◄ Vaše ime ►

Započeo m1lfman, Decembar 01, 2015, 22:56:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Hacker1337 ko klinac hakiro sklopku sa osiguracima i to s kljestima, dobio vremenski ban iz srednje  :D

Kure Lima Kockica Duka kolko hoces  ???
samo rejv i debele zene


Ne znam sta znaci to  :D
samo rejv i debele zene

MaraneLLo, postoji grad u Italiji gde se proizvodi Ferrari, a ja sam mnogo gotivio ferrari, pa eto MaraneLLo i sada me svi tako znaju :D

___________
~ On permanent vacation ~ /

nazvali me King zato sto sam jedini imao muda da klepim trebu po dupet meni nidje veze al jebt ga....
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Nemam sta pisat sve je jasno  8)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Rahim Bashovski - Rahim(ruski CS:GO streamer na twitch.tv)
Bashovski- mix rl prezimena i ovski - da ispadne makedonski iako sam bosnjo :D


bilo je lijepo dok je trajalo.



Igrao se CS 1.6 2007-2008 ne znam tačno, igrao na Adrenaline Zone Zombie Fight (Srpski server) i tako stavim nick Kasper (nije duh casper), meÄ'utim onda sam se aktivno počeo baviti dizajnom pa da bi ljepÅ¡e zvučalo dodam "zi" - Created and Designed by Kasperzi :) Ukratko


Nervozni - Jer svi mi govore da sam nervozan kada nesto igramo ili pravim u PS il slicno. ;P
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram

anDro, posto se u RL zovem Andrej, jarani mi dali nadimak Andro i ja samo stavio anDro i et :D

Fixx ... to mi je nadimak... 8)
Ha'j naleti ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Moj nick: SejnurHD
Kako sam dosao do njega: Rl ime mi je Sejnur, a na YTu snimam sve na HD, al fora sto nemam podrske, bukvalno imam YT kanal vec 2-3 meseca, al nema nista, jedino 11-16 pretplatnika  :(
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..