sampctlrunner - don't ask me anything

Započeo fajnydzieciak, Januar 13, 2022, 07:59:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Posto trenutno ucim C++, odradio sam mini projekat kao, vezba se malo i tako to znate, tako da no hate ako je ovo useless idk, mozda posluzi nekome.

Check this out
https://github.com/emmett-white/sampctl-runner

Niko nema nikakvo misljenje, neki savet sta i kako bih mogao mozda bolje da radim a?













(bitno da se gledaju athlone i anderpojint modovi)

Citat: Emmett White poslato Januar 14, 2022, 07:27:30 PRE PODNE
Niko nema nikakvo misljenje, neki savet sta i kako bih mogao mozda bolje da radim a?













(bitno da se gledaju athlone i anderpojint modovi)
Ne fermaju te ni 2% hahaha

Da znam da se razumem malo vise pa bi iskaza misljrnje ovako tesko ali tebi pohvale
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Dobro ti dodju ovakvi manji programcici, em sto naucis sto sta i bude ti zabavno.
Ovo ako bi pokazao na samp discordu, rekli bi ti zasto si to radio kada vec postoji takva opcija, barem je to bio u mom slucaju komentar kada sam radio nesto izvan sampctl-a i kao glavni razlog ce ti navesti da ta opcija vec postoji u samom sampctl.
Nece ti appreciate rad, barem ne oni, u mom slucaju bilo sta sto se napravi van pawn-a, u drugom programskom jeziku, i prezentuje na forumu ima lajk.


Kul, svakako ćeš sa svakim "manjim" projektom dati sebi krila za veći, svakako početi raditi u bilo kojem "OOP" jeziku je odlična stvar, nebitno o kakvom se projektu radi
Nisam do sada radio sa manipulacijom fajlova u CPPu, više sa jednostavno klasama, objektima i manipulacijom memorije pa ti iskreno ne mogu dati savjet, ali vjerujem da ćeš se svakako kroz praksu sam poboljšati  ;D

Citat: Slade poslato Januar 14, 2022, 19:26:38 POSLE PODNE
Kul, svakako ćeš sa svakim "manjim" projektom dati sebi krila za veći, svakako početi raditi u bilo kojem "OOP" jeziku je odlična stvar, nebitno o kakvom se projektu radi
Nisam do sada radio sa manipulacijom fajlova u CPPu, više sa jednostavno klasama, objektima i manipulacijom memorije pa ti iskreno ne mogu dati savjet, ali vjerujem da ćeš se svakako kroz praksu sam poboljšati  ;D
ly