Problem s laptopom

Započeo anderson87, Avgust 10, 2019, 03:29:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima. Imam problema vec duze vrijeme sa laptopom.. Naime ne radi mi tastatura od laptopa hoce tipka za paljenje i tipka zarez i broj nula. Problem je nastao kada sam cistio laptop dok je bio upaljen malo sam na krpicu stavio tekucine i krpicom presao preko citave tastature. Kada sam laptop ugasio tastatura vise nije radila.. Probao sam staviti externu ona je radila ali ova u dalje nije takoÄ'er radio sam novi sistem ali nije pomoglo i vec sam bio odustao od pokusavanja da napravim. I nedavno mi se desilo da mi mis nije htio na touchpadu nista nije se pijavljivao ali kada ukljucim externi onda se pojavi i nekako sam ga napravio. Sada to me navelo na sumnju da li postoji neka caka kako bi mogao popraviti i tastaturu ili nema nistq od nje s obzirom da sam je cistio tekucinom. Eto ako bi ko pomogo bio bi zahvalan da stalno ne vucem tastaturu za sobom gdje gor krenem
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Skini tastaturu, detaljno sve obriši ako ima negdje tekućine obavezno posuši.

Dobro provjeri kontakte na matičnoj gdje se priključuje tastatura, takodje dobro posuši ako bude tekućine.

Pokušaj ovo pa javi da li ima kakvih poboljšanja.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato Avgust 10, 2019, 03:38:38 PRE PODNE
Skini tastaturu, detaljno sve obriši ako ima negdje tekućine obavezno posuši.

Dobro provjeri kontakte na matičnoj gdje se priključuje tastatura, takodje dobro posuši ako bude tekućine.

Pokušaj ovo pa javi da li ima kakvih poboljšanja.
Vjerovatno ce mu se samo nesto malo vratiti u funkciju,a za ovo ostalo slabo,jer tako sam i ja polio cajem po tastaturi i sve se pomijesalo i pola prestalo radit  :D

Bez ljutnje ali kako bi bilo da koristiÅ¡ malo pamet ? To je kao da ja točim gorivo u upaljeno vozilo. KupiÅ¡ posebne maramice za sve vrste ureÄ'aja  bez straha da će ti se voda zavuć negdje jer one su dosta suhe.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Avgust 10, 2019, 14:40:03 POSLE PODNE
Bez ljutnje ali kako bi bilo da koristiÅ¡ malo pamet ? To je kao da ja točim gorivo u upaljeno vozilo. KupiÅ¡ posebne maramice za sve vrste ureÄ'aja  bez straha da će ti se voda zavuć negdje jer one su dosta suhe.
PoreÄ'enje nije uopÅ¡te validno jer se gorivo bez ikakvih problema može sipati u auto dok je motor vozila upaljen.Možda je za tebe glupo Å¡to je neko postupio ovako kao on, ali moraÅ¡ shvatiti da se neki ljudi ne razumiju u te stvari.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Ja mislim da je to gotovo.. prikljuci usb tastaturu i mis i tjt

Citat: LoOdaK poslato Avgust 10, 2019, 03:38:38 PRE PODNE
Skini tastaturu, detaljno sve obriši ako ima negdje tekućine obavezno posuši.


Dobro provjeri kontakte na matičnoj gdje se priključuje tastatura, takodje dobro posuši ako bude tekućine.

Pokušaj ovo pa javi da li ima kakvih poboljšanja.
Iskreno mali je zajeban laptop ne bi znao skinuti ako je do tog ja sam mislio da kombinacijom nekih slova moze se lock i unlock tastatura. Sada sam provalio da sa crtl+fn+win+alt otvara start menu bez ikakvih problema ali ne znam eto opet
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: anderson87 poslato Avgust 10, 2019, 16:15:54 POSLE PODNE
Iskreno mali je zajeban laptop ne bi znao skinuti ako je do tog ja sam mislio da kombinacijom nekih slova moze se lock i unlock tastatura. Sada sam provalio da sa crtl+fn+win+alt otvara start menu bez ikakvih problema ali ne znam eto opet
Ako je vec rip,najbolje je odnesi to na servis nemoj sta cackat da ne pokvaris jos vise..  ;)

Mrzi me da citam, ali mislim da nisi lepo ubo flat kabl od tastature

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 10, 2019, 17:45:38 POSLE PODNE
Mrzi me da citam, ali mislim da nisi lepo ubo flat kabl od tastature
Usla je tecnost u laptop, verovatno je napravljen kratki spoj

Citat: Navarra poslato Avgust 10, 2019, 17:48:55 POSLE PODNE
Usla je tecnost u laptop, verovatno je napravljen kratki spoj
Da ali, radi kad se osuši, nema gde da napravi kratak spoj u tastaturi. I da mu napravi kratak spoj samo ce mu random pritiskati dugmice, been there

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 10, 2019, 17:50:51 POSLE PODNE
Da ali, radi kad se osuši, nema gde da napravi kratak spoj u tastaturi. I da mu napravi kratak spoj samo ce mu random pritiskati dugmice, been there
Kad stisnem broj 0 ispisiva 0 dok ne stisnem broj 6 onda zaustavi vjerovatno je to kratki spoj nmp. Jbg nema veze na greskama se uci. Uzeo sam taj malo noviji laptop na starom laptopu sam normala brisao tastaturu dok je upaljen i nista mu nije bilo
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.