Radio Bihać City

Započeo zlaja95, Maj 21, 2020, 22:30:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima :)

Danas cu vam predstaviti jedan novi radio koji je izasao od skoro :) Par momaka smo se dogovrili da otvorio za nas grad Radio Online i odlucili smo i Aplikaciju napraviti za Android telefon :)

Priloziti cu par slica i naravno link da skinete ukoliko zelite :)

Aplikacija slike:



Takodjer nas WebSite koji je napravljen u cistom html za pocetak ne zelimo nista specificno da se prenatrpava i ostalo :)

http://www.rb-city.info/

Hvala svima koji budu i skinuli aplikaciju napominjemo aplikacija je samo za Android Verziju. Muzika i pjeva na pozadini telefona tako da neremeti nista :)

Link Aplikacije TRG Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.bihacradiocity&fbclid=IwAR2elr41lBReehlPxxyRNNlmJcTTnI008vQa_Q7WO9n4ELMdSp9b3SXtXhM

Naravno prihvatamo kritike prijedloge sugestije ostalo :)

Radio Bihac City


pustaj normalnu muziku nemoj mixove umjesaj tu i narodnjaka i svega :D

Svaka čast lepo ste uradili, ovo mi daje mali potencijal da ja sam uradim za svoj grad on nema mnogo stanovnika, ali otom potom =) GJ Odlično ste uradili =)
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Hvala na lijepim rijecima i lijepom gestu mislio sam da ce biti losih komentara al ste me iznenadili :D

Sto se tice muzike sutra stize novi Set muzike :D

Osvjezenje :)

Stigao novi set muzike :) Po zahtjevu slusaoca smo azurirali AUTO DJ-a naravno ukoliko zelis da tvoja omiljena pjesma pjeva? Nije problem pisi na facebook stranici i redakcija ce da sredi sve :)



Svim muslimanima širom svijeta želimo radosne dane Ramazanskog bajrama. Neka vam se srca razvesele i svakom dobro požele! Želimo da provedete ovaj praznik uz svoje najmilije, a onima koji to ne mogu, želimo da se s najmilijima što prije sastanu.
✨BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN ✨

www.rb-city.info