[Tutorial] Kako napraviti Reflektivan pod za enterijer?

Započeo BitchLasagnazz, Oktobar 25, 2019, 17:48:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TUTORIJALI SA NWNEZOM
(( Reflektivni pod ))


Mnogi su me do sada pitali kako pravim reflektivne podove, pa sam odlucio da to podelim sa vama. I kad kazem ovo MNOGI ne smatram sebe kae za influensera, vec jednostavno radio sam to ljudima se svidelo pa sam odlucio da podelim foricu sa vama!

E ovako:

Pre svega, treba da znate da takve mape morate raditi iskljucivo preko texture studia, razlog tome je taj sto texture studio ima mogucnost da vam postavi transparentnost teksture. I pored toga morate znati da ne mozete imati vise od 5 reflektivnih enterijera, razlog tome je sto ne mogu enterijjer biti na raznim mestima vec samo tamo gde postoje glitchevi sa reflekcijom. Dakle.

1. Kada udjete u texture studio i otvorite svoju mapu komandom /tpcor se portajte do ovih kordinata : 1402.1859,-12.2014,1000.9783 da naglasim to je samo jedan od enterijera, ima ih vise.

2. Zatim ukucajte komandu /gtaobject kako bi vam se prikazao label na kome mozete videti Gta ID objekta koji brisete.



Kada obrisete taj famozni enterijer sve sto cete je videti jeste crna praznina, bas nesto slicno poput zivota sampera.

3. Dalje sta vam je ciniti: Kreirajte objekat koji ce predstavljati podlogu vase mape, a zatim ga teksturisite bas onako kako ste mastali u vasim decackim zivotima. Primeticete da se ispod objekta nalazi veoma seksipilna reflekcija, i  ne! Ne brinite niste debili i niste kreirali 2 objekta vec samo vidite tu seksipilnu reflekciju.



vas objekat spustajte sve do te reflekcije tako da vam se sklope u jednu celinu, nesto poput sampera i samperke u razbuktalim strastima ^^ a zatim napravite jos jedan objekat bilo koji , cisto da biste znali da li je sve odmah kako treba i da li vasa reflekcija ima smisla bar iole koliko vas zivot nema.



Ne ocajavaj kada vidis da nema jos nikakve reflekcije, nekom je zivot majka a nekome maceha...

4. Sledeci korak je veoma bitan jer tu nastaje magija bebo i pojavljuje se Gola Maja Berovic koja te motivise da nastavis svoj zivot. *Salim se nema svrhe da ga nastavljas nema Maje Berovic, sprdam vas*

Ukucajte /stexture i kada to ukucate izacice vam jedan veoma odvratan textdraw. tu kliknete na zeleni kruzic a zatim izaberete u dialogu Combinator. Kada vam iskoci prvi dialog kucate 255, zatim u ostala dva isto 255. Cetvrti Dialog je najbitniji jer je on za Opacy, to jest on odredjuje to da li je vasa podloga prozirna ili ne. Vi tu mozete da birate od sasvim malo prozirnog do totalno prozirnog, ali ja toplo preporucujem da stavljate transparent na 200 jer tako je najbolje i naj seksipilnije izgleda.



Zeljena magija ce se stvoriti pred vasim ocima, bicete neverovatno srecni i zapanjeni time koliko ste profesionalno savladali tehnike zavodjenja samperki.




Ukoliko vam nije uspelo, smatrajte se veoma glupom osobom, ali ne ocajavajte vec probajte da korake ponovite vise puta.

Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Super tutorijal, pomoći će mnogima :D


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Oktobar 25, 2019, 17:59:53 POSLE PODNE
Super tutorijal, pomoći će mnogima :D

Hvala suparnice ^^
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Citat: daddy. poslato Oktobar 25, 2019, 18:20:06 POSLE PODNE
Mnogima će da posluži, jako dobro objašnjeno ;)

Falaa!
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




brutala

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



Citat: Bašovski poslato Oktobar 25, 2019, 19:45:14 POSLE PODNE
nema na čemu suparnikovo :D

Nije lako al je jakooO!
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




kad sam procitao "maja berovic" odmah sam pogledao sliku, kasnije sam procitao ostatak. :(
Salim se njutnice, super tutorijal.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 26, 2019, 09:52:28 PRE PODNE
kad sam procitao "maja berovic" odmah sam pogledao sliku, kasnije sam procitao ostatak. :(
Salim se njutnice, super tutorijal.

Ne! Ti si super!  ;D
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton