Pomoc oko kola

Započeo Filip_Master, Jul 20, 2009, 21:30:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ljudi jel mi moze neko pomoci npr kada udjem pd auto ili neke organizacije,da me ne izbaci iz auta nego da vozim dalje pls help.(to zelim zato sto kada udjem u bilo koji auto pise mi ukrao si pd auto i izbaci me.
Poslednja Izmena: Jul 20, 2009, 21:30:33 POSLE PODNE od Filip_Master

i meni je tako bilo posle neko vreme sam se setio dao sam si lidera licenser i sam si dao sam sebi sve license i nemam problema  thumbsup

Correlli

Otvori .pwn fajl i traži "RemovePlayerFromVehicle" funkciju kod OnPlayerEnterVehicle za vozila organizacije.
Izbriši tu funkciju.

Obrisao sam to ali sad kad udjem u auto ne pise mi ukrao si pd auto nego samo udjem auto i izbaci me i ne mogu da se pokrenem aj pomogni samo ovo i necu vise dosadjivati.(hvala)
Poslednja Izmena: Jul 20, 2009, 22:00:41 POSLE PODNE od Filip_Master

Correlli

Da nisi Å¡ta drugo obrisao (vjerojatno poruku da nisi u toj organizaciji)?
Pogledaj i druge "RemovePlayerFromVehicle" funkcije, možda još koju treba izbrisat.

E pazi to je istao kao u gf kad names dozvolu i ono te izbaci iz auto i zaledis e tako i ovo samo sto ne pise nista jer sam obrisao da ne pise Ovo je pd auto i to.

Heh evo sad vidim temu,sad si me pitao na msn u vezi ovog i isti odogovr kao Don Correlli sam ti dao,jednostavno nemas niti jednu funkciju kojom bi iskljucio to izbacivanje iz vozila to moras da podesavas ili brises,pod podesavanje garan ti je isatknuti carid koje moras da podesis.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Hvala puno ljudi!! thumbsup (LOCK)