◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


roka coek lean boli ga kurac

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



Igrao sinoć nogometa nakon dvije godine i mogu reći da sam stvarno u formi. Umalo se raspao a disao sam kao da sam najjveći pušač na kugli zemaljskoj.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Septembar 29, 2019, 13:13:08 POSLE PODNE
Igrao sinoć nogometa nakon dvije godine i mogu reći da sam stvarno u formi. Umalo se raspao a disao sam kao da sam najjveći pušač na kugli zemaljskoj.
hahahaha :D
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: apt poslato Septembar 29, 2019, 13:46:47 POSLE PODNE
hahahaha :D
Sta se ti smejes zvaljoo :D jedina aktivnost ove godine je odes dve kuce od tebe u CG gde ima kafic i gledas lepse polovine :D

Citat: Shomyy poslato Septembar 29, 2019, 09:51:34 PRE PODNE
MIP - Misljenje, izgled, par LBVK - Lep/a, bleja, veza, kombinacija (valjda)
ma kinderi, nemam insta više od godine, dok sam imao unfollow svakog retarda koji je postavio to na story..

Pozdrav :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 29, 2019, 13:55:34 POSLE PODNE
Sta se ti smejes zvaljoo :D jedina aktivnost ove godine je odes dve kuce od tebe u CG gde ima kafic i gledas lepse polovine :D
auu.. cekam te kod burga!
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: .mumitza poslato Septembar 29, 2019, 14:34:08 POSLE PODNE
ma kinderi, nemam insta više od godine, dok sam imao unfollow svakog retarda koji je postavio to na story..
mislio sam da je to isfuralo prije 9-10 godina sve dok nisam kreirao instagram i vidio kakva sve govna oko mene zive


bilo je lijepo dok je trajalo.


pa dobro nije bas pre 9-10 godina, ali je sigurno ispalo iz fazona neke 2014-15.

mada, mislim da je to neki srednjoskolski stadijum, nebitno koja je godina u pitanju

#A.J.

Citat: Marko Salvatore poslato Septembar 29, 2019, 17:45:36 POSLE PODNE
pa dobro nije bas pre 9-10 godina, ali je sigurno ispalo iz fazona neke 2014-15.

mada, mislim da je to neki srednjoskolski stadijum, nebitno koja je godina u pitanju
ja mišljenje samo tri do četiri put napiso, i to kad sam tražio cure..

Cestitke novo dobijenim moderatorima , samo nastavite tako i nemojte biti strogi kao pojedinci koji su bili ranije i progledajte nam nekada kroz prste (ovo nisu culi Slavic , Stexi i Cadillab) :D

Pozdrav :)

Radi li se Å¡ta pametno?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




@Purdinho cestitam kolega! :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security