U CEMU JE NAS PROBLEM?

Započeo BitchLasagnazz, Novembar 03, 2019, 20:14:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Aaron poslato Novembar 03, 2019, 20:37:03 POSLE PODNE
Kratko jasno - Oni su napravili biznis od toga a mi smo i dalje farmeri.



Kad bih počeo da pišem mišljenje o ovoj diskusiji i generalno o našem problemu na Balkanu, mogao bih da pišem do sutra..
Ovaj citat je sve rekao, mislim da nema potrebe dalje komentarisati :)
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2019, 00:13:47 PRE PODNE od TheMagicianSpideR


Nije da se reklamiram, ne daj Bože, al ko god želi da vidi promene na ovoj našoj smrdljivoj Balkanskoj sceni, neka drmne jedan lajkić! :D
Koliko god para uzeo od ovog projekta ja ili bilo ko drugi, nikada se neće podmiriti uložen novac, takođe jedna od tema ove diskusije

https://www.youtube.com/watch?v=nqnNUNgMA_s
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2019, 00:24:21 PRE PODNE od TheMagicianSpideR

Citam ovo prva stvar ujutru  :D
I 100% ljudi se slaze sa ovim, sve vrh, braca Rusi su vrh, mi svo govna, ali....

AL STO NIKO NISTA NE RADI PO PITANJU TOGA, STA JE VAS SLJEDECI KORAK
Skinucu UP mod, ustv ne skinucu edit UP moda, promjenicu TDove (na forumu cu dobiti rijeci hvale, bravo, odlicno, ovo je savrseno, svrsicu), promjenicu, dodacu neku mapu (i onda opet ista prica), napravicu bugfix neki, kurcit se da sam sve od 0 napisao, otvoricu server, doci ce 50(vise ako das kes da neko snima) ljudi na open, nakon 7 dana oni ce shvatiti da je to isti mod kao i 90% ostalih balkanskih servera, i pitace se sto ja da igram ovde kad vec tamo imam sve mogu i tamo isti mi kurac, SERVER SE ZATVARA

Ajmo opet razmisljat sta bi ja to mogo uradit
Prvo cu objavit mod mamu vam jebem sto mi ne igrate na serveru, dignuce mi se moral (ne samo moral) time sto mi napisete bravo, odlicno, steta sto si se zatvorio, i vidim ja imam podrsku, aj pokusacu opet v2 mod se radja skontao sam kako da dam igracima pri registraciji vip 4, koji milion, level 8 itd itd... Dodacu jos koju mapu, opet cu promjeniti TDove (opet ce mi se dici moral jer dobijam rijeci hvale)
PONOVNO OTVARANJE, REBORN, KRALJ SE VRACA NA SCENU, IDEMO JAKO, NE PRESTAJEMO, JACI SMO NEKO IKAD = 50 ljudi na openu, ostace vremenom 30 jer imaju VIP koji nemaju na nekom vecom serveru, a i oni ce otici kad im udje u glavu da je to isti mod kao i svi

I ajmoo oppppppeeeeeet, opet cu objavit mod, i uso sam u beskonacnu petlju, iz koje ako ne mogu izaci ako sam glupi samper

I tako se odjednom od jednog moda, na balkan-sampu i slicnim forumima strovilo 100, 1000, 10000 modova koji je svaki go kurac, svaki ima iste komentare, a kad neko da kritiku na taj mod dobije napade, kako to da se samo tebi ne svidja, vidis da ovde ima jos 50 ljudi koji su skinuli ovaj mod i koji ce ga koristiti da otvore server
* UP mod, SA mod, Athlone mod, isti kurac sto se vrti na sampu vec zadnjih 4/5 godina

Mogo bi jos pisat do ujutru, al neka do sledeceg dolaska na forum
** Izvinjavam se unaprijed djeci od 12 godina kojima mama ne da da psuju jer je to ruzno i adminima i moderatorima ovog foruma (recimo da koristim psovke da malo vise docaram samp scenu), takav sam, zatvorite oci i preskocite te rijeci

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation

Pokušali ste i vi sa FWT gamemodom koji je novost na balkanu pa niste uspijeli. Jednako ste imali 50 igraca na openu i poslje nista kao ti serveri sa istim ili slicnim gamemodom. Nasi igraci se nikad nece zaljubit u nesto novo i nepoznato. Vecina igraca pati za nekim 2013im godinama jednako kao i ovi sto otvaraju servere sa gamemodovima iz te godine.

Citat: Aaron poslato Novembar 04, 2019, 11:18:49 PRE PODNE
Pokušali ste i vi sa FWT gamemodom koji je novost na balkanu pa niste uspijeli. Jednako ste imali 50 igraca na openu i poslje nista kao ti serveri sa istim ili slicnim gamemodom. Nasi igraci se nikad nece zaljubit u nesto novo i nepoznato. Vecina igraca pati za nekim 2013im godinama jednako kao i ovi sto otvaraju servere sa gamemodovima iz te godine.
sto je najjace sam sam otvarao freeway, i sto je jos gore nisam imao 50 igraca, nego 10
a kanceri samperi u fazonu svaka cast docu da te podrzim, nijedan od tih nije dosao, al neki random ljudi se pojavili i njima sam zahvalan
nakon sto sam zatvorio (ispao sam glup samo tako, jer sam se iznervirao na neke ljude) neki fin broj ljudi mi je pisao sto nisam nastavio (ljudi, ne sampera, ne sa imenom SA MW i slicno)

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation

Citat: just_Sukiii poslato Novembar 04, 2019, 09:26:28 PRE PODNE
Citam ovo prva stvar ujutru  :D
I 100% ljudi se slaze sa ovim, sve vrh, braca Rusi su vrh, mi svo govna, ali....

AL STO NIKO NISTA NE RADI PO PITANJU TOGA, STA JE VAS SLJEDECI KORAK
Skinucu UP mod, ustv ne skinucu edit UP moda, promjenicu TDove (na forumu cu dobiti rijeci hvale, bravo, odlicno, ovo je savrseno, svrsicu), promjenicu, dodacu neku mapu (i onda opet ista prica), napravicu bugfix neki, kurcit se da sam sve od 0 napisao, otvoricu server, doci ce 50(vise ako das kes da neko snima) ljudi na open, nakon 7 dana oni ce shvatiti da je to isti mod kao i 90% ostalih balkanskih servera, i pitace se sto ja da igram ovde kad vec tamo imam sve mogu i tamo isti mi kurac, SERVER SE ZATVARA

Ajmo opet razmisljat sta bi ja to mogo uradit
Prvo cu objavit mod mamu vam jebem sto mi ne igrate na serveru, dignuce mi se moral (ne samo moral) time sto mi napisete bravo, odlicno, steta sto si se zatvorio, i vidim ja imam podrsku, aj pokusacu opet v2 mod se radja skontao sam kako da dam igracima pri registraciji vip 4, koji milion, level 8 itd itd... Dodacu jos koju mapu, opet cu promjeniti TDove (opet ce mi se dici moral jer dobijam rijeci hvale)
PONOVNO OTVARANJE, REBORN, KRALJ SE VRACA NA SCENU, IDEMO JAKO, NE PRESTAJEMO, JACI SMO NEKO IKAD = 50 ljudi na openu, ostace vremenom 30 jer imaju VIP koji nemaju na nekom vecom serveru, a i oni ce otici kad im udje u glavu da je to isti mod kao i svi

I ajmoo oppppppeeeeeet, opet cu objavit mod, i uso sam u beskonacnu petlju, iz koje ako ne mogu izaci ako sam glupi samper

I tako se odjednom od jednog moda, na balkan-sampu i slicnim forumima strovilo 100, 1000, 10000 modova koji je svaki go kurac, svaki ima iste komentare, a kad neko da kritiku na taj mod dobije napade, kako to da se samo tebi ne svidja, vidis da ovde ima jos 50 ljudi koji su skinuli ovaj mod i koji ce ga koristiti da otvore server
* UP mod, SA mod, Athlone mod, isti kurac sto se vrti na sampu vec zadnjih 4/5 godina

Mogo bi jos pisat do ujutru, al neka do sledeceg dolaska na forum
** Izvinjavam se unaprijed djeci od 12 godina kojima mama ne da da psuju jer je to ruzno i adminima i moderatorima ovog foruma (recimo da koristim psovke da malo vise docaram samp scenu), takav sam, zatvorite oci i preskocite te rijeci

Pa na to se i svodi. Ja lepo kazem svi su sada u fazonu, jeste marsahlle u pravu si, a niko nista nije promeno, niti ce promeniti, ja sam objavio ovo samo da bi videli ljudi koliko smo zapravo jadni i koliko su zaostali za nekim drugim ljudima koji ovu igricu iako je jebeno sranje unapredjuju i vole, ej bre rus ima kompijuter koji pokrece mamu maminu a igra samp, zato sto voli igricu, ovde bi pola njih otislo da ima bolji kompijuter. sve licemeri.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Citat: BitchLasagna poslato Novembar 04, 2019, 13:04:50 POSLE PODNE
Pa na to se i svodi. Ja lepo kazem svi su sada u fazonu, jeste marsahlle u pravu si, a niko nista nije promeno, niti ce promeniti, ja sam objavio ovo samo da bi videli ljudi koliko smo zapravo jadni i koliko su zaostali za nekim drugim ljudima koji ovu igricu iako je jebeno sranje unapredjuju i vole, ej bre rus ima kompijuter koji pokrece mamu maminu a igra samp, zato sto voli igricu, ovde bi pola njih otislo da ima bolji kompijuter. sve licemeri.

Pa da, a da neko pokuša nest uraditi svi bi bili u fazonu, wtf šta ovaj radi jesil ti dečko dobar, ovaj ima neki problem u glavi
Čist primjer je (ja msm kod Ponya da sam pročitao), kad je nedavno objavio mapu stadiona Juventusa da su ga naši napali kako krade, a otišao na neki strani sajt svi ga pohvalili
Hvala, doviđenja, locj

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation

Corelli je imao skriptu na LI 5 godina napredniju od bilo čije kod nas i naši igrači to nisu mogli shvatiti.
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2019, 17:27:56 POSLE PODNE od MirsoN

Citat: MirsoN poslato Novembar 04, 2019, 17:25:57 POSLE PODNE
Corelli je imao skriptu na LI 5 godina napredniju od bilo čije kod nas i naši igrači to nisu mogli shvatiti.
Sjecam se LI, otvorio se server puno igraca bilo a sutradan vec ih pola nema, nakon par dana ostalo samo par nas a sjecam se ja dobio helpera ili kako se vec zvalo to ne sjecam se pravo dobro bilo RPali jos da je bilo malo vise igraca mozda bi i opstao server, steta..