PARTNERI:

Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Rešeno] Pitanje/Savet  (Pročitano 155 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 5eed

Pitanje/Savet
« poslato: Januar 10, 2022, 19:16:53 posle podne »
Pitanje/savjet: Ovako posto sam relativno nov u skriptanju znam dosta stvari koje sam naucio sam i znam da napravim nesto od sistema e sad me zanima koj mod poceti editovati de mogu najvise nauciti ili krenuti raditi nesto od 0 i napraviti neki dm mod za pocetak da naucim ostale funkcije zanima me vase misljenje i vas predlog.Hvala ;D
Opširnije: //
Dodatno: //
« Poslednja izmena: Januar 15, 2022, 11:37:40 pre podne 'xza »

Na mreži Kimmich

Odg: Pitanje/Savet
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2022, 19:34:50 posle podne »
za edit ti preporucujem athlone

Levistion Gaming Owner

Kimmich_Castellano

15 Years old

Na mreži _audi

« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2022, 19:46:36 posle podne »
Pitanje/savjet: Ovako posto sam relativno nov u skriptanju znam dosta stvari koje sam naucio sam i znam da napravim nesto od sistema e sad me zanima koj mod poceti editovati de mogu najvise nauciti ili krenuti raditi nesto od 0 i napraviti neki dm mod za pocetak da naucim ostale funkcije zanima me vase misljenje i vas predlog.Hvala ;D
Opširnije: //
Dodatno: //
Kreni za pocetak UP laksi je tacnije mozes neki solidan edit UP-a mani se sad ATH-a
a.u.d.i

Korisnici koji su se zahvalili: 5eed

Na mreži MirsoN

« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2022, 19:59:43 posle podne »
UP i odma MySQL počni prebacivati, raditi

Korisnici koji su se zahvalili: Slade, _audi, 5eed

Van mreže Slade

« Odgovor #4 poslato: Januar 10, 2022, 22:44:07 posle podne »
Ako ces odmah mjenjati sistem čuvanja u MySQL radije počni mod od 0, dovoljno ti je ako ništa da skineš mod sa registracijom i loginom. Dalje ubacuješ sisteme po volji.

Na mreži _audi

« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2022, 22:45:16 posle podne »
Ako ces odmah mjenjati sistem čuvanja u MySQL radije počni mod od 0, dovoljno ti je ako ništa da skineš mod sa registracijom i loginom. Dalje ubacuješ sisteme po volji.
da
a.u.d.i

Van mreže Dark0

« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2022, 23:24:29 posle podne »
moje licno misljenje je san marino

Na mreži _audi

« Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2022, 23:31:14 posle podne »
moje licno misljenje je san marino
UP je bolji za nejga ko pocetnik San marino je isto kao i ATH (ath edit san marina lol)
a.u.d.i

Van mreže 5eed

« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2022, 12:20:36 posle podne »
Kreni za pocetak UP laksi je tacnije mozes neki solidan edit UP-a mani se sad ATH-a
Isk UP sam doktorirao hahahah od prilike

Van mreže 5eed

« Odgovor #9 poslato: Januar 11, 2022, 12:21:47 posle podne »
UP i odma MySQL počni prebacivati, raditi
u MySQL ne znam ni jednu liniju napisati xD nikad nisam radio m=MySQL msm da je bolje prvo da naucim YINI pa onda ostalo :D

Na mreži ɴᴏᴅɪ

« Odgovor #10 poslato: Januar 11, 2022, 12:58:57 posle podne »
u MySQL ne znam ni jednu liniju napisati xD nikad nisam radio m=MySQL msm da je bolje prvo da naucim YINI pa onda ostalo :D
Bolje pocni SQL, ja sam isto tako mislio pa sam se najeo teskih govana :D ... ni ja sa sigurnosti jos ne znam SQL ali kako sam radio naucio sam
Coban tjera ovcice lakoj lane diri diri dane
Same things make us laugh, make us cry - by Veliki Dim

Van mreže Bandit234

• Newbie
  • *
« Odgovor #11 poslato: Januar 11, 2022, 12:59:30 posle podne »
Kao pocetnik nauci y_ini pa onda mysql trebas nauciti te osnove

Van mreže 5eed

« Odgovor #12 poslato: Januar 11, 2022, 13:14:07 posle podne »
Bolje pocni SQL, ja sam isto tako mislio pa sam se najeo teskih govana :D ... ni ja sa sigurnosti jos ne znam SQL ali kako sam radio naucio sam
Ono nije da ne znam nista u yini mogu ja da napravim neki sistemnici al nmg nesto wau da napravim ali msm da bolje prvo Yini jer imam tu mnogo vise znanja nego u SQL

Na mreži Galardo

« Odgovor #13 poslato: Januar 11, 2022, 13:27:34 posle podne »
Nema tu laksi moda za naucit, ovo ono... Sve je stvar tvoga razumijevanja code-a, mozes ti uzeti bilo koji mod i ako si u stanju da procitas code i shvatis sta radi, nista ti nece predstavljati problem.
Ja licno, nikako nisam za to da se, ako se vec zelis baviti skriptanjem/programiranjem "ozbiljnije", uzme raditi samp gamemode, zasto?
Zato sto iste sekunde zelis da napravis neki sistem, nesto malo vece u odnosu na tvoje mogucnosti, a neces uspjeti, i traziti ces rjesenje u tome sto ces kopirati od drugih, samim time nista neces nauciti.
Moja preporuka je uzeti neki programiski jezik, shvatiti dobro sta su varijable, nizovi i ostale osnovne stvari, jer kada to shvatis, vjeruj mi, niti jedan sistem ti nece biti problem.