ULAZ IZLAZ

Započeo Dzonny-DiaZ, Januar 15, 2020, 12:33:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Ja imam napravljen interijer i to sve za biro ali gde da ubacim ulaz? i kako da napravim da udjem u enterijer pa iz enterijera kopitam kordinate za izlaz kako to
Dio skripte: [ pawn ]
Balkan Extazy[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]n[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): n


Citat: daddy. poslato Januar 15, 2020, 12:56:49 POSLE PODNE
https://www.youtube.com/watch?v=irwl3Nms_X0
gledao sam buraz to nego ja svoj enterijer imam kako id da dodam i to sve zna kordinate ali gde se to stavlja

Pa staviš na SetPlayerPos kordinate tvog enterijera jbt

Citat: daddy. poslato Januar 15, 2020, 12:59:41 POSLE PODNE
Pa staviš na SetPlayerPos kordinate tvog enterijera jbt
eh tu je problem kako da nadjem kordinate ima ih vise....

Kopiraj kodove mape, udji u mapeditor postavi kordinate idi do objekta postavi neki objekat covjeka pokupi njegove kordinate i tjt

Brate kad radis svoj ent, testas ga i kucas /save interijerdaubacim npr tako, i onda odes pod npr
OnPlayerKeyStateChange i nadjes key za slovo F, ili koje zelis i ubacis, ako je igrac
kod te i te pozicije
SetPlayerPos(playerid, x,y,z)
I npr SCM(playerid, -1, "USLI STE U INTERIJER ");
I zatvoris } i tjt i takodje obrnuto napravis za izlaz ako je u ent kod vrata da kad klikne F, da ga stavi van
znaci isto sve samo stavljas kod if(IsPlayerInRangeOfPoint - else if(IsPlayerInRangeOfPoint
i mjenjas korde naravno i poziciju za setplayerpos, a takodje gore ne zaboravi setplayerinterior

Citat: daddy. poslato Januar 15, 2020, 13:02:02 POSLE PODNE
Kopiraj kodove mape, udji u mapeditor postavi kordinate idi do objekta postavi neki objekat covjeka pokupi njegove kordinate i tjt

cekk slusaj ja kada idem /napravifirmu i stavim id 30 da je biro nema enterijera i propadnes dole...

Nisi postavio kako treba ulaz za taj enterijer, nisu ti dobre kordinate ili nisi ubacio mapu