[PRODAJEM] Lospions RolePlay

Započeo _toretto, Decembar 29, 2019, 14:19:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Server na kojem je skripta koristena: Lospions (ova verzija nije koristena)
IP SERVERA: (----)
Naziv skripte: Lospions RolePlay
Vrsta skripte: GameMode
Slike: 1. Anticheat (Editovan Nex-AC, u potpunosti prilagodjen i povezan sa AltChat-om, kao i MySQL bazom podataka koja cuva sve promene, potpuna kontrola Anticheat-a iz igre.)
2. Firme (Sistem firmi poseduje mogucnost podesavanja cena takodje iz igre, povezan je sa fakturama koje redovno morate dopunjati inace gubite firmu.)
3. Sistem vozila i pijace (Vozila se kreiraju iz igre, prilikom kreiranja birate model, cenu, id boje 1, id boje 2, da li ce se vozilo stvoriti na pijaci ili na vasoj lokaciji. Ukoliko odaberete da se vozilo stvori na pijaci automatski se spavnuje
na slobodno mesto i dodaje na listu vozila pijace.)
4. Sistem kladionice (Sistem kladionice je unikatan, admin dodaje utakmicu komandom /dodajutakmicu i sve ostalo podesava preko dialoga. (sve ima na slikama))
5.Pustanje muzike sa youtube-a iz igre (Ovaj sistem automatski pretrazuje pesmu preko youtube-a i konvertuje je.)
6. Posao - Smecar (Ovo je samo jedan od mnogobrojnih poslova na modu, posao smecara Vam pruza mogucnost da ga radite sami ili sa drugim igracem.)
7. Posao - Vozac Betona (Posao se sastoji iz toga da pokupite beton u Beogradu, zatim ga prevezete i istovarite u Sarajevu.)
8. Posao - Rudar (Posao se nalazi u Sarajevu, kopate rudu te je prodajete u rudniku, imate mogucnost da iskopate zlato ili metal.)
9. Sistem radara (Saobracajna policija ima komandu /radar, postavlja maksimalnu brzinu, vozilo koje prekoraci tu brzinu a prodje pored radara automatski slika i igrac dobija kaznu, a organizacija 100$ u sef.)
10. Ostale slike
Video: /
Cijena: 200€
Ostalo: Mod je radjen preko godinu dana od strane mene i Terzica. Mod je odlican, full u mysql-u, veoma dobro optimizovan i zanimljiv za igru. Opis je samo povrsan, zaintresovani neka se jave da pogledaju sve in game. :)
Vas mail: freddypwn11@gmail.com
Vas MSN: /
Ostali kontakt info: PM, FB
Zasto prodajete skriptu: Prestajem sa SAMPom
Ima li nekih problema sa skriptom: Ne
Da li je skripta vasa: Da
HARD WORK BEATS TALENT

200e za mod? Jesi lud brt :D
A nista posebno nema.. :)
Uglavnom srecno sa prodajom :)

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

brate mod je oke super sve odlicno al 200e hajd da je online pa imas forum i sta sve ne al 200e samo za mod crazy dudeeee sretno sa prodajom
Respect ⇒ [.daddy][Galardo][androo][Shomyy][.ɱυɱιƚȥα][6cadilab9]
Citat
The least intelligent people are often the most talkative or noisy.

Nije na vama da postavljate cijenu moda, on je postavio a ako bude zainteresiranih sigurno će tražiti manje.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Koliko morate biti kancerogeni da ponizavate neciji trud i rad.

Sretno s prodajom vrh mod.
Third-party Pawn Developer

Citat: LANMY.pwN poslato Decembar 29, 2019, 15:43:01 POSLE PODNE
200e za mod? Jesi lud brt :D
A nista posebno nema.. :)
Uglavnom srecno sa prodajom :)

Nije nam hitno za novac, da nema nista posebno se varas ovo je samo 10% od moda, naravno ko bude zaintresovan detaljnije ce pogledati. Hvala :)

Citat: Kawaki poslato Decembar 29, 2019, 18:13:27 POSLE PODNE
brate mod je oke super sve odlicno al 200e hajd da je online pa imas forum i sta sve ne al 200e samo za mod crazy dudeeee sretno sa prodajom

Hvala :)

Citat: Spooky. poslato Decembar 29, 2019, 18:17:31 POSLE PODNE
Nije na vama da postavljate cijenu moda, on je postavio a ako bude zainteresiranih sigurno će tražiti manje.

Upravo tako :)

Citat: Salesman poslato Decembar 29, 2019, 19:28:49 POSLE PODNE
Koliko morate biti kancerogeni da ponizavate neciji trud i rad.

Sretno s prodajom vrh mod.

Hvala! :)
HARD WORK BEATS TALENT

Tesko da ces ovo ikad prodat za tu cijenu, svakako sretno  :)

Citat: 6kristijan9 poslato Decembar 30, 2019, 01:23:58 PRE PODNE
Tesko da ces ovo ikad prodat za tu cijenu, svakako sretno  :)

Hvala :)
HARD WORK BEATS TALENT

srecno u prodaji nadam se da ces izvuci taj novac od balkanaca :)

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: bunta poslato Decembar 30, 2019, 10:50:37 PRE PODNE
srecno u prodaji nadam se da ces izvuci taj novac od balkanaca :)


Hvala ;)
HARD WORK BEATS TALENT

Pa i ja sam prodavao Reformation za upola manju cenu a bolji su sistemi od klasicnog edita al ae ;)
Srecno ugl
Vidi se kakvi su danasnji ljudi kad vi prodajete za toliku cenu oni kazu oke a kad ja prodajem onda je mnogo ,.
Ma vazi ;)

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: LANMY.pwN poslato Decembar 30, 2019, 13:49:48 POSLE PODNE
Pa i ja sam prodavao Reformation za upola manju cenu a bolji su sistemi od klasicnog edita al ae ;)
Srecno ugl
Vidi se kakvi su danasnji ljudi kad vi prodajete za toliku cenu oni kazu oke a kad ja prodajem onda je mnogo ,.
Ma vazi ;)

Ti prodajes kurac od moda razumes, ti si ovde kurac i bio si kurac uvek razumes tebra, kurac si pa si kurac i zavrseno kurcu jedan


tema mod buraz vrh je bio sam sa Terzom na hamachiju vrh mod znas sve

100tka

Mozda si trebao da stavis malo veci opis ako vec kazes da je ovo 10% od moda....
Cena od 200e bi bila opravdana da imas laucher i forum (mozda i imas)
Gl u prodaji !


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: LANMY.pwN poslato Decembar 30, 2019, 13:49:48 POSLE PODNE
Pa i ja sam prodavao Reformation za upola manju cenu a bolji su sistemi od klasicnog edita al ae ;)
Srecno ugl
Vidi se kakvi su danasnji ljudi kad vi prodajete za toliku cenu oni kazu oke a kad ja prodajem onda je mnogo ,.
Ma vazi ;)


Svako ima pravo da ceni svoj trud koliko misli da treba, hvala jos jednom :)

Citat: RomaNN poslato Decembar 30, 2019, 22:58:52 POSLE PODNE
Ti prodajes kurac od moda razumes, ti si ovde kurac i bio si kurac uvek razumes tebra, kurac si pa si kurac i zavrseno kurcu jedan


tema mod buraz vrh je bio sam sa Terzom na hamachiju vrh mod znas sve

100tka

Zahvaljujem ;)

Citat: ᗪ卂乂 poslato Decembar 31, 2019, 00:36:53 PRE PODNE
Mozda si trebao da stavis malo veci opis ako vec kazes da je ovo 10% od moda....
Cena od 200e bi bila opravdana da imas laucher i forum (mozda i imas)
Gl u prodaji !

Napisao sam da je ovo samo povrsno, ukoliko neko bude zaintresovan moze sve da pogleda in game, hvala! :)
HARD WORK BEATS TALENT