[OP] Old Project RolePlay

Započeo [OR] Cyber, Avgust 29, 2018, 15:22:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.






• Vlasnik: Brodie •

• Scripter: Mark •

• Maper: Mark •




• Facebook Page: www.facebook.com/oldprojectsamp •

• YouTube Page: uskoro •

• Instagram Page: @oldproject.official •

• Web Page: www.old-project.info •











Ovaj projekat je započet od strane bivšeg vlasnika Dakića (15.02.2017) zatim kako je zaustavljen rad na tom modu tako se i zajednica ugasila. I posle dužeg vremena zajednica je prodata meni (Brodie) i taj projekat ću ja završiti i otvoriti zajedno sa Mark-om.
Izvorna skripta je GTARP>BExpress x14



Copyright by Mark © | All Rights Reserved!

AKo vam je potrebna pomoc oko mapanja javite
Es ist nicht alles Gold, was glänzt


Srecno, lici na stari mod mislim po imenu se konta da je to ali eto :D




Sretno i postajte malo slika sa servera tu da vidimo napredak  :)
Balkan School RolePlay
samp.balkan-school.com:7778


Nadam se da nece zavrsiti kao i ovaj zadnji OP mod na forumima ipak srecno u daljem radu  ;D

samo ne mogu da shvatim Aleksandre zasto mijenjati samp "identitet" zbog servera? svi znamo da si promijenio ime i na fb i ovdje na bs a pricas okolo kako si prodao zajednicu,da nisi mozda prodao i bs account i fb profil mozda? otvaras 3123123123 puta zajednicu pa onda mijenjas ime da bi kao izmislio pricu kako si prodo zajednicu a ustvari ti opet otvaras.Odradi jednom kako treba i ne zatvaraj koji k vise


Sretno i zelim vam 1000 igraca na openu.

Kao prvo Aleksandar nije na profilu vise jer mi je dao ovaj BS nalog kako bi mogao prezentaciju ovu objaviti 😉
Drugo Aleksandar nije uspeo novčano prodati Old Project nego je dao Brodiu i meni kao poklon.
Trece Aleksandar igra trenutno na OSu i boli ga uvo sto mi otvaramo ovo 😉

Svako je mislio da opet Dakić otvara OP, ali kad malo bolje shvatiš, nisi govorio istinu nego neku glupost.

[quote author=[OP] Mark link=topic=124957.msg869590#msg869590 date=1535733535]
Kao prvo Aleksandar nije na profilu vise jer mi je dao ovaj BS nalog kako bi mogao prezentaciju ovu objaviti 😉
Drugo Aleksandar nije uspeo novčano prodati Old Project nego je dao Brodiu i meni kao poklon.
Trece Aleksandar igra trenutno na OSu i boli ga uvo sto mi otvaramo ovo 😉

Svako je mislio da opet Dakić otvara OP, ali kad malo bolje shvatiš, nisi govorio istinu nego neku glupost.
[/quote]


onda mora da ti je dao i profil na fbu?

Meni je profil na fb-u upisan: Mark OldProject

[quote author=[OP] Mark link=topic=124957.msg869595#msg869595 date=1535739499]
Meni je profil na fb-u upisan: Mark OldProject

[/quote]
koji je prije toga bio upisan kao Aleksandar Dakic,ne prodaji ljudima muda pod bubrege