Exception of Balkan [EoB]

Započeo Salesman, Jun 23, 2019, 01:02:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





CitatPozdrav svima!
Veceras zelim, kao i što sam najavio da objavim nešto malo zanimljivije, a to jeste trenutni rad (progress) na modu koji kreiram od 0.
Mod je cijeli u mysql bez ikakvog koriÅ¡tenja y_ini extenzije. Sve je raÄ'eno na način na koji ja bar mislim da je najbolje i najoptimizovanije.
Ne želim da ovo bude neki hype za stvar koja se nece ni otvoriti već čisto da objavljujem svoj rad na gamemodeu koji kreiram.
Ukoliko ga privedem kraju doći će do pokretanja eventualne zajednice.





GAMEMODE




CitatU sljedećem tekstu vam želim reći i pokazati sve o modu što je odradjeno do sada!
Uživajte u slikama!




RENT SYSTEM

CitatRent system je sastavljen od rentanja vozila i ima jos nekih par komandi koje cu vam predstaviti u sljedećim slikicama:





HANGAR SYSTEM

CitatHangar system je napravljen dinamicno sto znaci da moze biti kreiran in-game i brisan i kreiran bilo gdje na mapi!
Ima tri 4 vrste paketa: sawed off, m4, deagle, mats. Randomly dolaze u hangar i svima dolazi poruka da su stigli u hangar.





WEAPON SYSTEM

CitatPredstavljam vam weapons system. Nista posebno ali je dobar nacin za trosenje materijala za igrace!





PUMP SYSTEM

CitatPredstavljam vam pumpa system. Takodjer je dinamican i jako fleksibilan za koristenje!





AUTO SCHOOL

CitatAuto skola system nije bas nesto posebno ali eto ipak sta je tu je sto bi se reklo.





NESUMICNOSTI

CitatU sljedećem periodu dolaze random fotografije sistema koje sam spojio u jedno koji nisu bili vrijedni pojedinacnog predstavljanja. Ima i DEATH SYSTEM koji je na linku mnogo opsirnije objasnjen.





CitatHvala vam Å¡to ste pregledali sve. Komentar bi dobro dosao i dao bi mi jos vise podrske da nastavim sa jos boljim i unikatnijim sistemima!
Pozdrav svima još jednom, Salesman.
Third-party Pawn Developer


Citat: 002 poslato Jun 23, 2019, 01:07:46 PRE PODNE
Prelepo, kod jos lepsi srecno

Hvala miško :D
Third-party Pawn Developer

Odlican mod, sretno

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Hvalaaaa :)
Third-party Pawn Developer




Hvala svimaaa  :D
Third-party Pawn Developer

Kida brate moj :)


bilo je lijepo dok je trajalo.


verujem da je i kod lepo poredjan. Odlicno. ;)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security