GTA V Online Problem sa lagom

Započeo SanelPandzic, Maj 19, 2020, 03:23:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz!
Ovo su spec od mog kompa:

GRAFICKA: Nvidia GeForce GT 710 2B
Procesor:AMD Anthlox x2  II 215 2.70 GHz
RAM:4GB

I vjerovatno zbog procesora jer je star ili sta vec,uglavnom ide mi gta v singleplayer oko 20 fpsa,odlucio sam da mnogo toga smanjim u settings,draw distance,i mnoge stvari iskljucim i pomoglo je,cak samo na nekim mjestima malo zastane,ali kada udjem u gta v online,laguje mi i imam 20 fpsa kao sto sam imao na singleplayer,znaci isto koda se taj setting nije aktivirao u gta v online,postoji li neko rjesenje da radi taj settings u gta v online?

Postoji, da kupiš bolji komp :)
I grafička i procesor su ti ispod minimuma, a gta online je zahtevniji od singleplayera zbog mnogo faktora. Slično kao gta sa i samp.

Citat: Darkic poslato Maj 19, 2020, 03:40:36 PRE PODNE
Postoji, da kupiš bolji komp :)
I grafička i procesor su ti ispod minimuma, a gta online je zahtevniji od singleplayera zbog mnogo faktora. Slično kao gta sa i samp.
@Darkic
Da to cu najvjerovatnije uraditi,jer dok ja kupim novu graficku, i novi procesor,pa bolje taj novac dati za novi komp :) Inace ti se razumijes oko racunara,maticnih ploca itd? Ako se razumijes trebam te na fb?
Poslednja Izmena: Maj 19, 2020, 03:48:07 PRE PODNE od SanelPandzic

#A.J.

Prodaj taj racunar, dodaj pare na to, kupi novi igraj ko gospodin. :)

Citat: .foux poslato Maj 19, 2020, 12:40:20 POSLE PODNE
Prodaj taj racunar, dodaj pare na to, kupi novi igraj ko gospodin. :)
Pa planiram da kupim novi racunar,ali dok ovaj prodam treba vremena,tako da cu odma kupiti novi,samo sada trazim neko da pomogne oko racunara  gta v,ne treba meni vise od 30 fps :), jer ja kao sto znam racunar do 100e, moze na low.