OPEN.MP | y_less "My Statement"

Započeo MagicianSpideR, Oktobar 23, 2019, 13:13:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: M0nster poslato Oktobar 23, 2019, 15:11:55 POSLE PODNE
Ma kakav OpenMP jeste normalni, samo zato što je netko ljubomoran pa mu se digao ku....


Procitaj i bice ti jasnije, pre nego sto pocnes lupetati gluposti pogledaj razlog za  rad  O:MP-a.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Ja ne znam sta se vi balkancine ovde gubite ako niste upuceni.

SA-MP je umro, bit ce 0.3.9 koji će samo biti RECOMPILED verzija 0.3.7. Znači ništa novo nego da se rešimo čitera privremeno dok se open.mp ne završi i to je to.

KALCOR NEĆE više raditi na SAMPu, samo će FIXATI exploite i bitne stvari (jednom u 5 godina vrv), ništa što već postoji.

KALCOR NE MOŽE da objavi SOURCE KOD sampa jer nema LICENCU i to je to, toliko o tome.

OPEN.MP čekamo i kraj

Citat: tr1xy poslato Oktobar 26, 2019, 18:42:00 POSLE PODNE
Ja ne znam sta se vi balkancine ovde gubite ako niste upuceni.

SA-MP je umro, bit ce 0.3.9 koji će samo biti RECOMPILED verzija 0.3.7. Znači ništa novo nego da se rešimo čitera privremeno dok se open.mp ne završi i to je to.

KALCOR NEĆE više raditi na SAMPu, samo će FIXATI exploite i bitne stvari (jednom u 5 godina vrv), ništa što već postoji.

KALCOR NE MOŽE da objavi SOURCE KOD sampa jer nema LICENCU i to je to, toliko o tome.

OPEN.MP čekamo i kraj


That's my BOI
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: tr1xy poslato Oktobar 26, 2019, 18:42:00 POSLE PODNE
Ja ne znam sta se vi balkancine ovde gubite ako niste upuceni.

SA-MP je umro, bit ce 0.3.9 koji će samo biti RECOMPILED verzija 0.3.7. Znači ništa novo nego da se rešimo čitera privremeno dok se open.mp ne završi i to je to.

KALCOR NEĆE više raditi na SAMPu, samo će FIXATI exploite i bitne stvari (jednom u 5 godina vrv), ništa što već postoji.

KALCOR NE MOŽE da objavi SOURCE KOD sampa jer nema LICENCU i to je to, toliko o tome.

OPEN.MP čekamo i kraj

E ovo se zove lepo i opširno mišljenje :D