Trebam Pomoc - Pawno Skriptanje

Započeo Enemy Pawno, Januar 15, 2020, 17:06:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning):Error
Dio skripte: [ pawn ]Cijela Skripta[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]//[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem) //

new VoziloInfo[MAX_AUTA][vInfo];
new VipInfo[MAX_PLAYERS][vInfo];

PS:Ako neko imas vremena da mu dam skriptu pa da fixa errore bio bih mu zahvalan.Pocetnik sam inc..

Ako si pocetnik onda krenes da ucis, a ne odma error/warning kaci na forum.
mozda da potrazis na guglu?
da odgledas neki tutorial?
procitas neku dokumentaciju?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: bunta poslato Januar 15, 2020, 17:33:55 POSLE PODNE
Ako si pocetnik onda krenes da ucis, a ne odma error/warning kaci na forum.
mozda da potrazis na guglu?
da odgledas neki tutorial?
procitas neku dokumentaciju?

^^, covjek ti je sve relativno objasnio... imas MNOGO tutoriala pocetnickih kako "poceti/raditi" u pawnu

Problem(error/warning): ti oznacava gde napises koji je error ili warning u pitanju ;)
Dio skripte: ti oznacava na kom delu ti izbacuje error ili warning , a ne komentar CJELA SKRIPTA ;)
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): ti oznacava da ukoliko imas problem sa serverom koji se vidi u server.logu ili crashdetect logu ako dolazi do crashanja servera ;)
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem) : a ovde postavljas sliku ili video ingame ;)
Sve ti govori u formularu a ne da napises ,,Ako neko imas vremena da mu dam skriptu pa da fixa errore bio bih mu zahvalan.,, niti znamo koji su errori niti znamo koliko errora i gde je greska ;)
Citat: bunta poslato Januar 15, 2020, 17:33:55 POSLE PODNE
Ako si pocetnik onda krenes da ucis, a ne odma error/warning kaci na forum.
Nije problem da okaci error ili warning ako je pocetnik , svi smo to radili kada smo pocinjali , pa cak neki koji su vec dug niz godina ovde pa okace zato i sluzi ovaj podforum i naravno forum , ali je problem kada se ne okaci sta je problem nego ovako :)

Daj neki kod na kom ti izlaze errori, broj linije nešto... Na osnovu čegaa da ti pomognemo?

Nerazumijem cemu post ako nisi nista dao okej razumijem svi smo mi bili pocetnici i jos su neki ali daj malo razgledaj kad dobijes error copy ga na google izbaci ce sampforum pogledaj tamo sta ljudi kazu ako neznas engleski bolje da ni neucis (moje misljenje) posalji liniju errora pa cemo mozda i pomoc
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.