"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Treba mi hitno cmd /changename da je u zcmd  :D

CMD:changename(playerid, params[])
{
if(!IsPlayerAdmin(playerid))
return SendClientMessage(playerid, -1, "nisi admin");
new p2;
new name[24];
new Lname[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid, Lname, sizeof(Lname));
if(sscanf(params,"us[24]", p2, name)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Koristi: /changename [ID] [novo ime]");
new pName[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(p2, pName, sizeof(pName));
if(strlen(name < 3)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Minimum 3 karaktera");
if(strlen(name > 24)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Maximum 24 karaktera");
SetPlayerName(p2, name);
new str[128][2];
format(str[0],sizeof(str[0]), "Tvoje novo ime je %s od%s", name, Lname);
format(str[1],sizeof(str[1], "Stavio si %s's novo ime %s", pName, name);
SendClientMessage(p2, -1, str[0]);
SendClientMessage(playerid, -1, str[1]);
return 1;
}

Treba mi sistem zauzimanja teritorija ako ima neko da mi posalje (pozeljno sa starog lv-a ili sadasnjeg ls-a)


Pozz, treba mi animacija kada igrac lezi na putu a ruke su mu vezane kao na ovom videu tj pocetak GTA-a kada ga hapse stavite na 2:30 https://www.youtube.com/watch?v=OpTizzox2Qo

Treba mi gm Balkan Angeles PRG/DM posto izbaceni link ne radi

Respekt: Ivan_Ino.pwn

Citat: Foxon poslato Maj 23, 2014, 21:46:44 POSLE PODNE
Treba mi gm Balkan Angeles PRG/DM posto izbaceni link ne radi
U ovoj temi se trazi nesto vezano za skriptu, ne cela skripta

Treba mi respawn sistem npr /rac i onda za 20 sec se respawnuju sva nekoristena vozila imam super mod al nema toga...i treba jos komandu za brisanje vozila sa /veh stvorim vozilo na /Veh i onda ga nemogu izbrisat..plz pomoc
Nova sam u skriptanju stoga nemojte me pitati da vam nesto pomognem jer i ja trebam pomoc <33

#Ivancica

Citat: Ivana1234 poslato Maj 26, 2014, 11:53:10 PRE PODNE
Treba mi respawn sistem npr /rac i onda za 20 sec se respawnuju sva nekoristena vozila imam super mod al nema toga...i treba jos komandu za brisanje vozila sa /veh stvorim vozilo na /Veh i onda ga nemogu izbrisat..plz pomoc
http://pastebin.com/e29nBxEz

Jel ima neko da mi da ili posalje neki link ili program gde mogu naci IDOVE za PlayPlayerSound znaci one zvukove zvuk garaze npr itd.Ne treba mi link wikipedie zato sto tu ne mogu preslusavati nasao sam jedan program ali nece da radim kod mene zbog framevorka jel zna neko?
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Pozdrav bili mi mogao tko dati dinamican cos system slican kao na Extazy ili Last Step :)

Citat: Acke poslato Maj 26, 2014, 15:27:10 POSLE PODNE
Jel ima neko da mi da ili posalje neki link ili program gde mogu naci IDOVE za PlayPlayerSound znaci one zvukove zvuk garaze npr itd.Ne treba mi link wikipedie zato sto tu ne mogu preslusavati nasao sam jedan program ali nece da radim kod mene zbog framevorka jel zna neko?
http://wiki.sa-mp.com/wiki/SoundID

ubacio sam mod auta ali nece kada kucam da mi se spawna zablokira mi sve ali sam preko imgtool promijenio ime auta da li to ima kakve veze
Maper



Citat: Blaeks poslato Decembar 14, 2013, 21:02:50 POSLE PODNE
CMD:kapa(playerid, params[])
{
SetPlayerAttachedObject(playerid, 3, 19065, 2, 0.120000, 0.040000, -0.003500, 0, 100, 100, 1.4, 1.4, 1.4);
SendClientMessage(playerid, -1, "{7FFF00}(INFO) {FFFFFF}Stavio si kapu! Ako je želiš maknuti kucaj /skinikapu");
        return 1;
}
a ovako ?
Tako ide problem ti je bio kod returnova,ovako treba da radi
NEW NEW NEW

Team Fortress od sada i na SA:MP-u!!!
Dodite i zabavite se!

IP: 62.210.122.191:7789