Hoće li besplatna GTA V utjecati na broj SAMP igrača.

Započeo pokerface, Maj 17, 2020, 10:40:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Originalna tema: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=675629

Vidimo sam ovu temu na official SAMP forumu i mene je malo zaintegrirala pa da vidim vaša mišljenja. Hoće li sada besplatna GTA V imati ikakvoga utjecaja na broj igrača u SAMP ? I sam igram GTA V ali ne u tolikoj mjeri kao SAMP.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Neće uticatu u velikim merama,serveri drze i dalje svoju brojku,vecina sampera ni ne moze da pokrene gta v ,eto koliko dugo  je tu i gta v i nije unistio samp nece ga ni ovo unistiti niti smanjiti broj igraca

I hoce i nece, jer je dosta sampera sad otislo na GTA V, a opet ih je dosta ostalo i na SAMPu jer neki nemaju PC za pokrenut GTA V, a sto se tice GTA V, nece vise biti isti kao prije to je sigurno..

Nece A i GTA V moze da bude kao SAMP-a
Ako Hosteri koje hostaju FiveM servere da spuste scene.Tad ce biti Big Korona Popust

ja mislim da hoce, ima par razloga..
   - sad ce djeca mnogo vise praviti servere jer je lakse i imaju sve servirano..
   - sad u 2020 imaju vjv svi compove za gta 5 barem na low da pokrenu..
   - samp je na neki nacin smorio sve jer se sve ponavlja..

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

iz moje perspektive,evo konktretno prethodno sam u zivotu sa GTA V igrao 4-5 puta jer ga nisam imao...
Jucer sam skinuo i usao u online sa drugarima i sprdali se,i mogu reći da je bilo zanimljivo i prava uzivancija igrajuci razne misije i zezajuci se po gradu,ali opet bih se radije vratio na samp...

Apsolutno ne ! Samp ima nesto sto GTA V nema , a to je besmrtnost.Pored grafike, ne vidim neki veliki razlog za "migraciju".
- Znate ono kada ljudi na instagramu stavljaju neke mudre poruke u biografiji?
E pa ja cu isto. -


"Kad zatvorim oci, ne vidim nista."

Najveća fora je što je samp niskobudzetna igra koju može svako da igra, a gta v ti treba dobar net da ti se skine brzo, pa ti treba acc (eto bio je free), pa onda moraš komp dobar da imaš a ovako vas 15 drugova upali samp i pikate i bude zamiljivo, a gta v može vas 2/3 da igra... Samp i CS 1.6 imaju nešto što nijedna druga igra neće nikad imati ! Mislim da sam sve objasnio. Samp traje preko 11 godina i pokazao je svoju večnost dok će FIVE M da se igra par meseci i smori sve jer nije toliko otvoren kao samp (ili su skripteri još slabi)...


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: Fqris poslato Maj 17, 2020, 14:10:23 POSLE PODNE
ja mislim da hoce, ima par razloga..
   - sad ce djeca mnogo vise praviti servere jer je lakse i imaju sve servirano..
   - sad u 2020 imaju vjv svi compove za gta 5 barem na low da pokrenu..
   - samp je na neki nacin smorio sve jer se sve ponavlja..

Koga je samp smorio, smorice ga i fivem brzo. Ne vidim sta dobijaju, osim naprednije grafike. Potencijal igraca je u klincima koji su preskocili eru sampa, ili su igrali relativno kratko.
Samp igram od 2007. i malo je reci da me je smorio haha. Ne planiram pocinjati fivem, jer je i tu sve vec vidjeno kroz samp

Pa ono ako ćemo iskreno ,mnogi su prestali igrat sampa ,ali dosta ljudi  i dalje igra samp ,retk'o ko ima dobar komp za GTA 5, a nek'o jednostavno voli san andreas, kao ja i to je to  8)

Iskreno imam komp koji moze da pokrene 4k Gta V al opet mi je samp draži i uvijek će biti  ;D
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -