Kalcor uklanja sve fukncije na SA:MP-u koje je Y_Less napravio!

Započeo SanelPandzic, Decembar 04, 2019, 22:21:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Malo sam prekasno objavio ovo ali nema veze sigurno ima puno ljudi koji ovo ne znaju! Kalcor je u jednim od postova na oficijalnom SA-MP forumu napisao Da uklanja  CreateMenu funkciju i pridružene funkcije iz 0.3.9 verzije i buduće verzije jer ih je dodao Y_Less i napisao je da bih volio ukloniti stvari je je doprinio. Napisao je da u posljednih 10 godina nije vidio GTA Menije. Evo  post na engleskom šta je napisao. "
I'm removing CreateMenu and associated functions from 0.3.9 and future versions because it was added by Y Less and I'd like to eventually remove everything contributed by him.

I haven't come across a server in the last 10 years that uses GTA:SA menus."
Link od posta: https://forum.sa-mp.com/showpost.php?p=4119088&postcount=331
Y_Less je objavio na svom forumu burgershot ili ti forum na kojem pravi svoj budući projekt open.mp, napisao je funkcije koje je on napravio i rekao je da se nada da te funkcije ne koriste serveri.
Funckije koje je on napravio:
[pawn]Menus
Text Draws (except models)
Per-player objects (how every streamer works)
Virtual Worlds
Gang Zones (I think, not 100% on this)
SetTimerEx
CallLocalFunction (how many command processors works)
CallRemoteFunction
SendPlayerMessage
ForceClassSelection
Race checkpoints
Race checkpoints
GetPlayerWeaponData[/pawn]
Evo link od teme što je objavio: https://www.burgershot.gg/showthread.php?tid=845
Poslednja Izmena: April 23, 2021, 10:05:24 PRE PODNE od 'xza

po tome da 99% modova se zatvara hahah sto znaci da ce morat pocet sve ucit tj druge stvari ovo mi se svida i nesvida sad moram mysql ucit  :-[
Respect ⇒ [.daddy][Galardo][androo][Shomyy][.ɱυɱιƚȥα][6cadilab9]
Citat
The least intelligent people are often the most talkative or noisy.

Citat: Kawaki poslato Decembar 04, 2019, 22:41:44 POSLE PODNE
po tome da 99% modova se zatvara hahah sto znaci da ce morat pocet sve ucit tj druge stvari ovo mi se svida i nesvida sad moram mysql ucit  :-[
kakve to veze ima sa ovim?
mysql bi i onako i ovako trebao da ucis

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: bunta poslato Decembar 04, 2019, 23:58:48 POSLE PODNE
kakve to veze ima sa ovim?
mysql bi i onako i ovako trebao da ucis

MYSQL je standard realno  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Kawaki poslato Decembar 04, 2019, 22:41:44 POSLE PODNE
po tome da 99% modova se zatvara hahah sto znaci da ce morat pocet sve ucit tj druge stvari ovo mi se svida i nesvida sad moram mysql ucit  :-[

O cemu vi bre pricate? Pre svega znate li vi da se to radi na verziji 0.3.9, a da je cinjenica da masa nasih servera nece prelaziti na nesto novo, jer se slobodno mogu sloziti sa cinjenicom da je masa sampera glupo. Kao sto se niko nije prebacio na 0.3dl jer je NEKO rekao kako crashuje i nije stabilan, ali boze moj sto se to moze srediti... A izmedjuostalog ukoliko ce izbaciti neke od funkcija su svakako must have, tako da ce morati da napravi nesto sto ce koristiti kao alternativu.

Takodje, To nikakve veze nema sa zivotom sto Kalcor radi, jer se time ne sveti Y_Lessu vec mu doslovno dovodi jos vise populacije na Open:MP.

Preterano povrsno gledate na stvari. Takodje nigde nije napisano da se izbacuje nacin cuvanja.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




suvisno rec ja sam glup za to jedva sam skonto yini mislim moze se naucit al sam preljen i to je moja greska nazalost volio bi da imam vise vremena za nesto takvo jer vjerujem da bi cak onda bilo nesto od mene doduse kao sto je rekao @BitchLasagna na nas tako zvani balkan pola sto ljudi koriste u normalnom svijetu mi necemo dugo koristit jer nas mentalitet ljudi je skroz kontra takvi smo mi ako se neko naljutio s ovim jebiga.. samo zelim rec ako se stvarno desi da ce se prebacit skupa svo pola modova ode nema kraj price jer koliko ja znam volio bi rec da znam puno al neznam haha """" pola otvorenih serv je sa yinijem a ovi malo jaci i sto se vidi da imaju dosta igraca i da se trude vise nego obicno su mysql.. @bunta  evo brate samo za tebe necu da idem na posao ucit cu mysql nea veze sto moram da idem za 4 sata al eto samo redaljka mysql veceras..
Respect ⇒ [.daddy][Galardo][androo][Shomyy][.ɱυɱιƚȥα][6cadilab9]
Citat
The least intelligent people are often the most talkative or noisy.

Sto se palite samp serveri barem nasi se jos nisu prebacili ni na r3 ( izuzev nekih ) , a kamoli da ce na 0.3.9 ...

Citat: Kawaki poslato Decembar 05, 2019, 02:26:20 PRE PODNE
suvisno rec ja sam glup za to jedva sam skonto yini mislim moze se naucit al sam preljen i to je moja greska nazalost volio bi da imam vise vremena za nesto takvo jer vjerujem da bi cak onda bilo nesto od mene doduse kao sto je rekao @BitchLasagna na nas tako zvani balkan pola sto ljudi koriste u normalnom svijetu mi necemo dugo koristit jer nas mentalitet ljudi je skroz kontra takvi smo mi ako se neko naljutio s ovim jebiga.. samo zelim rec ako se stvarno desi da ce se prebacit skupa svo pola modova ode nema kraj price jer koliko ja znam volio bi rec da znam puno al neznam haha """" pola otvorenih serv je sa yinijem a ovi malo jaci i sto se vidi da imaju dosta igraca i da se trude vise nego obicno su mysql.. @bunta  evo brate samo za tebe necu da idem na posao ucit cu mysql nea veze sto moram da idem za 4 sata al eto samo redaljka mysql veceras..

Pa ja imam 2 posla pa sam pored svega naucio i skriptanje i mysql lul

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



Ala ste vi cudni, ne uklanjaju se Y_Lessovi plugini niti includovi vec njegov operativni rad na SA-MP modifikaciji generalno. Y_INI ce ostati kao i svaki njegov plugin i include.
Third-party Pawn Developer

Bezveze se zamarate, open.mp ce ili preporoditi samp ili ce ostati isto. Sve ostalo je nebitno


bilo je lijepo dok je trajalo.



Bas ce biti tesko skriptanje kad se izbace te funkcije.
If computers have no doors or fences, who needs Windows and Gates?

prejaki ste majkem

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU