[MAP] Burg_LS

Započeo [no srvr]Stefan_Hernandez, Jul 10, 2010, 19:59:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

black_dota

Citat: Stefan_Dominic poslato Jul 11, 2010, 20:34:21 POSLE PODNE
Citat: black_dota poslato Jul 11, 2010, 19:20:42 POSLE PODNE
Nemoj da se ljutis ti si ovo skoro celo kopirao sa Genius Gaminga  :-\ ali ipak ima nekih izmena 7/10 inace da nisi pravio slicno kao oni onda bi ti dao 9/10 ili 10/10 nemoj se ljutiti  :)


nisam bio na genius gaming tako da nije od njih.......


kao sto sam rekao u tekstu ideju za staklo da o mi je ovaj :Sredjeni burg" mapa se tako zove i on je koristio 200 objekata a ja sam isto skoro napravio samo s 65 objekata...u tome je stvar
Sve jedno jako lepo si napravio nego stvarno koji je id od stakla.

ID od stakla nisam siguran.....

samo ukucajte "carshow".........u pretragu all categories i nadjite izace vam desetak objekata.....

Nice 11/10  ;)

Ovo sam ja trebao radit za ST za Bozicni Update ali nisam imao zivaca stavljat stakla c(: :D
Poslednja Izmena: Jul 12, 2010, 15:14:51 POSLE PODNE od [ST]BMW_m3 | Max_Correlli

black_dota

Citat: [ST]BMW_m3 | Max_Correlli poslato Jul 12, 2010, 15:14:04 POSLE PODNE
Nice 11/10  ;)

Ovo sam ja trebao radit za ST za Bozicni Update ali nisam imao zivaca stavljat stakla c(: :D

E jel bolje da napravim skate park na burgu ili kafic? :-\

Citat: black_dota poslato Jul 12, 2010, 20:51:36 POSLE PODNE
Citat: [ST]BMW_m3 | Max_Correlli poslato Jul 12, 2010, 15:14:04 POSLE PODNE
Nice 11/10  ;)

Ovo sam ja trebao radit za ST za Bozicni Update ali nisam imao zivaca stavljat stakla c(: :D

E jel bolje da napravim skate park na burgu ili kafic? :-\

ma skate park bi bio non rp :S

a i kafici su smorili vise jedino ovaj s staklom je malo ono drugaciji.......ostali su svi na istu foru...


bolje smisli nesto drugo xD

Svaka ti cast! Ovo je jedan od najbolje ureÄ'enih burgera! 10/10 samo tako nastavi !  ;)
Mysterious roleplay

black_dota


Moja prav mapa u novom mta j slicna ovoj samo sto sam ja stavio jos jedan kat u kojem je banka i koristio sam ista stakla a za podove onu bijelu zicu i neravna su mi stakla ispala :(
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Jul 13, 2010, 09:28:05 PRE PODNE
Moja prav mapa u novom mta j slicna ovoj samo sto sam ja stavio jos jedan kat u kojem je banka i koristio sam ista stakla a za podove onu bijelu zicu i neravna su mi stakla ispala :(

to moras fino da namjestis stakla ...ja sam se nervirao dosta dok sam napravio.....

a sto se tice plafona "Jetdoor51" ja msm da se tako zove

Ufff...odlicno

10/10..  :) :) ;) ;)

samo tako nastavi..

Citat: Stefan_Dominic poslato Jul 11, 2010, 16:44:56 POSLE PODNE
Citat: D143L0 poslato Jul 11, 2010, 12:58:37 POSLE PODNE
Na 3 sliki vidi se greskaa sa ljestvama i unutra ima gresaka ali ljepo izgleda super 9/10

LoL nije to greska...takve su stepenice malo visoke pa sam dodao 2-3 stepenice ispod stavi na server pa pogledaj,..


Pa sta onda sta su visoke mogu se ljepo namjestiti u pod prema dolje da ljepo stoje i sve ostalo... :))



Citat: [AG-RP]dingospo.Stefo poslato Maj 06, 2011, 19:51:22 POSLE PODNE
refreshhhhhh
Pa jes ti normalan ?
ZAsto ce ti ovdije refreshh :S
bgm nisi sav svoj