Update Version 4.7.0 (2.2.2020)

Započeo DEMIRNB, Februar 02, 2020, 00:29:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Teško da možete dati odgovor na to pitanje. Mogao sam sve ovo napisati u jednom postu, al' šta ću kad je trend takav, treba nabijati postove.




Progress doesn't come from early risers — progress is made by lazy men looking for easier ways to do things. - Robert A. Heinlein

Aj dosta je.




Progress doesn't come from early risers — progress is made by lazy men looking for easier ways to do things. - Robert A. Heinlein

da li stvarno mislis da bi komentarisao nesto sto nisam pogledao?
da sam hteo nabijati postove za 10 godina koliko imam account imao bi' vise nego svi zajedno.

po toj logici bi trebalo zabraniti komentarisanje uopsteno, katanac na svaku temu i vozi...

ban 2 dana / perma here i come!

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: Vodka Play poslato Februar 02, 2020, 23:37:52 POSLE PODNE
Aj dosta je.
Kako si krenuo doci ces do high rollera ;)
@tema nemam sta reci , pohvala za skriptera i ceo staff , sto se kaze bar u sampu jedan level iznad ostalih servera :)

Citat: bunta poslato Februar 02, 2020, 23:55:07 POSLE PODNE
da li stvarno mislis da bi komentarisao nesto sto nisam pogledao?
da sam hteo nabijati postove za 10 godina koliko imam account imao bi' vise nego svi zajedno.

po toj logici bi trebalo zabraniti komentarisanje uopsteno, katanac na svaku temu i vozi...

ban 2 dana / perma here i come!
Post koji sadrži jednu reč nije nikakav komentar. Niti sam prozvao tebe lično, postoji hiljade takvih postova na forumu, u ovoj temi nekoliko, kao i svakoj temi pre nje.




Progress doesn't come from early risers — progress is made by lazy men looking for easier ways to do things. - Robert A. Heinlein

Citat: Vodka Play poslato Februar 03, 2020, 00:30:05 PRE PODNE
Post koji sadrži jednu reč nije nikakav komentar. Niti sam prozvao tebe lično, postoji hiljade takvih postova na forumu, u ovoj temi nekoliko, kao i svakoj temi pre nje.
Ta jedna riječ bila je moje sveukupno mišljenje onoga što sam vidio, i to se važi.
fun fact, čitao sam changelog do zarade na trafikama, nisam mogao više :D

Novi eksterijer LCN



NooBot Game Admin (2011-2020)
NooBot Social Club : Demir_Mathers

Poprilicno dobre mape,lepo realizovano u svakom slucaju.
- Znate ono kada ljudi na instagramu stavljaju neke mudre poruke u biografiji?
E pa ja cu isto. -


"Kad zatvorim oci, ne vidim nista."

sta ces jedan od najboljih i najunikatnijih servera igrao sam na openu bio sam lider BOLNICARA za boljeg u to vrjeme nisam bio mnogo dobri admini sve full vrjedi posjetiti imo sam jednu sliku sa zmajem mjeesc nakon opena ali jbga davno je to bilo ahha sjecam se kad me na jahtu porto najjaci lik ! posjetite svi