"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moze mi neko reci posto koristim opciju settimer koliko bi trebao da stavim kako bi bilo na jedan dan ja stavio koliko dan ima sekunde ali ga ono tako ne racuna ne kontam kako onda drugacije

Citat: Jovan Spasic poslato Decembar 28, 2021, 20:20:05 POSLE PODNE
Moze mi neko reci posto koristim opciju settimer koliko bi trebao da stavim kako bi bilo na jedan dan ja stavio koliko dan ima sekunde ali ga ono tako ne racuna ne kontam kako onda drugacije
Zašto bi stavljao 1 dan? Reci nam za šta hoćeš da uradiš timer.

timeri rade sa milisekundama, sto znaci da ako zelis da sekunde koje zelis staviti pomnozis sa 1000 :D

1s = 1.000ms
10s = 10.000ms
100s = 100.000ms
1000s = 1.000.000ms

nadam se da si shvatio, ako je nesto nejasno, pitaj.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Ne treba ti timer od 1  dana hahahaah, mozes smestiti to u gettime i sacuvas to vrijeme u nekoj pohrani podataka

Citat: // Legacy poslato Decembar 29, 2021, 01:25:14 PRE PODNE
Zašto bi stavljao 1 dan? Reci nam za šta hoćeš da uradiš timer.
Za komandu koja ce se moci koristiti svaka 24h ja je odradio preko gettime ali lad izadjem i udjem ponovo na srw komandu opet mogu koristiti i ako nije proslo 24h na settimer znam kako mogu dacuvati vreme preko public i forwarda a na gettime nemam pojma kako

Varijablu koju uređuješ sa gettime i dodaješ dan moraš spremiti po igraču i učitati svaki put kad se loguje, inače naravno da će promjenom IDa igrač svaki put očistiti sebi gettime var, kao i igrači koji prvi put se registruju mogu isti dobiti iako ga nisu iskoristili.

Ono za tdove umjesto npr TDEditor_TD[0] pretvorit ih u TDEditor_PTD[playerid][0]  ono PlayerTextDraw i to

Citat: Kimmich poslato Decembar 29, 2021, 22:13:54 POSLE PODNE
Ono za tdove umjesto npr TDEditor_TD[0] pretvorit ih u TDEditor_PTD[playerid][0]  ono PlayerTextDraw i to

Pa u TDEditoru prebaci Textdraw iz Global u Player tip.


Da li mi možete poslati da povežem podatke sa sampa na webu,treba mi html i pawn?

Citat: LudiYoutuber65 poslato Januar 12, 2022, 17:51:51 POSLE PODNE
Da li mi možete poslati da povežem podatke sa sampa na webu,treba mi html i pawn?

To sve moras da radis u php-u, onda zavisi da li koristis mysql ili y_ini. PHP moze da procita .ini fajl, ali moras imati specificnu lokaciju do odredjenog fajla

Primer za Y_INI : https://stackoverflow.com/questions/34814054/php-parse-ini-file-and-access-single-values
Primer za MYSQL : https://www.w3schools.com/php/php_mysql_select.asp

Samo izvuces podatak, i istampas, nisam siguran da li je isto moguce bilo kako drugacije, ali PHP je najsigurnija opcija po meni

Treba mi reg/log sistem sa email,spol,godine,drzava

Citat: Ivo_Bosnjak poslato Januar 23, 2022, 15:13:28 POSLE PODNE
Treba mi reg/log sistem sa email,spol,godine,drzava
Pa tebi treba ceo gamemode

Druže ako mi ne želiš pomoći nemoj mi ni odmoći

Citat: Ivo_Bosnjak poslato Januar 23, 2022, 15:13:28 POSLE PODNE
Treba mi reg/log sistem sa email,spol,godine,drzava
Ja mislim da nema bas tako napravljeno objavljeno ima samo L/R Sys al samo s lozinkom jedino uzmes taj i dodas godine,drzavu itd ili uzmes od neki drugi mod izvuces i prilagodis tvom modu