FiveM ili RageMP?

Započeo Unkovic, Jul 09, 2020, 17:54:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo i ovdde da vas cujem, znaci dvoumim se, pisite i razlike i zasto biste uzeli jedan, a ne drugi
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

22 puta procitano, 0 odgovora
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Pun je internet istih pitanja,ovde slabo da ce ti ko odgovoriti na to,a dovoljno si sposoban da sam istrazis tu temu...

Meni osobno niti jedno, ali ako upises u google "FiveM or RageMP" imat ćeš neke odgovore.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: XORD poslato Jul 09, 2020, 18:31:29 POSLE PODNE
Pun je internet istih pitanja,ovde slabo da ce ti ko odgovoriti na to,a dovoljno si sposoban da sam istrazis tu temu...
Roki, nisam te pitao da l ima odgovor, nego sam hteo osobno nase ljude da cujem
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic poslato Jul 09, 2020, 18:39:57 POSLE PODNE
Roki, nisam te pitao da l ima odgovor, nego sam hteo osobno nase ljude da cujem
Nastavi da iscekujes odgovore...

Citat: XORD poslato Jul 09, 2020, 18:40:32 POSLE PODNE
Nastavi da iscekujes odgovore...
Hvala bato
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Iskreno FIVEM zbog popularnosti , Rage jos uvek nije toliko poznat , to ti je isto kao i SAMP i MTA , SAMP je bar na nasem prostoru poznatiji i korisceniji od MTA :)
EDIT : Poruka za ove sto pisu samo da bi pisali , ako imate sta pisite ako ne ili ako cete bezveze pisati to mozete i u forumskim igricama , racunaju se postovi :)
Poslednja Izmena: Jul 09, 2020, 18:50:15 POSLE PODNE od Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _

Niko te nije pitao za misljenje gospodine u vezi naseg komentarisanja i "skupljanja" postova,ono sto sam mu rekao rekao sam mu zato sto tako i jeste,ne vidim poentu traziti ovdje odgovore,jer takvi kao ti su ograniceni i nista mu nece pomoci...

Posto vidim unaprijed da ce biti,aaa nisi mu pomogao samo seres itd...

RageMP,zasto?

Mozes imati veci broj igraca,dok to na fivem ne mozes ( slotova za umnobolnike ).
Isto tako,vecina njih ostaje na fivem,jer ragemp ne podrzaje npc-ove...
Mozes i sam vidjeti da su vec kod nas serveri SA i ZG presli na ragemp,tako da se mozes obratiiti i developeru istih.

Razloga naravno ima jos,ali ovo sam spomenuo samo da ne bude da skupljam postove!

Citat: XORD poslato Jul 09, 2020, 18:56:56 POSLE PODNE
Niko te nije pitao za misljenje gospodine u vezi naseg komentarisanja i "skupljanja" postova,ono sto sam mu rekao rekao sam mu zato sto tako i jeste,ne vidim poentu traziti ovdje odgovore,jer takvi kao ti su ograniceni i nista mu nece pomoci...

Posto vidim unaprijed da ce biti,aaa nisi mu pomogao samo seres itd...

RageMP,zasto?

Mozes imati veci broj igraca,dok to na fivem ne mozes ( slotova za umnobolnike ).
Isto tako,vecina njih ostaje na fivem,jer ragemp ne podrzaje npc-ove...
Mozes i sam vidjeti da su vec kod nas serveri SA i ZG presli na ragemp,tako da se mozes obratiiti i developeru istih.

Razloga naravno ima jos,ali ovo sam spomenuo samo da ne bude da skupljam postove!
To si trebao da napises u prvom postu i bespotrebno je zapocinjati vredjanje ukoliko druga strana to nije uradila i bespotrebno je keroviti se ako ti neko nije nista lose mislio ali da mi smo balkanci...
Sto se tice broja igraca apsolutno se slazem , mada ima i na fivem serveri od 500-1000 slotova , ali za roleplay koji je zastupljen kao gamemode na balkanu je i sasvim dovoljno 128 slotova koliko sastoji najveci paket.
RageMP ce mozda biti dobar ali za sada je FIVEM taj koji drzi dominaciju.

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Jul 09, 2020, 19:07:14 POSLE PODNE
To si trebao da napises u prvom postu i bespotrebno je zapocinjati vredjanje ukoliko druga strana to nije uradila i bespotrebno je keroviti se ako ti neko nije nista lose mislio ali da mi smo balkanci...
Sto se tice broja igraca apsolutno se slazem , mada ima i na fivem serveri od 500-1000 slotova , ali za roleplay koji je zastupljen kao gamemode na balkanu je i sasvim dovoljno 128 slotova koliko sastoji najveci paket.
RageMP ce mozda biti dobar ali za sada je FIVEM taj koji drzi dominaciju.
Mogao sam,ali nisi htio,jer je i to on sam mogao istraziti i pronaci odgovore,nisi ti glup,samo se pravis glup,zaobidji me.

Rage MP definitvno.mada nije ni fivem los.


N.D

*


Ragemp ofc, pogotovo 1.1 sad ovaj updejt, fivem i ragemp sinhronizacija je neuporediva