.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com