- Nova Kuca - 1.7.1 ( Trenutan mod )

Započeo Doxara, Avgust 22, 2019, 16:46:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Shit

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: Doxara poslato Avgust 22, 2019, 17:14:23 POSLE PODNE
Ne razumem zbog cega? Amer koristi ovaj mod ima 50/50 , nekad nije sve u modu , vec u zabavi . Ti ne razumes to skroz.
Objavio sam mod, zbog nekih privatnih stvari. I razumem da shvata ovo kao humor,ne brini.
Jao kako je zabavno uništavati ovo malo što je ostalo od SA-MP scene RPG serverom gde igraju dečica zbog FREE VIPa, lake pozicije, 10 miliona i 10 levela.

My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 17:07:31 POSLE PODNE
Zanimljiv dečko kad ocenjuje najnebitnije stvari u modu, jel si ti svestan da evo LSRP na primer uopšte nema mape i tdove?
To znači da je loš?
Nisi razumio ja sam rekao 5 ocjena za kreativnost(TD i mapa) da je odradio nekoliko sistema bilo bi ostalih 5, ljudi su različiti svako ima svoje mišljenje...
𝕭ð–"ð–'𝖏𝖊 𝖏𝖊 𝖇ð–"𝖗𝖎𝖙𝖎 𝖘𝖊 𝖎 𝖌𝖚𝖇𝖎𝖙𝖎 𝖇𝖎𝖙𝖐𝖚 ð–"𝖊𝖌ð–" ð–"𝖎𝖐𝖆𝖉𝖆 𝖘𝖊 ð–"𝖊 𝖎𝖟𝖇ð–"𝖗𝖎𝖙𝖎...


Citat: ☆ á"•TIá'ŽG ☆ poslato Avgust 22, 2019, 17:25:39 POSLE PODNE
Nisi razumio ja sam rekao 5 ocjena za kreativnost(TD i mapa) da je odradio nekoliko sistema bilo bi ostalih 5, ljudi su različiti svako ima svoje mišljenje...
Ma razumem te, uz tebe smo, izdrži!

Edit: Veoma su kreativni kada koriste mape sa interneta!
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Jako zabavno da objavis mod tudji, da sam ja imao vremena i da nisam imo praksu pre podne vi nikada nebi bili na nk.
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]

Citat: Skorpija poslato Avgust 22, 2019, 17:27:49 POSLE PODNE
Jako zabavno da objavis mod tudji, da sam ja imao vremena i da nisam imo praksu pre podne vi nikada nebi bili na nk.

Slozio bih se stobom.

@Amci  kid mali zna doci i bacati kola po serverima al imam ip pa da vidim dokle ces!

Citat: zlaja95 poslato Avgust 22, 2019, 17:37:42 POSLE PODNE
Slozio bih se stobom.

@Amci  kid mali zna doci i bacati kola po serverima al imam ip pa da vidim dokle ces!
Iskreno da vaš "skripter" ima i malo mozga auta bi bila najmanji problem.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 17:59:21 POSLE PODNE
Iskreno da vaš "skripter" ima i malo mozga auta bi bila najmanji problem.
Ako mislis na mene , ja nisam skripter.
- D.E Mapping -

Ocigledno da nema mozga da ne moze spreciti kola nebitno

Dox ti se nejavljaj navodni maperu !


My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: zlaja95 poslato Avgust 22, 2019, 17:37:42 POSLE PODNE
Slozio bih se stobom.

@Amci  kid mali zna doci i bacati kola po serverima al imam ip pa da vidim dokle ces!
ja nisam baco auta ko 1 moja ip adressa nikad neces naci i nije ta ip adresa i ja sam uvjek bio konektovan na panel i zat ne mos nac  <3 idi nekom drugom net obaraj mozda je to bio wonder <3

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: Amci poslato Avgust 22, 2019, 18:22:52 POSLE PODNE
ja nisam baco auta ko 1 moja ip adressa nikad neces naci i nije ta ip adresa i ja sam uvjek bio konektovan na panel i zat ne mos nac  <3 idi nekom drugom net obaraj mozda je to bio wonder <3

Nisi vise na gP :D poz

AHGAHhhahahahahahhahahahahahah aj ne seri molim te , niko nema ovu verziju v1.7.1