Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja bi pre u plastenik da sadim papriku i paradajz. zez se malo lepe su teme samo to mora neko zna uradit
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

ajde nek neko da neku ideju za neki UTILITY include za samp sto dosad nije izmisljen  :-\

Neko da da ideju za Auto Mafiju, sta i kako da odradim ?

Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato Jul 03, 2021, 13:29:20 POSLE PODNE
Neko da da ideju za Auto Mafiju, sta i kako da odradim ?
Nema tu puno stvari, neko mesto za alat za obijanje (pajser, cekic itd..) mesto za postavljanje cipa, kada se postavi cip auto se ne moze upaliti vec kada ga vlasnik pokusa upaliti izbaci mu dialog npr. Vase vozilo je cipovano, platite $30.000 da skinete cip sa vozila, on plati i onda ce moci da upali vozilo (cena otkupa moze da bude npr. salonska 2) i novac koji vlasnik vozila plati ide auto mafiji u sef.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: ᴛʜᴇꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Jul 03, 2021, 17:53:22 POSLE PODNE
Nema tu puno stvari, neko mesto za alat za obijanje (pajser, cekic itd..) mesto za postavljanje cipa, kada se postavi cip auto se ne moze upaliti vec kada ga vlasnik pokusa upaliti izbaci mu dialog npr. Vase vozilo je cipovano, platite $30.000 da skinete cip sa vozila, on plati i onda ce moci da upali vozilo (cena otkupa moze da bude npr. salonska 2) i novac koji vlasnik vozila plati ide auto mafiji u sef.
Nije lose, ja sam krenuo kao to da bude automafija org i sada ako igrac ostavi otkljucano auto da ovi ukradu i voze do svoje baze i npr sada igrac dodje do baze i kuca cmd /otkupiauto i stigne igracu koji je ukrao auto dialog Igrac taj i taj zeli otkupiti automobil ukucajte cijenu, i on moze max do 100k da otkupi radi abuse-a

umesto sto trosite vreme na automafije bolje naucite osnoveeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato Jul 03, 2021, 22:07:49 POSLE PODNE
Nije lose, ja sam krenuo kao to da bude automafija org i sada ako igrac ostavi otkljucano auto da ovi ukradu i voze do svoje baze i npr sada igrac dodje do baze i kuca cmd /otkupiauto i stigne igracu koji je ukrao auto dialog Igrac taj i taj zeli otkupiti automobil ukucajte cijenu, i on moze max do 100k da otkupi radi abuse-a
Ili neki procenat od vrednosti auta.

Citat: zlatkobeee poslato Jul 04, 2021, 15:32:43 POSLE PODNE
umesto sto trosite vreme na automafije bolje naucite osnoveeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
A ti bolje nauci da ako imas nesto pametno da napises u ovoj temi napisi a u suprotnom , imas forumske igrice i offtopic pa tamo serendaj , pametnjakovicu.

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato April 23, 2020, 00:53:12 PRE PODNE
Jel se moze napraviti da na textdrawu bude koja si organizacija i rank koji si ili ako nisi da pise niste u organizaciji? :D
zasto ne bi moglo?

https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

mozes brt napravit sta hoces na TDu

Ajde pucajte ideje. Nemojte nešto što iziskuje cuvanje i spremanje podataka.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Hydra. poslato Septembar 27, 2021, 21:42:48 POSLE PODNE
Ajde pucajte ideje. Nemojte nešto što iziskuje cuvanje i spremanje podataka.
To ti je uglavnom bilo sta sto bi vredelo necemu...
Ali eto ako vec trazite ideje koje ja licno jos nisam video (doduse i ne igram vise ali opet znam da se nista nije promenilo u poslednih 4-5 godina).

Vise razlicitih banaka. Svaki igrac moze da otvori racun u bilo kojoj banci, i svaki igrac moze da ima vise racuna. Mozda neka odredjena svota $$$ za odrzavanje racuna tako da ne otvaraju milion nih bezveze.
Na to nadovezes da ti payday od legalnih poslova legne na odabrani racun. Pa neznam, mozes da napravis sistem za kredite gde igrac koji ima legalan posao moze da digne neku svotu u zavisnosti koliko je dugo u organizaciji ili sta vec. I da mu automatski skida sa racuna kad legne payday.
Pa nadovezuj se na to opet...Mozes milion stvari, od recimo zdravstvenog osiguranja kad riknes ili zavrsis u bolnici do placanja poreza za svakakve gluposti. Sta vise mozes da dodas da i firme mogu da otvaraju racune, pa da moraju da vode racune i placaju poreze i doprinose. Uglavnom sve ide jedno za drugim sto se tice ideja, samo je fora da se odradi sve to (sto niko nema volje naravno...)
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

To je više ovo što sam napomenuo, trebao bi onda full save/load princip. Uradio bih to da radim na RP modu, ali ovako zelim nesto sto se moze uraditi za par dana.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Prijedlog za HRP, nisam vidio nigdje ovo mozda ima ali ja bar nisam naisao na to,Rodni list, prva pomoc, slikanje za vozacku,licnu,pasos znaci ako ode u opstinu ne da ukuca samo /izvadilicnu vec da treba rodni list, itd i slikanje...i tek nakon određenog vremena da dobije licnu kao irl.Kada neko ide na vozacki ispit da mora poloziti prvu pomoc,i da ima testove pa tek onda poligon.I ostale IRL stvari kako funkcionišu
https://github.com/DinoWETT

Kolko drama ima u 7 grama

I za to je potrebno ono sto sam napomenuo, pa citajte ljudi  :D

Uradio bih da imam vremena na bacanje kao za vrijeme lockdowna.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Gravano poslato Septembar 28, 2021, 11:21:48 PRE PODNE
Prijedlog za HRP, nisam vidio nigdje ovo mozda ima ali ja bar nisam naisao na to,Rodni list, prva pomoc, slikanje za vozacku,licnu,pasos znaci ako ode u opstinu ne da ukuca samo /izvadilicnu vec da treba rodni list, itd i slikanje...i tek nakon određenog vremena da dobije licnu kao irl.Kada neko ide na vozacki ispit da mora poloziti prvu pomoc,i da ima testove pa tek onda poligon.I ostale IRL stvari kako funkcionišu
Dobro si to skonto  ;)
Developer