Market 24/7 [EXT]

Započeo JizzyCapone, Januar 06, 2020, 22:58:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napravio: Jizzy  8)[JA]
Editovao: //
Da li je mapa koristena na hostovanim serverima: Nije
Da li mapa sadrzi teksture: Da
Vreme izrade: 2h [ ne znam tacno ]
Opis i mesto mape: Market 24/7,Pored Opstine
Slike ili Video: https://imgur.com/a/4IdyT0z
Kodovi: https://pastebin.com/EiqdQfQy
Dodatak (ukoliko imate nesto dodati): meni je sasvim okej mappica,zelim da cujem vase misljenje  :D
Scan Link (ukoliko mapa sadrzi download link): //
Poslednja Izmena: Januar 06, 2020, 23:02:43 POSLE PODNE od JizzyCapone
~ You're right i'm crazy,but you know what else?,I don't give a Fuck ~

bolje vise truda u 1 mapu,nego mnogo mapa malo truda

Citat: rip kifla poslato Januar 06, 2020, 23:00:44 POSLE PODNE
bolje vise truda u 1 mapu,nego mnogo mapa malo truda
znaci da je mappa losa?
~ You're right i'm crazy,but you know what else?,I don't give a Fuck ~

Šta će ti ovi fikusi vani? To je biljka za interijera. Za moj ukus pre plasticna mapa - ne svidja mi se tekstura jer se ne uklapa u okolinu. Mozda bolje da si uzeo neku teksturu cigle kao sto je kod zgrade do. Ostalo sve ok. Ukupan dojam - mora bolje.


Citat: ©pawno poslato Januar 07, 2020, 07:47:01 PRE PODNE
Fino,samo nastavi
Citat: Aaron poslato Januar 07, 2020, 00:37:02 PRE PODNE
Šta će ti ovi fikusi vani? To je biljka za interijera. Za moj ukus pre plasticna mapa - ne svidja mi se tekstura jer se ne uklapa u okolinu. Mozda bolje da si uzeo neku teksturu cigle kao sto je kod zgrade do. Ostalo sve ok. Ukupan dojam - mora bolje.
hvala bice bolje drugi put  :D
~ You're right i'm crazy,but you know what else?,I don't give a Fuck ~

Sa obzirom da si pocetnik.. recu da je "okej" mapica.. :)
ali moram se sloziti i sa "odgovorima" iznad mene... definitivno moras texture malo prouciti jer
nije u svakoj mapi samo napravi stavi teksture kako ti se "ćefne" i objavljujes.. potrudi se malo vise sljedeci put..
al svjdno okej je, LP!

Pocetnik si nije tako lose , ali se potrudi vise , imas zelju i volju za mapanjem vidi se , ali kad vec imas radi jednu mapu malo duze gledaj da je odradis sto bolje , ti tipa radis 2-3-4 sata nesto i tjt , ali gledaj npr ja , odradim za kolko odradim ne zurim nigde , dodjem sutra dan i gledam jel mogu sta da popravim i to uradim , pa onda objavim

Citat: Somikaa poslato Januar 07, 2020, 12:52:45 POSLE PODNE
Pocetnik si nije tako lose , ali se potrudi vise , imas zelju i volju za mapanjem vidi se , ali kad vec imas radi jednu mapu malo duze gledaj da je odradis sto bolje , ti tipa radis 2-3-4 sata nesto i tjt , ali gledaj npr ja , odradim za kolko odradim ne zurim nigde , dodjem sutra dan i gledam jel mogu sta da popravim i to uradim , pa onda objavim
Citat: Shoote ma Shoote poslato Januar 07, 2020, 12:45:44 POSLE PODNE
Sa obzirom da si pocetnik.. recu da je "okej" mapica.. :)
ali moram se sloziti i sa "odgovorima" iznad mene... definitivno moras texture malo prouciti jer
nije u svakoj mapi samo napravi stavi teksture kako ti se "ćefne" i objavljujes.. potrudi se malo vise sljedeci put..
al svjdno okej je, LP!

hvala vam sledeca mapa ce biti mnogo bolja od ostalih  :D
~ You're right i'm crazy,but you know what else?,I don't give a Fuck ~


~ You're right i'm crazy,but you know what else?,I don't give a Fuck ~


Odlicna mapa, ovaj znak 24/7 market mi se ne svidja, mnogo je mobao bolje u objektima i teksturama i tekstom.

Imas na youtube brayant texture studio text video pogledaj ga.


Solidno
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----