"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: salews poslato Jun 01, 2014, 15:37:38 POSLE PODNE
Trazim stan sistem koji izgleda ovako http://www.dodaj.rs/f/2M/Vz/3KKPmxA6/screenshot1.png

to napraviÅ¡ tako kao zgradzu kada se uÄ'e u nju da ima stanova na prodaju, Å¡ta bi značilo uzmeÅ¡ bilo koji stan system i samo radiÅ¡ stanove u toj zgradu kojoj si napravio ulaz i izlaz i postavio interior..

salews

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Jun 01, 2014, 15:48:13 POSLE PODNE
Citat: salews poslato Jun 01, 2014, 15:37:38 POSLE PODNE
Trazim stan sistem koji izgleda ovako http://www.dodaj.rs/f/2M/Vz/3KKPmxA6/screenshot1.png

to napraviÅ¡ tako kao zgradzu kada se uÄ'e u nju da ima stanova na prodaju, Å¡ta bi značilo uzmeÅ¡ bilo koji stan system i samo radiÅ¡ stanove u toj zgradu kojoj si napravio ulaz i izlaz i postavio interior..

Koji stan sistem da uzmem?

Citat: salews poslato Jun 01, 2014, 16:27:07 POSLE PODNE
Citat: [SX] TiXoR_ poslato Jun 01, 2014, 15:48:13 POSLE PODNE
Citat: salews poslato Jun 01, 2014, 15:37:38 POSLE PODNE
Trazim stan sistem koji izgleda ovako http://www.dodaj.rs/f/2M/Vz/3KKPmxA6/screenshot1.png

to napraviÅ¡ tako kao zgradzu kada se uÄ'e u nju da ima stanova na prodaju, Å¡ta bi značilo uzmeÅ¡ bilo koji stan system i samo radiÅ¡ stanove u toj zgradu kojoj si napravio ulaz i izlaz i postavio interior..

Koji stan sistem da uzmem?

pa koji hoćeš šta ja znan

salews


salews

Treba mi nešta bolje od ovoga...Al sve u svemu hvala ti ...
Još neko ???

Citat: Faruk123 poslato Jun 01, 2014, 20:00:38 POSLE PODNE
Trazim neki bolji mod sa systemom komandi zcmd i system cuvanja da bude ini ako nije problem moze i drugi system cuvanje samo da nije mysql

a da počneš sam raditi mod s takvim systemima kako želiš? Inače imaš na ovom forumu takve modove samo malo bolje potraži..

Citat: Faruk123 poslato Jun 02, 2014, 22:54:48 POSLE PODNE
Citat: [SX] TiXoR_ poslato Jun 02, 2014, 01:07:59 PRE PODNE
Citat: Faruk123 poslato Jun 01, 2014, 20:00:38 POSLE PODNE
Trazim neki bolji mod sa systemom komandi zcmd i system cuvanja da bude ini ako nije problem moze i drugi system cuvanje samo da nije mysql

a da počneš sam raditi mod s takvim systemima kako želiš? Inače imaš na ovom forumu takve modove samo malo bolje potraži..

Da razmisljao sam o modu od 0 al nemam bas vremena za to zato mi treba neki malo bolji sa systemom zcmd jer ycmd ne svatam nikako pa radim zcmd.

a ycmd ti je isti kao zcmd.. usporedi dvije komande pa ćeš vidit.. ;)


Citat: Faruk123 poslato Jun 04, 2014, 21:48:46 POSLE PODNE
Citat: [SX] TiXoR_ poslato Jun 02, 2014, 23:26:11 POSLE PODNE
Citat: Faruk123 poslato Jun 02, 2014, 22:54:48 POSLE PODNE
Citat: [SX] TiXoR_ poslato Jun 02, 2014, 01:07:59 PRE PODNE
Citat: Faruk123 poslato Jun 01, 2014, 20:00:38 POSLE PODNE
Trazim neki bolji mod sa systemom komandi zcmd i system cuvanja da bude ini ako nije problem moze i drugi system cuvanje samo da nije mysql

a da počneš sam raditi mod s takvim systemima kako želiš? Inače imaš na ovom forumu takve modove samo malo bolje potraži..

Da razmisljao sam o modu od 0 al nemam bas vremena za to zato mi treba neki malo bolji sa systemom zcmd jer ycmd ne svatam nikako pa radim zcmd.

a ycmd ti je isti kao zcmd.. usporedi dvije komande pa ćeš vidit.. ;)
Pokusavao sam to prije al mi boje ne idu bas jer kao ima neka ralika kod boja tj.kad SCM(playerid, -1 pa boja dok u zcmd ide SCM(playerid,pa boja malo me zeza to jer bi baci dosta varninga inace da to mogu svatiti mogao bi raditi mod od 0 u ycmd.

-1 je boja, tj to je bijela boja.. i nema razlike vjeruj mi

Treba mi neki dobar tutorial kada neko ulazi u igru. I da pisu vlasnici. Ja cu editovati za imena vlasnika.
Potreban maper i pomocni skripter koji imaju mic i koji imaju skype ...

Pa ispises mu preko SendClientMessage sta oces pod OnPlayerSpawn
Poslednja Izmena: Jun 06, 2014, 20:55:54 POSLE PODNE od [SF]C++
69

salews

Neznam jesam li na dobro mjesto pitao al ovdje sam naso temu trazim nesto i to.
Potreban mi je gamemode od NooBota dragon fire neki v2.0 ili zadnji koji ima.
Nasao sam i ja dragon fire na netu ali ne moze da se skine..
Ako ima ko da koristi taj mod ili ako ima na usb da mi posalje ako moze na pm ne mora ovdje..

Ako nisam stavio temu na pravo mjesto recite da stavim negdje dalje..