◄ Vaše ime ►

Započeo m1lfman, Decembar 01, 2015, 22:56:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime : NapaćeniBošnjo
Dobio tako što su sve bošnje lude, i sluso pjesmu od Frenkia, NapaceniBosnjo :D
-propo-

dll

*

Pa moje ime LunaticZ nije nista komplikovano Lunatic na nasem znaci LUĐAK i tako sam ja dodao Z i et LunaticZ



Moj nick: Uros_Edition
Dosao sam do imena tako sto editujem modove pa glupo staviti skripter jer malo znam ne previse pa sam stavio to
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

Citat: Uros_Edition poslato April 09, 2017, 21:18:55 POSLE PODNE
Moj nick: Uros_Edition
Dosao sam do imena tako sto editujem modove pa glupo staviti skripter jer malo znam ne previse pa sam stavio to
HAHHAAHHA NAJJACI



Moj Nick:Vincenzo_Peruggia
Dosao sam do tog imena tako sto sam se upoznao sa italijanskim mafijasem pod imenom Vincenzo Peruggia :D :D :D

Citat: Vincenzo_Peruggia poslato April 09, 2017, 21:56:31 POSLE PODNE
Moj Nick:Vincenzo_Peruggia
Dosao sam do tog imena tako sto sam se upoznao sa italijanskim mafijasem pod imenom Vincenzo Peruggia :D :D :D
Uuu samo bahato


Citat: #Kasperzi ãƒ,, poslato April 09, 2017, 22:00:51 POSLE PODNE
Citat: Vincenzo_Peruggia poslato April 09, 2017, 21:56:31 POSLE PODNE
Moj Nick:Vincenzo_Peruggia
Dosao sam do tog imena tako sto sam se upoznao sa italijanskim mafijasem pod imenom Vincenzo Peruggia :D :D :D
Uuu samo bahato
Naravno buraz ahhaha

Moj nick: Xomer
Kako sam dosao do njega: Čitao knjigu "Ilijada" (nisam imao drugu knjigu hahah) i pročitao ime Homer i ja malo tamo vamo i izmenio umesto H stavio u X da bude malo lepše :P

Ime : Bolex

Pa mislim da je sve jasno, Lolek i Bolek, samo umjesto k  stavio x sa _  :D
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Citat: Bolex_ poslato April 09, 2017, 22:26:53 POSLE PODNE
Ime : Bolex

Pa mislim da je sve jasno, Lolek i Bolek, samo umjesto k  stavio x sa _  :D
HAHAHAHAHAHAHA NE MOGU MEDA


Ja sam jednostavno igrao na nekom serveru i zvao se Ricard, tako da sam i ovdje :D

Fixx - To mi je drug dao nadimak u RL i tako me vecina ljudi zove i imam nadimak Fare zato sto se zovem Faris

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU