◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

#A.J.



Imam problem sa aktivacijom igre koje je zaključana za moju zemlju(BiH-konkretno Pes 2020) ,kupio sam ali ne mogu aktivirati. Ima li netko tko je nekako uspio to? Pokušavao sa 5-6 raznih VPNova ali mi ne dopušta da promjenim državu na steamu.

Kada se logiram preko VPNa i pokušam promjeniti zemlju ,ponudi mi opciju za tu zemlju ,moram unijeti neke dodatne podatke i samo mi izbaci grešku da nisam u mogućnosti promjeniti.

Pokušao sam i sa registracijom novog steam accounta sa VPNom-ali mi ne dopušta,ne ispisuje nikakvu grešku ali me vraća na početak registracije.

Lp

Pozdrav forumski manijaci :D sta se radi , nije me bilo neko vreme (ulazio sam na kratko lazem) bio sam na tzv. prvom godisnjem odmoru van drzave od kada sam postao slobodan covek (pod slobodnim smatram da ne idem vise u skolu i to)

Citat: Paul Castellano poslato Septembar 28, 2019, 02:09:25 PRE PODNE
Imam problem sa aktivacijom igre koje je zaključana za moju zemlju(BiH-konkretno Pes 2020) ,kupio sam ali ne mogu aktivirati. Ima li netko tko je nekako uspio to? Pokušavao sa 5-6 raznih VPNova ali mi ne dopušta da promjenim državu na steamu.

Kada se logiram preko VPNa i pokušam promjeniti zemlju ,ponudi mi opciju za tu zemlju ,moram unijeti neke dodatne podatke i samo mi izbaci grešku da nisam u mogućnosti promjeniti.

Pokušao sam i sa registracijom novog steam accounta sa VPNom-ali mi ne dopušta,ne ispisuje nikakvu grešku ali me vraća na početak registracije.

Lp

Sad da ti kazem da se tacno sjecam, slago bi te, al preko googlea se loguj na steam i imaces opciju da promjenis lokaciju cijele trgovine, jer sam ja tako PUBG aktivirao, takodjer i igricu aktiviras preko googlea, tek kad sve odradis udji u client i pocni sa skidanjem, ne treba ti VPN onda vise, sad ne znam jel drugi program u pitanju, npr Origin, ako jeste onda nisam siguran , al za Steam znam da ide preko googlea i da mozes promjeniti region profila na onaj s cijim si IPom usao preko VPNa

ili cutis ko mulac ili fazon sta kurac?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: anderson87 poslato Septembar 27, 2019, 21:35:19 POSLE PODNE
Samo imam da kazem da je owner foruma utripovo da je bog da ga ne smije niko tagovat na jebeni post a da ne popijem bancugu. Legendo moja samo da ti kazem utripuj se i budi covjek isprozivo si djete na postu gdje je trazio pomoc i to koji je novi u samp svjetu umjesto da mu objasnis dok ne skonta ti psujes djete. Zamisli da tebi profesor u skoli nesto objasnjava ti ne skontas odjednom i on te izvrjedja, kako bi tebi bilo.. Zbog takvih samp i propada i banuj me dozivotno boli me kurac ja sam ceko unban da kazem sto imam. Ende
+

Zasto bi iko ikada u zivotu svome prebacio mod iz mysqla u ini xD

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Septembar 28, 2019, 18:38:50 POSLE PODNE
Zasto bi iko ikada u zivotu svome prebacio mod iz mysqla u ini xD
Retardi jbg hahahahaha lakše vratiti na lošije nego naučiti bolje

Moze li se uvesti pravilo da se vise ne objavljuju low UP/ATH editi?

Citat: Galardo poslato Septembar 28, 2019, 19:15:34 POSLE PODNE
Moze li se uvesti pravilo da se vise ne objavljuju low UP/ATH editi?
Onda bi pod forum trebao da se obrise.

Citat: [BF] svαвσ lσcα poslato Septembar 28, 2019, 19:16:59 POSLE PODNE
Onda bi pod forum trebao da se obrise.
Slazem se u potpunosti sa tvojom malenkosti :D
Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Septembar 28, 2019, 18:38:50 POSLE PODNE
Zasto bi iko ikada u zivotu svome prebacio mod iz mysqla u ini xD
Pa pazi vecina danasnjih skriptera ili developera naprosto ne razume kako funkcionise mysql pa im je lakse za raditi u ini formatu a i cini mi se po modovima koji su objavljeni i koji se koriste na danasnjim serverima da je veci uticaj inija nego mysql sem ovih vecih zajednica koji su se vremenom prebacili na mysql.

Citat: Galardo poslato Septembar 28, 2019, 19:15:34 POSLE PODNE
Moze li se uvesti pravilo da se vise ne objavljuju low UP/ATH editi?
aktivnost u podforumu gamemode skripte bi pala za 99%

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 28, 2019, 19:37:19 POSLE PODNE
Slazem se u potpunosti sa tvojom malenkosti :D Pa pazi vecina danasnjih skriptera ili developera naprosto ne razume kako funkcionise mysql pa im je lakse za raditi u ini formatu a i cini mi se po modovima koji su objavljeni i koji se koriste na danasnjim serverima da je veci uticaj inija nego mysql sem ovih vecih zajednica koji su se vremenom prebacili na mysql.
ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega


bilo je lijepo dok je trajalo.