[Diskusija] Grand Theft Auto VI

Započeo [][] Foxy 2k19 [][], Avgust 23, 2019, 19:43:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovde pisete vasa misljenja i slicno u vezi sa GTA 6.
Ja mislim da bi radnja najbolje bila na balkanu, ako ne onda Vice City :)
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

radnja na balkanu? pojasni mi kako bi to uopste palo na pamet rockstaru da radi

Sanse da bude na balkanu su 1:10000000...,vjv ce biti Liberty City...

ne mozemo zasigurno reci gde ce, jer znate kakav je rockstar, moze stavit cak i da celu Afriku stavi (lol), al' hajd recimo da ce bit Liberty City.
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Vasic poslato Avgust 23, 2019, 23:04:05 POSLE PODNE
ne mozemo zasigurno reci gde ce, jer znate kakav je rockstar, moze stavit cak i da celu Afriku stavi (lol), al' hajd recimo da ce bit Liberty City.
Afriku 100% neće jer stavlja samo Ameriku :D, ali mislim da će to biti Vice City ponovo ;)

Rano je Å¡pekulirati o bilo čemu, samo pusta nagaÄ'anja i maÅ¡ta.

Rockstar je u prethodnim updateima dodao neke nove flagove za handling koji nisu upotrebljeni u igri, već služe za neko njihovo testiranje, očigledno se može potvrditi da rade na GTA 6, naravno, ne samo na osnovu toga. Samo je pitanje vremena kada će igra biti u toj nekoj pre-alpha fazi s kojom će i doći prvi trailer (isti slučaj sa GTA V 2011. godine)

Rockstar North i Take-Two Interactive se neće zalijetati da naprave neko smeće od igrice, već su shvatili da se projekti poput GTA V itekako isplate, prvenstveno što su za 24 sata zaradili preko 1 mlrd. USD, a ukupan net income od same igre iznosi 6 mlrd. USD. Jedini način da ubrzamo Rockstar da objavi GTA 6 je da svi odjednom prestanemo igrati GTA V, a to sigurno nećemo s obzirom da manji dev team stalno radi na novim updateima za online. Samo na Steamu 108,315 igrača igra GTA 5 u istom trenutku prosječno u posljednjih 30 dana, dakle GTA 5 nije zaboravljen niti je što mi samperi kažemo, 'propao'.

Prije par mjeseci, možda manje, pregledao sam intervju sa CEO-om Take-Two Interactive-a, a jedna od tema kojih je se dotakao, jeste i igrice sa akcentom na online gamemode, dakle, vrlo je moguće da GTA 6 bude jedna od tih igri gdje nećemo provesti više od 100h igre da istražimo sve što nam igra nudi, već ćemo biti na neki način primorani da igramo online mode da bi vidjeli što sve igra ima za ponuditi.

Opet, sve je ovo jako neprecizno, netačno, itd. Rano je još uvijek govoriti o igri koja će biti lansirana na platformama koje neće izaći u narednih godinu dana.

https://www.youtube.com/watch?v=ocY1VCCPP4c


bilo je lijepo dok je trajalo.


Mene vise zanima grafika kakva ce biti gta 6..
Ja mislim da je max vec dostignut sto se tice grafike...
Tesko da ce napraviti nesto sto jos nije vidjeno

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Avgust 24, 2019, 00:08:44 PRE PODNE
Mene vise zanima grafika kakva ce biti gta 6..
Ja mislim da je max vec dostignut sto se tice grafike...
Tesko da ce napraviti nesto sto jos nije vidjeno
Slazem se sa tim da je grafika kao grafika sasvim okej,mozda je malo jos poboljsaju...
Najbolje bi bilo da porade na pricu same igrice,jer GTA V mi nije bas neku pricu imao,volio bi npr da se nastavi na pricu San Andreasa,to bi bilo brutala

Citat: Fqris poslato Avgust 24, 2019, 00:08:44 PRE PODNE
Mene vise zanima grafika kakva ce biti gta 6..
Ja mislim da je max vec dostignut sto se tice grafike...
Tesko da ce napraviti nesto sto jos nije vidjeno
Uvijek postoji mjesta za poboljÅ¡anja, minimum koji ćemo dobiti iz GTA 6 je opet unaprijeÄ'ena grafika iz RDR2, a Sony je proljetos objavio da će PS5 podržavati 8K grafiku, unaprijeÄ'enu verziju 3d audio-a kojeg smo imali na starijim izdanjima Rockstarovih igara.

Citat: Galardo poslato Avgust 24, 2019, 00:10:23 PRE PODNE
Slazem se sa tim da je grafika kao grafika sasvim okej,mozda je malo jos poboljsaju...
Najbolje bi bilo da porade na pricu same igrice,jer GTA V mi nije bas neku pricu imao,volio bi npr da se nastavi na pricu San Andreasa,to bi bilo brutala

Po mom mišljenju, GTA V je imao sasvim solidnu priču, ne toliko dobru kao GTA IV i GTA SA, ali opet veoma pristojnu sa puno 'backgrounda' o priči koji se otkrije vremenom kroz misije ili interakciju sa NPC-ovima ili easter eggovima


bilo je lijepo dok je trajalo.


Jos se nezna. Ja bih zeleo da bude u Vice City. Ali ne znam, ko ceka taj doceka  ;D

Sledeca Tema: Glavni Karakteri GTA 6?

Meni bi bilo super Micheal,Cloud i Tomy :D
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Radnja GTA Vice Citya u 80-ima tako da Tommy vjerovatno ima preko 50 godina i ne bavi se kriminalom, Cloud bi mozda i mogao da bude, a Michael 100% nece biti jer nece istog lika stavit u dvije igre za redom.

Vice City će biti i sve se vrti oko droge sigurno, vjv opet bude 3 karaktera, iskreno bih volio da jedan od njih bude žensko, možda bi bila malo OP riba ali bilo bi jako xd
a ovako oni ne vraćaju stare karaktere u igru, samo ih spominju kao što je u GTA 5 bilo kad radiš heist u onoj vukojebini pa onaj lik što je bio u GTA 4 priča o Niku i Lamar o GSF i CJu ja msm u jednoj misiji
Poznavajući Rockstar nisu ni sa jednim GTA omanuli Å¡to se tiče priče, malo su 4 zajebali sa grafikom, vožnjom i optimizacijom ali to je moje miÅ¡ljenje myb se nekom sviÄ'a
Sve u svemu neće to prije 2021 jer tad je najavljen i PS5 i onda će se još 2 godine načekat PC gameri..

Možete istog trenutka eliminisati likove iz 3D univerzuma, R* nije dodavao ni jednog lika osim Lazlowa (radio host) iz 3D u HD univerzum, tako da sljedeće izdanje GTA neće biti iznimka. Bilo je nekih leakova o latinoamerici, Kubi, Kolumbiji, drug smugglingu, o priči inspirisanoj serijom Narcos...


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Avgust 24, 2019, 00:03:08 PRE PODNE
Rano je Å¡pekulirati o bilo čemu, samo pusta nagaÄ'anja i maÅ¡ta.

Rockstar je u prethodnim updateima dodao neke nove flagove za handling koji nisu upotrebljeni u igri, već služe za neko njihovo testiranje, očigledno se može potvrditi da rade na GTA 6, naravno, ne samo na osnovu toga. Samo je pitanje vremena kada će igra biti u toj nekoj pre-alpha fazi s kojom će i doći prvi trailer (isti slučaj sa GTA V 2011. godine)

Rockstar North i Take-Two Interactive se neće zalijetati da naprave neko smeće od igrice, već su shvatili da se projekti poput GTA V itekako isplate, prvenstveno što su za 24 sata zaradili preko 1 mlrd. USD, a ukupan net income od same igre iznosi 6 mlrd. USD. Jedini način da ubrzamo Rockstar da objavi GTA 6 je da svi odjednom prestanemo igrati GTA V, a to sigurno nećemo s obzirom da manji dev team stalno radi na novim updateima za online. Samo na Steamu 108,315 igrača igra GTA 5 u istom trenutku prosječno u posljednjih 30 dana, dakle GTA 5 nije zaboravljen niti je što mi samperi kažemo, 'propao'.

Prije par mjeseci, možda manje, pregledao sam intervju sa CEO-om Take-Two Interactive-a, a jedna od tema kojih je se dotakao, jeste i igrice sa akcentom na online gamemode, dakle, vrlo je moguće da GTA 6 bude jedna od tih igri gdje nećemo provesti više od 100h igre da istražimo sve što nam igra nudi, već ćemo biti na neki način primorani da igramo online mode da bi vidjeli što sve igra ima za ponuditi.

Opet, sve je ovo jako neprecizno, netačno, itd. Rano je još uvijek govoriti o igri koja će biti lansirana na platformama koje neće izaći u narednih godinu dana.

https://www.youtube.com/watch?v=ocY1VCCPP4c

Kad ovo čitam mislim si da si negdje kopirao komentar i preveo  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Vice City je, confirmed l3ak :D
I da, bit ce Japanka (zensko) kako si rekao :D
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.